כל עבודה בהישג ידך
 

מרכז הערכה בגישה שונה

רבים מזומנים להיבחן במרכז הערכה של מכון גישה שונה. מכון נועם מכיר היטב את המבחנים למכון בגישה שונה ומעניק הכנה ייחודית ומותאמת לתפקידים בכירים וזוטרים. השילוב של הכנה ספציפית, תוך שילוב התפקיד שלך, מאפשרת לתת לך את ההכנה הטובה ביותר לקראת המבחנים.
 

מכון נועם מציע את ההכנה הזו למכון בגישה שונה:

 • הכנה למרכז הערכה – במסגרת מרכז הערכה יעבור המועמד דינמיקה קבוצתית והכנה לראיון. הדינמיקה הקבוצתית מתורגלת במכון נועם בקבוצה של עד 10 משתתפים. במסגרת זו יתורגלו: הצגה עצמית, מבחנים קבוצתיים הבוחנים יכולת ניהול, משא ומתן ועוד. בסיום התרגיל יקבל המועמד משוב על התנהגותו ונקודות לשיפור.
 • הכנה לראיון עבודה – הראיון במכון נועם ייערך עם מדריך מקצועי. ההכנה מדמה את הראיון במכון בגישה שונה. בסיום הראיון יקבל המועמד/ת משוב כולל ונרחב על התרשמותו מהמועמד/ת במהלך הראיון, וכן, כלים וטיפים לראיון מוצלח.  
 • הכנה למבחני אישיות – ההכנה לחלק זה כוללת התנסות אישית במבחני האישיות הניתנים במכון בגישה שונה. בסיום המבחנים תקבל/י משוב ממדריך מנוסה על כל המבחנים תוך התייחסות לתפקיד שלך ודגשים לשיפור.
    
 • הכנה למבחנים פסיכוטכניים – חלק זה ניתן לתרגל מכל מחשב ובכל שעה בעזרת ערכת און ליין מצוינת, המספקת תשובות מלאות והסברים ומאפשרת ללמוד ולהתקדם באופן עצמאי, בנוסף ניתן לקבל הדרכה אישית על ידי מדריכת פסיכוטכני במכון נועם כדי לקבל כלים ולשפר ביצועים. .


מכון נועם מציע מסלול לבכירים למכון בגישה שונה:

מכון נועם מציע מסלול ייחודי לבכירים, תוך שימת דגש על הצרכים הייחודיים של מנהלים בכירים והתייחסות למבחנים של מכון גישה שונה בכירים. ההכנה כוללת מרכז הערכה לבכירים ותרגיל דואר נכנס.
  |  
להכנה אישית במכון כיתבו לנו:

info@machon-noam.co.il
 
 

מכון בגישה שונה, כדאי לדעת:


 • כל ארבעת החלקים יחד (מבחנים פסיכוטכניים, מבחני אישיות, ראיון ודינמיקה קבוצתית), משתכללים להערכה אותה מנפק המכון למעסיק. לכל אחד מהחלקים משקל שונה ותלוי בתפקיד ובדרישות המעסיק. 
 • מכון גישה שונה הינו מכון מיון המתמחה במיון והשמת בכירים וכן בהערכה ואבחון מנהלים.
 • לעיתים על פי דרישות המעסיק, המועמד יוזמן ליום מבחנים מקוצר ללא דינמיקה.
 • לתפקידי ניהול בכירים יתכן גם דואר אקטיבי בנוסף על כל החלקים.
 • ארגונים שבוחנים בגישה שונה לתפקידים בכירים: סלקום, בנקים, קסטרו, קומברס, מייקרוסופט, YES, ECI, שטראוס, יוניליוור, ארקפה, הוט ועוד.


לימדו עוד על:


הכנה למבחנים פסיכוטכנייםהכנה לראיון עבודה 
הכנה למרכז הערכההכנה למבחן דואר נכנס
הכנה למבחני אישיותקורות חיים


לתיאום קורס הכנה במכון נועם

צלצל/י 03-53-77-361
או כתבו לנו info@machon-noam.co.il

03-53-77-361
*
קליק ונתקשר

קנו הכנה אונליין
חנות מכוני מיון וארגונים

מבחני דוגמא בחינם
פסיכוטכני חינם


ממליצים
רק רציתי להודות לכם על יום ההכנה המצוין והאפקטיבי. ההכנה שלכם הייתה מצויינת ומדוייקת...
נבחן באלביט לתפקיד מהנדס מערכות, מאי 2012
אני ממליץ לכל חבר קולגה או מחפש עבודה לגשת למכון נועם. בעבר זכיתי בעבודה בזכותם ועד היום מרגיש שגריר כבוד שלהם- מצויינים!!
מאי 2015 – הכנה למבחני מיוןCreated by red-id