כל עבודה בהישג ידך
 

מרכז הערכה בגישה שונה

רבים מזומנים להיבחן במרכז הערכה של מכון גישה שונה. מכון נועם מכיר היטב את המבחנים למכון גישה שונה ומעניק הכנה ייחודית ומותאמת לתפקידים בכירים וזוטרים. מסלול הכנה ספציפי, תוך שילוב התפקיד אליו אתם מתמיינים, מאפשר לתת לכם את ההכנה הטובה ביותר לקראת המבחנים.

הכנה למרכז הערכה בגישה שונה כוללת:


  • דינמיקה קבוצתית – הדינמיקה הקבוצתית מתורגלת במכון נועם בקבוצה של עד 10 משתתפים. במסגרת זו אתם תתרגלו הצגה עצמית וכן מבחנים קבוצתיים הבוחנים יכולת ניהול, משא ומתן ועוד. בסיום התרגיל יקבל כל משתתף משוב על התנהגותו ונקודות לשיפור.

  • ראיון עבודה – הראיון במכון נועם ייערך עם מדריך מקצועי. ההכנה מדמה את הראיון במכון גישה שונה. בסיום הראיון תקבלו משוב כולל ונרחב על התרשמות המדריך במהלך הראיון, וכן כלים וטיפים לראיון מוצלח.

  • מבחני אישיות – ההכנה לחלק זה כוללת התנסות אישית במבחני האישיות הניתנים במכון גישה שונה. בסיום המבחנים תקבלו משוב ממדריך מנוסה על כל המבחנים תוך התייחסות לתפקיד אליו אתם מתמיינים ודגשים לשיפור.

  • מבחנים פסיכוטכניים – חלק זה ניתן לתרגל מכל מחשב ובכל שעה בעזרת ערכה מקוונת, המספקת תשובות מלאות והסברים ומאפשרת ללמוד ולהתקדם באופן עצמאי. בנוסף תקבלו הדרכה אישית על של מאבחנת פסיכוטכנית במכון נועם כדי לקבל כלים ולשפר ביצועים.


מכון נועם מציע מסלול לבכירים למכון גישה שונה:


מכון נועם מציע מסלול ייחודי לבכירים, תוך שימת דגש על הצרכים הייחודיים של מנהלים בכירים והתייחסות למבחני בכירים של מכון גישה שונה. ההכנה כוללת מרכז הערכה לבכירים שמכיל, בין היתר, תרגיל דואר נכנס.


פרטים נוספים אודות המיונים בגישה שונה:


  • כל ארבעת חלקי המיונים יחד (מבחנים פסיכוטכניים, מבחני אישיות, ראיון ודינמיקה קבוצתית) משתקללים להערכה אותה מנפק המכון למעסיק. לכל אחד מהחלקים משקל שונה ותלוי בתפקיד ובדרישות המעסיק. 
  • מכון גישה שונה מתמחה במיון והשמת בכירים וכן בהערכה ואבחון מנהלים.
  • לעיתים על פי דרישות המעסיק, המועמד יוזמן ליום מבחנים מקוצר ללא דינמיקה קבוצתית.
  • לתפקידי ניהול בכירים ייתכן גם תרגיל דואר אקטיבי בנוסף לשאר החלקים.
  • ארגונים שנעזרים במכון גישה שונה לתפקידים בכירים: סלקום, בנקים, קסטרו, קומברס, מייקרוסופט, YES, ECI, שטראוס, יוניליוור, ארקפה, הוט ועוד.

↑ חזרה לראש העמוד


למדו עוד על:


הכנה למבחנים פסיכוטכנייםהכנה לראיון עבודה 
הכנה למרכז הערכההכנה למבחן דואר נכנס
הכנה למבחני אישיותקורות חיים


לתיאום קורס הכנה במכון נועם

צלצל/י 03-53-77-361
או כתבו לנו info@machon-noam.co.il

03-53-77-361
*
קליק ונתקשר

קנו הכנה אונליין
חנות מכוני מיון וארגונים

מבחני דוגמא בחינם


ממליצים
אני ממליץ לכל חבר קולגה או מחפש עבודה לגשת למכון נועם. בעבר זכיתי בעבודה בזכותם ועד היום מרגיש שגריר כבוד שלהם- מצויינים!!
מאי 2015 – הכנה למבחני מיון


Created by red-id