כל עבודה בהישג ידך
 

מבחנים פסיכוטכניים - תרגול פסיכוטכני

מבחנים פסיכוטכניים הם בדרך כלל החלק הארוך והמתיש ביותר בתהליך של מבחני מיון ומעוררים חששות אצל חלק לא קטן מהנבחנים.
מבחנים אלה נערכים כחלק מתהליך המיון ל: מבחני מיון לעבודה, מבחנים לצו ראשון ודפ"ר, מבחנים למכללות ואוניברסיטאות, מבחן אמיר / אמירם, קבלה לבתי ספר ומחוננים
מכון נועם מספק הכנה ממוקדת לכל אחד מהתחומים האלה.
 

מבחנים פסיכוטכניים

מבחנים פסיכוטכניים כוללים מספר סוגים של שאלות הגיון.

בקובייה שלפניך מוצגות מספר דוגמאות. ניתן להגדיל את התמונה ולהתרשם.

במידה והמבחן אליו הוזמנת אינו מופיע בצד ימין של העמוד בדוק בפרק מבחני מיון, או התקשר אלינו וננחה אותך בסוג ההכנה המתאים
  |  

להכנה אישית במכון צלצלו:

03-53-77-361
לרכישת ערכת הכנה באינטרנט
 
החל מ-199 ₪
 
 
 
 
 


מה זה מבחן פסיכוטכני?


מבחנים פסיכוטכניים לעיתים נקראים גם מבחני אינטליגנציה, מבחני חשיבה או מבחן אייקיו ומטרתם לנבא את יכולתך העתידית בעבודה מתוך הנחה שככל שאדם משיג ציונים טובים במבחנים אלה, כך יבצע את עבודתו בצורה טובה יותר. מחקרים רבים מראים שתרגול והדרכה משפרים את הביצוע במבחנים פסיכוטכניים ולכן חשוב להתכונן ולהגיע למיצוי היכולת על ידי תרגול מוקדם.
למכון נועם ניסיון רב בהכנה למבחנים אלו, הן באמצעות ערכות לתרגול אונליין, והן באמצעות הדרכות אישיות. התרגול נועד לרענן ידע קודם וכן ללמד את העקרונות והטריקים העומדים מאחורי מבחנים אלה בכדי להביא לשיפור יכולות.

סוגי מבחנים פסיכוטכניים:


  • מבחנים כמותיים – מבחנים פסיכוטכניים אלה בודקים את יכולת ההסקה הכמותית שלך. מדובר בספקטרום רחב של מבחנים ממבחני ידע חשבון בסיסי, דרך מבחני אומדנים, ומבחני בעיות מתמטיות ועד מבחנים הבודקים יכולת ניתוח מידע והסקת מסקנות מגרפים וטבלאות מורכבות. למד עוד על הסקה כמותית.
  • מבחנים מילוליים – בקבוצת המבחנים מילוליים קיימים מספר מבחנים פסיכוטכניים הבודקים את יכולתך להבין לפרש ולהסיק מסקנות מחומר מילולי. המבחנים בקבוצה זו כוללים: מבחני הבנת הנקרא, מבחני לוגיקה, מבחני דקדוק ואיות, מבחני קשר בין מילים, מבחני אוצר מילים, השלמת משפטים ועוד.
  • מבחנים צורניים דיאגרמתיים – מבחנים פסיכוטכניים מסוג מבחני צורות אלה בודקים יכולת אבחון, הסקה והשלכה לוגית מסדרות צורניות שונות. מבחנים אלה לא נסמכים על ידע מוקדם כמו שפה או כישורים מתמטיים אלא על יכולת תפיסה מולדת. למד עוד על מבחן צורות פסיכוטכני.
  • מבחנים יעודיים – בחלק ממכוני המיון והארגונים מבוצעים מבחנים פסיכוטכניים ייעודיים (מבחני נישה) הבודקים יכולות ספציפיות לתחומים מסוימים כמו מבחנים מיוחדים למתכנתי מחשבים, אנשי QA, מזכירות וכדומה. מבחנים אלה בדרך כלל מתווספים למבחנים האחרים ולא עומדים לבדם.


הכרות מוקדמת עם המבחנים הפסיכוטכניים:


אומנם המבחנים הפסיכוטכניים מהווים אתגר, אך הבשורה הטובה היא שהכרות מוקדמת עם המבחנים, תרגול אינטנסיבי וקבלת משוב מקצועי והדרכה משפרים משמעותית את התוצאות ומגדילים באופן ניכר את הסיכויים להתקבל לעבודה.

עצם ההתנסות המוקדמת במבחנים מורידה את מפלס הלחץ – אחרי קורס הכנה למבחנים פסיכוטכניים במכון נועם או קורס הכנה למבחנים פסיכוטכניים באינטרנט, תדע/י בדיוק למה לצפות, וכיצד להתמודד.
 
<<  בחזרה לראש הדףלמדו ע
וד על:


הכנה למבחנים פסיכוטכנייםהכנה לראיון
הכנה למרכז הערכההכנה למבחני אישיות
הכנה לדינמיקה קבוצתיתקורות חיים


לתיאום קורס הכנה במכון נועם

צלצל/י 03-53-77-361
או כתבו לנו info@machon-noam.co.il

03-53-77-361
*
קליק ונתקשר

קנו הכנה אונליין
הכנה למבחני מרב
בתי ספר (לחטיבה ולמחוננים)
הכנה למבחן GMAT
הכנה למבחן אמיר/ם
מכוני מיון וארגונים


מבחני דוגמא בחינם
פסיכוטכני חינם


ממליצים
רק רציתי להודות לכם על יום ההכנה המצוין והאפקטיבי. ההכנה שלכם הייתה מצויינת ומדוייקת...
נבחן באלביט לתפקיד מהנדס מערכות, מאי 2012
עברתי בהצלחה וגם התקבלתי לתפקיד. תודה רבה !!!
נבחנה באור יישומים לתפקיד אדמיניסטרטיבי, יולי 2013Created by red-id