כל עבודה בהישג ידך
 

פילת - קורס הכנה למבחני המיון

קיבלת זימון ליום מבחנים בפילת?
כדי להצליח ולעבור את יום המבחנים חייבים להתכונן. מכון נועם מציע את ההכנה המקצועית ביותר לכל חלקי המבחן ומאפשר לך להיחשף למבחנים השונים. בנוסף, נצייד אותך בשלל כלים וטיפים בדרך להצלחה.


  "ההכנה עזרה לי מאוד. נפגשתי עם הכל קודם ואני מאמינה שזה סייע לי להצליח. תודה רבה!"

נבחנה בפילת לתפקיד טכני/הנדסי, יוני 2013


 

מה כוללת ההכנה למכון פילת?

 • הכנה למבחנים אישיותיים: 
  מבחני האישיות כוללים שאלונים, ציורים ועוד. גם אם נחשפת אליהם בעבר, הביצוע והציור בפועל, מאפשרים תרגול חשוב. ההדרכה האישית על ידי מדריך מקצועי על כל אחד מהמבחנים, מאפשר הבנה ושיפור הביצועים.

 • הכנה למבחן קבוצתי (דינמיקה קבוצתית):
  מטרת המבחן הקבוצתי לבחון את הקישורים החברתיים שלך, התנהגות ועוד. הדרך הטובה ביותר להתכונן, היא לתרגל בקבוצה לפני המבחן. במכון נועם, תרגיל הקבוצה הוא סימולציה שמדמה את המשימות בפילת. בסוף התרגיל, מדריך מקצועי ממשב אישית כל מועמד על תפקודו וביצועיו. 

 • הכנה למבחנים פסיכוטכניים (מבחני החשיבה):
  תרגול המבחנים הפסיכוטכניים הוא המפתח להצלחה! בערכת האון ליין של מכון נועם ניתן לתרגל מגוון מבחנים המדמים את מבחני פילת. התרגול מתבצע מכל מחשב ובכל שעה. בנוסף, יקבל המועמד הדרכה מקצועית אישית, שתלטש כישורים וכלים במטרה, להצליח במבחנים.
 • הכנה לראיון עבודה:
  טיפים להצלחה גם אם כבר היית בעשרות ראיונות עבודה. אם זה ראיון העבודה הראשון שלך, זה המקום ללמוד איך נכון להתראיין לתפקיד הספציפי שלך, הראיון האישי יערך על ידי מדריך במכון נועם, בסופו יתקבל משוב אישי המתייחס לראיון בפילת ולתפקיד שלך, עם הכוונה ייחודית וחשובה שתיתן לך את היתרון.

 • הכנה לתרגיל דואר:
  הכנה המדמה סיטואציות מלחיצות של "יום עמוס במשרד". ההכנה תתבצע לתפקידים ניהוליים ולבכירים.
  |  
להכנה אישית במכון צלצלו:

03-53-77-361
 
 


חשוב לדעת!

 • זהו יום מבחנים מלא מהבוקר עד אחרי הצהריים, לכן הוא מעייף מאוד ומתיש. ההכנה לקראתו תוריד את הלחץ ותאפשר יום מבחנים רגוע וחלק.  
 • בסופו של דבר ההמלצה של המכון, תתבסס על הציונים בכל אחד מחלקי המבחן.
 • המלצה שלילית על ידי פילת, נשמרת ולכן תלווה אותך גם בהמשך. 


ארגונים שמשתמשים במבחני פילת:


 • מבחני פילת קיימים ב: אל-על, מכבי שירותי בריאות, קופת חולים כללית, רפאל, הסוכנות היהודית, משרד החינוך, משרד הביטחון, המוסד לביטוח לאומי, טבע ותעשייה אווירית ועוד. 
 • הרבה בנקים משתמשים במבחני פילת: בנק הפועלים, בנק לאומי, הבנק הבינלאומי, בנק דיסקונט, בנק מזרחי, בנק לאומי, בנק אוצר החיים ובנק איגוד. המיונים הם לקבלה, לקביעות, לקידום, לעתודה ניהולית, למנהלים ועוד. 
 • חברות ביטוח: מגדל, כלל ביטוח, מנורה, הראל.
 • תפקידים טכניים: אנשי היי-טק, מהנדסים, בקרי איכות, הנדסאים ומנתחי מערכות.
 • פילת נציבות: מתחילת ספטמבר 2013 מתמודדים לנציבות שרות המדינה יעברו מבחני מיון בפילת. ההכנה מיועדת לתפקידים של אגרונומים, אחיות, כימאים, פסיכולוגים, עובדים סוציאליים, רופאים ותפקידים בתחומי הטבע.
 • קבלה לישובים, קיבוצים ומושבים: מכון פילת מקיים את המבחנים בוועדות הקליטה השונות של היישובים. בדרך כלל נבחנים זוגות המגישים את המועמדות.<<  בחזרה לראש הדף


לתיאום קורס הכנה במכון נועם

צלצל/י 03-53-77-361
או כתבו לנו info@machon-noam.co.il

03-53-77-361
*
קליק ונתקשר

קנו הכנה אונליין
פילת – הכנה אונליין


מבחני דוגמא בחינם
פסיכוטכני חינם
פסיכוטכני חינם למהנדסים


ממליצים
"ההכנה של המאבחנת היתה מאד מקצועית ואדיבה. התקשרתי מספר פעמים לאחר יום ההכנה ותמיד נעניתי בסובלנות והבנה רבה. הפסיכולוג הכין אותי בצורה מקצועית מאד, ההערות שלו היו מאד רלוונטיות ומאד תרמו לתחושת הביטחון שלי בראיון ובכלל בהכנה למבחן. ראוי לציין את תשומת הלב האישית הרבה והסובלנות שלו. השירות שלכם יוצא מן הכלל, החל משלב ההתעניינות בשירות לקוחות וכלה ברישום ובתהליך ההכנה. תודה רבה"
נבחנה באדם מילא, יולי 2013
התאמתי לתפקיד בציון גבוה. אני בטוחה שלא הייתי מקבלת את הציון הזה בלי ההכנה שלכם. באתי רגועה ומוכנה ללא חששות והצלחתי. אני מודה לכם על העזרה הביקורת והביטחון שהענקתם לי. ממש תודה!
נבחן באדם מילא לתפקידי ניהול בבנק, יולי 2014ערכות תרגול אונליין
מבחנים לדוגמא חינם
מכוני מיון
תפקידים
הכנות נוספות
עזרה
 
Created by red-id