כל עבודה בהישג ידך
 

מבחני אל על - הכנה לדיילים

החלום שלכם להיות דיילי אל על?
דיילים ודיילות בחברת התעופה, ממונים על בטחונם ורווחתם של הנוסעים וכן על מתן שירותים ומידע הקשור לטיסה.
לתפקיד הייחודי הזה מתקבלים רק הטובים ביותר. ההכנה למבחן תבטיח שתגיעו מוכנים לכל שלבי המיונים ותעניק לכם יתרון משמעותי על פני מועמדים אחרים.


  "התרגול בערכה היה מאתגר וזה היה מעולה עבורי! בנוסף, ההכנה במכון תרמה לי מאוד לתחושת ביטחון ולמיצוי יכולותי."

הכנה למבחני מיון לתפקיד, דיילת אוויר, דצמבר 2016


מה כוללת ההכנה למיונים לדיילי אוויר וקרקע?


 • הכנה לראיון באנגלית:
  שלב א' מורכב ממספר דקות של ראיון באנגלית וכן בדיקת אוצר מילים באנגלית. זהו שלב מסנן. רצוי להגיע להכנה לראיון במכון נועם, הן לצורך שיפור האנגלית והן לתרגול שאלות בנושאים הנשאלים בראיונות למיונים לדיילי אוויר. הראיון במכון ייערך באנגלית ובעברית על ידי פסיכולוג תעסוקתי. ניתן לקיים את הראיון גם באמצעות תוכנת הסקייפ מכל מקום שנוח לכם.

 • הכנה למבחנים פסיכוטכניים:
  מי שעובר את שלב הראיון בהצלחה ממשיך לשלב המבחנים הפסיכוטכניים. המיונים כוללים מבחני הבנת הנקרא, השלמת משפטים, סדרות, מבחני חשבון ומבחנים מילוליים שונים. מומלץ לתרגל באמצעות ערכת ההכנה אונליין – גם על זמן על מנת לדמות את המבחן וגם באופן מודרך ולקבל טיפים וטכניקות לפתרון. ניתן גם לקבל הדרכה אישית על המבחנים על ידי מדריכה פסיכוטכנית מנוסה מצוות מכון נועם.

 • הכנה לדינמיקה קבוצתית:
  סימולציה של דינמיקה קבוצתית בקבוצה של 6 עד 10 אנשים הכוללת הצגה עצמית, סימולציות שירות ותרגיל כקבוצה. בסיום התרגיל יינתן משוב לכל המועמדים לאור ההתרשמות של המדריך. דינמיקה קבוצתית מהווה אחד השלבים המאתגרים בתהליך המיון, כאשר ההכנה המוקדמת משפרת משמעותית את הביצועים ומעלה את הסיכוי של המועמד להצליח בשלב זה.

 • הכנה למבחני אישיות:
  במהלך ההכנה אתם תבצעו את מבחני האישיות הרלוונטיים בכיתה של מכון נועם. לאחר מכן אתם תיפגשו עם מדריך מוסמך שינתח יחד אתכם את התשובות שנתתם במבחנים ויסביר לכם באופן מעמיק את אופן עיבוד התוצאות במבחנים אלו. 
 • התנסות במבחן והבנה של המשמעות שלו יסייעו לכם לענות על השאלות באופן שישקף נכון את התכונות שלכם.

המבחנים לדיילי אוויר ודיילי קרקע כוללים מספר שלבים:

 • שלב הראיון:
  שלב המיונים הראשון כולל ראיון באנגלית. רמת האנגלית הדרושה גבוהה ומטרתה לאפשר לדיילים ולדיילות לשוחח באופן שוטף עם הנוסעים. הראיון באנגלית נמשך מספר דקות ובמהלכו יישאלו שאלות כגון: מדוע אתם רוצים להיות דיילי אוויר? למה אתם חושבים שאתם מתאימים להיות דיילי קרקע? ועוד. לעיתים גם יתבקשו המועמדים לתרגם משפטים מאנגלית לעברית כגון: "אסור לעשן במטוס", "הנחיתה תתבצע בעוד מספר דקות, הנוסעים מתבקשים לחזור למושביהם ולהדק את חגורת המושב".

  חשוב להתכונן לחלק זה מראש בעזרת ההכנה של צוות מכון נועם. ההכנה כוללת סימולציה של ראיון באנגלית ולאחר מכן משוב של המראיין. ההכנה תכין את המועמדים לחלק זה של ראיון ובמידת הצורך לראיון הנוסף שיתקיים לאחר המיונים הפסיכוטכניים והדינמיקה. ההכנה מתבצעת בהנחיית הצוות המקצועי והמיומן של המכון שכולל פסיכולוגים וצוות מורים המתמחים בשפה האנגלית. 

 • שלב המבחנים הפסיכוטכניים ומבחני האישיות:
  מי שעובר בהצלחה את הראיון עובר למיונים של המבחנים הפסיכוטכניים. אורכו של המבחן כ-3 שעות. המבחנים מורכבים ממספר נושאים: מבחנים באנגלית הכוללים השלמת משפטים, הבנת הנקרא, אוצר מילים ועוד, מבחנים מילוליים וכן מבחנים בחשבון כגון סדרות. כל המבחנים מורכבים משאלות אמריקאיות בלבד. 

  תוכלו להתכונן לחלק זה של המבחן באמצעות ערכת ההכנה אונליין של מכון נועם שמאפשרת לתרגל כל מבחן על זמן או באופן מודרך. הערכה מאפשרת להיחשף לסוגי המבחנים השונים והתרגול בהם מוריד מרמת הלחץ ביום המבחנים.
 • >>  לרכישת ערכת ההכנה אונליין לדיילים  לחצו כאן

  בנוסף, שלב זה של המיונים כולל מבחני אישיות – המבחנים שנערכים במחשב ובכתב ומטרתם להכריע האם למועמד תכונות אישיות התואמות את דרישות התפקיד. המבחנים האלה לעתים קרובות בנויים באופן שעלול לבלבל את המועמד. קיימת טענה שהדרך הכי טובה לענות על השאלות היא לשלוף את המחשבה הראשונה שעולה בראשכם אך הדבר אינו נכון. ההבנה של המשמעות העומדת מאחורי כל שאלה תסייע לכם לענות על השאלות באופן ממוקד שישקף נכון יותר את התכונות שלכם. מכון נועם מציע לכם הכנה אישית הכוללת תרגול מעשי והנחייה של מדריך מוסמך. 

 • שלב הדינמיקה הקבוצתית:
  מי שעובר בהצלחה את השלב הפסיכוטכני, עובר לשלב הדינמיקה קבוצתית.
  הדינמיקה הקבוצתית נערכת בקבוצה של 6 עד 10 מועמדים. הדינמיקה מתבצעת מול נציגי חברות התעופה ופסיכולוג תעסוקתי. אורכה כ-3 שעות והיא כוללת הצגה עצמית, משימות קבוצתיות ומשימות בזוגות.

  רצוי ומומלץ להתכונן לחלק זה בעזרת צוות הפסיכולוגים המיומן של מכון נועם. המועמדים יעברו הכנה לדינמיקה שתדמה את יום המבחנים. במהלך הסימולציה יבצעו המועמדים משימות הדומות לאלו המופיעות במבחן האמיתי ויקבלו משוב ודגשים לשיפור.

 • שלב הראיון השני:
  מי שעובר את יום המיונים בהצלחה יזומן לראיון נוסף עם דייל ראשי. במהלך הראיון שאורך כחצי שעה יישאלו המועמדים שאלות הקשורות לתכונות טובות ורעות שלהם, אילו תכונות לדעתם דרושות לדיילים ועוד.
  לראיון הזה
  רצוי ומומלץ להתכונן באמצעות ההכנה לראיון של מכון נועם. 

מועמדים שלא עוברים את המיונים מקבלים מייל עם תשובה שלילית. לחלק מהמועמדים לדיילי אוויר ניתנת האפשרות להגיש ערעור תוך 14 יום. וועדת הערעור כוללת את נציגי חברת התעופה. במהלך וועדת הערעור יעברו המועמדים ראיון נוסף של כ-10 דקות ובו יישאלו שאלות הקשורות לתכונותיהם וכן למה לדעת המועמדים לא עברו את המיונים. תוצאות וועדת הערעורים יינתנו לאחר יום. 
לראיון הזה
חשוב ביותר להתכונן, והמומחים שלנו ישמחו לעזור לכם בכך. 


שימו לב! תוצאות המיונים נשמרות לאורך זמן ולא ניתן לגשת שנית למבחן בתקופה זו, לכן חשוב ביותר להתכונן היטב לכל שלבי המיונים ולא להסתמך על הזדמנות שנייה.↑ חזרה לראש העמוד


למדו ע
וד על:

מבחנים פסיכוטכנייםראיון עבודה
מרכז הערכהקורות חיים
מבחני אישיות

לתיאום הכנה ומידע נוסף – השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם:לתיאום קורס הכנה במכון נועם

צלצל/י 03-53-77-361
או כתבו לנו info@machon-noam.co.il

03-53-77-361
*
קליק ונתקשר

קנו הכנה אונליין
הכנה אישית ומלאה- דיילי אל על 
הכנה און-ליין למנהלי שירות בטיסה
חנות מכוני מיון וארגונים
הכנה און-ליין לדיילי אוויר


מבחני דוגמא בחינם
מבחן דיילים לדוגמא


ממליצים
אני ממליץ לכל חבר קולגה או מחפש עבודה לגשת למכון נועם. בעבר זכיתי בעבודה בזכותם ועד היום מרגיש שגריר כבוד שלהם- מצויינים!!
מאי 2015 – הכנה למבחני מיון


מידע כללי
עזרה
מוצרים נבחרים
מבחנים בחינם
שותפויות ועסקי


 
Created by red-id