כל עבודה בהישג ידך
 

רכישת הכנה לבחינות אמי"ר/ם בעזרת הפיקדון הצבאי

הפיקדון האישי הוא מענק כספי הניתן לכל חייל משוחרר ובוגר שירות לאומי. גודלו תלוי במשך ובסוג השירות וניתן להשתמש בו רק למטרות מסוימות, אחת מהן היא תשלום על קורס הכנה למבחן אמי"ר ולמבחן אמירם. 

מכון נועם הוא גוף מוכר לצורך מימוש כספי הפיקדון לרכישת קורס הכנה למבחן אמיר או הכנה אונליין למבחני אמי"ר/ם, כמו גם לרכישת הכנה לפסיכומטרי.

בעמוד זה תלמדו על:
הפיקדון הצבאי
איך להשתמש בפיקדון הצבאי כדי לשלם על הכנה לאמיר/ם?  "הגעתי למכון נועם משום שהחבילה שהצעתם התאימה גם לצרכים שלי וגם לכיס. לאחר שקראתי את כל ההסברים ופרקי המבוא, כבר במבחן הסימולציה הראשון הגעתי לרמת הפטור. וגם במבחן עצמו. תודה רבה!"
ינואר 2017 – נבחנה באמי"ר

הפיקדון הצבאי

הפיקדון הצבאי הוא סכום כסף הניתן לחיילים משוחררים ולמסיימי שירות לאומי, זאת בהתאם לאורך השירות ואופיו (קרבי, תומך לחימה ואחרים). בשונה ממענק שחרור, סכום כסף המועבר אוטומטית לחשבון הבנק של החייל המשוחרר, הפיקדון האישי לא מועבר ישירות לחייל המשוחרר. במקום זאת, הפיקדון נשמר בכל אחד מסניפי בנק הפועלים או בנק לאומי, גם אם חשבון הבנק של החייל המשוחרר מנוהל בבנק אחר. 

ניתן לממש את כספי הפיקדון בשתי דרכים:

1) עד 5 שנים מיום השחרור, ניתן להשתמש בכספי הפיקדון רק עבור 6 המטרות הבאות: הכשרה מקצועית, לימודי נהיגה, הקמת עסק, רכישת דירה, נישואין ולימודים אקדמיים (כולל הכנה לבחינות אמי"ר ואמירם לקבלת פטור אנגלית).

2) מקץ 5 שנים לשחרור ועד 7 שנים מיום השחרור, במשך שנתיים בלבד, ניתן לפדות את כספי הפיקדון לשימוש חופשי ונטול מטרה מוגדרת.

*חשוב לזכור שבעבור 7 שנים מיום השחרור, הפיקדון נסגר ולא ניתן לנצלו (ללא תלות ביתרה שלו).

לא רק המטרות עבורן ניתן להשתמש בכספי הפיקדון הצבאי מוגבלות, אלא גם המוסדות בהם ניתן לממש את כספי הפיקדון. לדוגמה, לא כל חברת הכנה המציעה הכנה למבחן אמיר בחינם או לימוד אנגלית למבחן אמיר/ם בחינם מורשית לקבל תשלום באמצעות כספי הפיקדון. חשוב מאוד לוודא שאתם בוחרים בחברת הכנה מורשית ע"י משרד החינוך והקרן והיחידה להכוונת חיילים משוחררים.

אנו שמחים לבשר ש"מכון נועם" מוכר ע"י משרד החינוך כמוסד דרכו ניתן להתכונן לבחינות אמי"ר ואמירם ולשלם בכספי הפיקדון הצבאי, על כך בפירוט בחלק הבא.הנחיות למימוש כספי הפיקדון הצבאי לצורך רכישת הכנה למבחני אמי"ר/ם

כאמור, מכון נועם הינו מוסד המוכר רשמית ע"י משרד החינוך לצרכי שימוש בכספי הפיקדון ולהכנה למבחני אמי"ר ואמירם.

המדריך המלא לתשלום על הכנה למבחני אמי"ר ואמירם מכספי הפיקדון:

1.ראשית, עליכם לגשת למכון נועם, שם תקבלו בקבלה שובר תשלום, עליו יופיע שמכם והסכום לתשלום, אותו תידרשו להציג בהמשך בבנק.
2.בנוסף, תידרשו לחתום על הסכם לימודים, המפרט את תנאי ההתקשרות ביניכם לבין מכון נועם.

לעיון בהסכם לימודים לרוכש הכנה למבחני אמי"ר ואמירם לחצן כאן.

3.יש למלא בקשה למשיכת כספים מפיקדון אישי.
4. יש להמציא למכון נועם אישור המעיד על כך שנרשמתם למבחן אמי"ר/ם. לתשומת לבכם - ללא אישור זה לא תוכלו לשלם מכספי הפיקדון עבור ההכנה.
5.גשו לסניף לבחירתכם של בנק הפועלים או של בנק לאומי ביחד עם שובר התשלום שקבלתם, עם הבקשה למשיכת כספים מפיקדון אישי, עם תעודת זהות כולל ספח, עם תעודת שחרור/אישור תקופת שירות (למסיימי שירות לאומי/אזרחי)/תעודת חוגר/תעודת קצין/דרכון/רישיון נהיגה בתוקף. הבנק יבצע התשלום ישירות למכון נועם.

*אין צורך בפתיחת חשבון בבנק אליו פונים לצורך מימוש כספי הפיקדון האישי.
*במידה ומימשתם חלק מכספי הפיקדון הצבאי, עליכם לפנות לבנק ממנו משכתם את הכספים (לכל אחד מסניפיו), על מנת לממש את יתרת הכספים העומדים לרשותכם.

מעוניינים לשלם מכספי הפיקדון על הכנה לבחינה הפסיכומטרית? עברו למדריך הרלוונטי.

למדו עוד על:
ערכות הכנה לאמיר ואמירם
מדריך למבחני אמיר ואמירם
טיפים למבחני אמיר ואמירם
מבחני אמיר ואמירם לדוגמא
מועדי מבחני אמיר ואמירם והרשמהלתיאום קורס הכנה במכון נועם

צלצל/י 03-53-77-361
או כתבו לנו info@machon-noam.co.il

03-53-77-361
*
קליק ונתקשר

קנו הכנה אונליין
ערכות הכנה לאמיר/ם
קורסי הכנה לאמיר/ם


מבחני דוגמא בחינם
מבחן אמירם לדוגמא חינם


ממליצים
התרגול שלכם פשוט מעולה!!!
נבחן באמיר/אמירם  – אוגוסט 2016
"רכשתי את הערכה שלכם עבור לימוד למבחן אמיר"ם באנגלית וקיבלתי 141. רציתי לומר לכם תודה!"
הכנה למבחן אמיר"ם, יוני 2017


מידע כללי
עזרה
מוצרים נבחרים
מבחנים בחינם
שותפויות ועסקי


 
Created by red-id