כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
(20) קראו עוד

מה מחכה לכם בהכנה שלנו?

בואו נעשה את זה מסודר - כך נעזור לכם להתכונן לכל אחד מהמבחנים הממוחשבים:

הכנה למבחן פירמידת תכונות

תרגול המבחן הייחודי של בן-גוריון, שבמסגרתו תתבקשו לשבץ 40 תכונות אישיות בתוך פירמידה המחולקת לתשע קטגוריות - מהתכונות שהכי מאפיינות אתכם ועד אלו שהכי פחות. 

        

הכנה למבחנים הקוגניטיביים

המבחנים הקוגניטיביים של בן-גוריון משתנים ממועד למועד, ולכן כללנו בערכה את כל סוגי המבחנים שהיו עד כה: סדרות חשבונות, סדרות אותיות, תרשים שינוי קוד, הסקה מדיאגרמה ועוד.

 

הכנה לשאלון האישיות הממוחשב

סימולציה של מבחן האישיות שתיבחנו בו. המבחן מורכב מכ-240 היגדים שעוסקים בעמדות, בתכונות ובדפוסי התנהגות שונים; עליכם יהיה לסמן אם כל היגד נכון או לא נכון לגביכם.

        

הכנה לשאלות האישיות

בערכת האונליין תמצאו שאלות אישיות לתרגול לקראת המבחן. השאלות עוסקות באירועים משמעותיים מהעבר, קונפליקטים שהתמודדתם איתם ועוד. על אחד מפרקי התרגול תקבלו משוב אישי במייל ממדריך או מדריכה במכון.

 

ועוד כמה דברים ששווה לדעת על הערכה:

    • כל התרגול בערכה מוגבל בזמן בהתאם למבחנים האמיתיים, כדי שתתרגלו למענה המהיר שנדרש בהם.
    • בסוף התרגול של פירמידת התכונות, המבחנים הקוגניטיביים ושאלון האישיות תקבלו דו"ח תוצאות שישקף לכם אם המענה שלכם מספיק טוב ואיפה אתם צריכים להשתפר.
    • בערכה מחכה לכם גם סימולציה מלאה של המבחנים הממוחשבים (שלוש שעות של כל סוגי המבחנים), כדי שתהיה לכם התנסות קרובה ככל האפשר למבחנים האמיתיים.
    • יש בערכה גם לא מעט חומר תיאורטי שיכול לעזור לכם להבין טוב יותר איך לגשת למבחנים ולהמשך המיונים: מיפוי של הכישורים והתכונות הנדרשים מרופאים, הסבר על ראיון הקבלה לרפואה ועוד.

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.