הכנה למבחן דואר נכנס

מבחן דואר הוא מבחן המדמה יום עמוס בעבודתו של מנהל וכך בוחן את יכולותיו הניהוליות של המועמד.

ההכנה במכון כוללת התנסות מעשית במבחן הדואר בכיתת המבחנים של מכון נועם ולאחריה הדרכה אישית עם מדריך מקצועי הכוללת משוב ומידע חיוני להתנהלות ביום המבחן. נוסף על ההכנה במכון, הערכה כוללת מבחן דואר נוסף אונליין.

הכנה למבחן דואר למנהלים 

מבחן דואר אקטיבי הוא תרגיל שבמהלכו יושבים הנבחנים לבדם בחדר ועובדים מול תיבת דואר אלקטרוני אמיתית. ההכנה מורכבת מסימולציה באורך 45 דקות במהלכה תדרשו להשיב על מיילים, לענות לשיחות טלפון ולקיים אינטראקטציות עם דמויות שונות שייכנסו לחדר.

בסיום הסימולציה, תעברו משוב מעמיק שיימשך חצי שעה נוספת. בחלק זה, הפסיכולוג יסביר בכלליות היבטים חשובים של תרגיל הדואר, ויתן לכם משוב על תפקודתכם בתרגיל שביצעתם כולל נקודות לשימור ולשיפור.

הכנה למבחן דואר לתפקידים כלליים

מבחן דואר פאסיבי הוא תרגיל המתקיים בכיתת הנבחנים, במהלכו המועמדים כותבים על דפי הגשה את תגובותיהם למיילים שונים. לעיתים, המאבחנת מוסיפה מיילים חדשים במהלך התרגיל.

לאחר הסימולציה, תעברו משוב של כחצי שעה עם מדריך מקצועי במהלכו תקבלו הסבר כללי על תרגיל הדואר וכן משוב על תפקודכם בתרגיל.


מה כוללת הכנה מלאה במכון נועם?

הכנה למבחני אישיות

במהלך ההכנה תתנסו במבחני אישיות המותאמים למכון המיון ולתפקיד אליו אתם מועמדים.

לאחר ביצוע המבחנים תעברו הדרכה אישית של שעה עם מדריך מקצועי במהלכה המדריך יסביר על מבחני אישיות, יעזור להוריד את מפלס הלחץ וידריך אתכם כיצד מצופה מכם לענות על המבחנים.

הכנה לריאיון עבודה

במהלך יום ההכנה תבצעו סימולציה של ריאיון עבודה באורך שעה במסגרתה המדריך ידמה את המראיין. 

לאחר הסימולציה תקבלו משוב מפורט מהמדריך מתוך התרשמותו מתוכן התשובות ושפת הגוף שלכם. המדריך יעזור לכם לאתר את הנושאים בהם אתם יוצרים רושם מקצועי וחיובי ואת הנושאים בהם הרושם שנוצר היה שלילי תוך דגש על טכניקות למיקוד והתמודדות.

הכנה לדינמיקה קבוצתית

הכנה לדינמיקה קבוצתית נעשית באמצעות סימולציה בקבוצה של 6-10 משתתפים. במהלך הסימולציה, שמשכה כ-3 שעות, תקבלו משימות שונות ומאתגרות הדומות בתכליתן לדינמיקה הקבוצתית במכוני המיון.

בשלב השני, המדריך ינתח את התנהגותו של כל אחד ממשתתפי הקבוצה ויתן משוב אישי לכל אחד, בפורום הקבוצה על מנת שתוכלו ללמוד אחד מהשני.

הכנה למבחנים הפסיכוטכניים

במסגרת ההכנה המלאה, תעברו הדרכה עם מאבחנת פסיכוטכנית במשך שעה וחצי. במהלך ההדרכה תפתרו יחד שאלות מערכת התרגול האינטרנטית שלכם, תוך קבלת טיפים, דגשים וטכניקות פתרון יעילות ומהירות.


הכנה לדינמיקה קבוצתית במכון נועם - צפו בסרטון:

 

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.