כיצד ניתן להתכונן למבחני הקבלה?

ניתן וחשוב להתכונן למבחני הקבלה!

היכרות עם המבחנים משפרת את הסיכויים להצליח בבחינות, שכן הנושאים עליהם נבחנים התלמידים אינם כלולים בתכנית הלימודים של משרד החינוך ולמרבית התלמידים אין ניסיון בפתרונם. יתר על כן, הבחינה מחולקת לתתי מבחנים, כאשר המענה על כל חלק מוגבל בזמן. לכן, כדאי להתנסות בפתרון מבחנים קצוב בזמן, טרם מועדי בחינות הקבלה.

למכון נועם קיימת ערכת הכנה עשירה, אשר פותחה על ידי אנשי מקצוע ופיתוח מתחומי החינוך והפסיכולוגיה. הערכה מותאמת לגיל ילדיכם ולמכון הפסיכוטכני בו הם עתידים להיבחן: מכון קרני, מכון אדם מילא או מכון תיל.


ערכת ההכנה של מכון נועם כוללת

תרגול אונליין

הכנה למבחנים פסיכוטכניים

  • ערכת ההכנה של מכון נועם כוללת את הנושאים עליהם יבחנו ילדיכם במבחן הקבלה.
  • בערכה מצויים מבחנים בנושאים מילוליים, צורניים, כמותיים, טכניים ועוד.
  • בכל נושא ישנן עשרות שאלות.
  • בנוסף על התרגול אונליין יש אפשרות להדפיס דפי עזר בנושאי המבחן הכוללים דוגמאות.
  • ניתן לתרגל בערכה ללא הגבלה.
  • הערכה עוזרת לדמות את מבחן הקבלה האמיתי בכך שמאפשרת תרגול מוגבל בזמן.
  • בערכה ניתן הסבר עבור כל שאלה.
  • הערכה פתוחה לחצי שנה.

 

הדרכה אישית

הדרכה אחד על אחד עם מאבחנת פסיכוטכנית

נוסף על ערכת ההכנה, ניתן לקיים הדרכה אישית עם מאבחנת פסיכוטכנית. בהדרכה, ינתנו טיפים וטכניקות לפתרון והתמודדות עם מבחנים פסיכוטכניים. מעבר לכך, ישנה אפשרות לתרגל בהדרכה נושאים בהם ילדיכם מתקשים. לכן, כדאי לתרגל בערכה טרם ההדרכה, על מנת שנוכל להתמקד ולעזור לילדיכם באופן המותאם לצורכיהם.

הכנה לראיון

הכנה לראיון קבלה לבית ספר

ראיונות קבלה עלולים ליצור מתח וחרדה, הן למבוגרים שלרוב הנם בעלי ניסיון בהתמודדות עימם, והן לתלמידים בגילאי בית ספר, שמרביתם מתנסים בסיטואציה זו בפעם הראשונה בעת ריאיון הקבלה לבית הספר. על מנת להתמודד עם הסיטואציה באופן הטוב ביותר, מומלץ להתנסות בה לפני ריאיון הקבלה האמיתי. מכון נועם מציע הדרכה אישית, המתבצעת על ידי פסיכולוג המיומן בעבודה עם תלמידים בגילאי בית ספר. בהדרכה, תחילה תיערך סימולציה של ריאיון הקבלה ולאחר מכן ינתן משוב ממוקד. כך, תוכלו לספק לילדיכם היכרות עם סיטואציה שכזו ואפשרות להיערך אליה באופן הטוב ביותר.

← למידע ורכישת הכנה לראיון קבלה לבית ספר


מידע נוסף אודות האגודה לקידום החינוך

העמותה לקידום החינוך הוקמה בשנת 1962 וממוקמת בירושלים. מטרת האגודה הינה לטפח מנהיגות ומצוינות לימודית וערכית. בנוסף, ליצור אינטגרציה בין תלמידים המגיעים ממשפחות מעוטות יכולת ומישובים בפריפרייה, לתלמידים הלומדים במרכז הארץ, ובכך לבסס שיוויון הזדמנויות חברתי וכלכלי. האגודה מאתרת תלמידים בעלי יכולות לימודיות גבוהות, מרחבי הארץ ומאפשרת להם ללמוד בבתי ספר פנימייתיים, המספקים להם תמיכה ומסייעים בטיפוח יכולותיהם. התלמידים הלומדים בבתי ספר דרך העמותה לקידום החינוך הינם בעלי אחוזי זכאות לתעודת בגרות מלאה וממוצע ציונים, גבוהים מהממוצע הארצי.

מוסדות החינוך הפועלים בשיתוף עם האגודה לקידום החינוך

 


מידע נוסף על ערכות ההכנה שלנו ועל המבחן הפסיכוטכני

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.