כל עבודה בהישג ידך
 

הכנה לבנק מרכנתיל דיסקונט

קיבלתם זימון למרכז הערכה למבחני כניסה לבנק מרכנתיל דיסקונט? עומדים בפני מבחני מיון לתפקידי קביעות או ניהול?למכון נועם הכנה מקצועית וממוקדת לכל תפקיד ועל פי מכוני המיון השונים. אל תשארו מאחור! רכשו עכשיו את ערכת ההכנה שלנו והתחילו לתרגל!


  "ההכנה במכון נועם היתה מקיפה ואפקטיבית והגעתי מוכן לכל אחד מהשלבים בבחינות האמת שהתקיימו באדם מילא. קיבלתי מהצוות המלצות מעולות. כבר בזמן הבחינות חשתי שיש לי יתרון משמעותי על המועמדים האחרים!".
הכנה לתפקיד ניהולי בכיר באדם מילא - אפריל 2017

 
 
 
פילת – בנקים
הכנה אונליין למבחנים פסיכוטכניים, לתפקידים שונים בבנק הפועלים, דיסקונט, לאומי, בינלאומי ועוד
החל מ- 389
 
לפרטים
 
 • מגוון ערכות לבחירתך
אדם מילא – בנקים
הכנה אונליין למבחנים פסיכוטכניים, לתפקידים שונים בבנק הפועלים, דיסקונט, לאומי, בינלאומי ועוד
החל מ- 389
 
לפרטים
 
 • מגוון ערכות לבחירתך
לשאלות או הערות ניתן לפנות אלינו במייל info@machon-noam.co.il או בטלפון 03-53-77-361

ערכות ההכנה אונליין של מכון נועם כוללות:

 • מבחנים פסיכוטכניים- עשרות מבחנים פסיכוטכניים לתרגול בנושאים שונים: צורות, גרפים, אנלוגיות, לוגיקה ועוד. המבחנים וההסברים פתוחים עבורכם בערכה אישית הזמינה לכל מכל סמארטפון, טאבלט או מחשב נייד 24/7. תוכלו לתרגל על זמן ולדמות את המבחן האמיתי ותוכלו לתרגל מבחן מודרך ללא זמנים. 

 • ראיון- סרט באורך 20 דקות וכן הסבר תיאורטי על ראיון עבודה.

 • מידע כללי והסברים עלתרגילים נפוצים בדינמיקה קבוצתית ומרכזי הערכה.

 • דוגמאות למבחני אישיות, הסברים וטיפים לפתרון. בנוסף, מבחן אישיות ממוחשב הכולל 215 שאלות לתרגול.

 • מבחני אנגלית על פי הצורך- בחלק ממכוני המיון, המועמדים מתבקשים להיבחן במבחני אנגלית. בערכות ניתן למצוא מבחני השלמת משפטים והבנת הנקרא במידה ותפקידם דורש זאת.

↑ לחזרה לראש העמוד

מומלץ להגיע להכנה אישית ומקיפה במכון נועם, הכוללת:

 • הכנה למבחנים פסיכוטכניים

  הדרכה אישית עם מאבחנת פסיכוטכנית המסייעת למועמד ברכישת כלים להתמודדות נכונה עם מבחני החשיבה הממוחשבים, במטרה להשיג ציון מעל הממוצע. המשך התרגול נעשה באמצעות האינטרנט בערכה האישית. 

 • התנסות במילוי מבחני אישיות ומפגש אישי עם מדריך מכון נועם

  תבצעו מבחני אישיות בכיתת המבחנים במכון נועם. המבחנים האישיותיים אורכים כ-4 שעות ומדמים את המבחנים שתעברו ביום המיון לבנק. המבחנים שתעברו: אמינות, ציורים (עץ ואדם), תיאור תמונות TAT- ומילוי שאלונים. לאחר ביצוע המבחנים, תכנסו להדרכה אישית במשך שעה עם מדריך מקצועי של מכון נועם שיעבור איתכם על כל מבחן ויתן לכם דגשים לשיפור ושימור.

 • סימולציית דינמיקה קבוצתית

  סימולציית דינמיקה קבוצתית בקבוצה של 6-10 אנשים, המאפשרת למועמדים להתמודד עם מטלות מאתגרות המותאמות לסוג תפקידיהם. הסימולציה כוללת הדרכה אישית על ידי מדריך כיצד להתנהג במבחן קבוצתי כדי להצליח במבחני מיון לבנקים.

 • הכנה לראיון עבודה

  סימולציית ראיון אישי מול מדריך מקצועי במכון נועם וקבלת משוב והכוונה מיטבית. במסגרת ההכנה המועמד לומד איך להתמודד עם החשש מכוחות המראיין, מכיר את נקודות החולשה והחוזק, ואף לומד כיצד לחזק את תחושת הערך העצמי. 

לפרטים נוספים ותיאום הכנה - צרו קשר בטלפון: 03-53-77-361, או באי-מייל: info@machon-noam.co.ilאודות בנק מרכנתיל - דיסקונט

קבוצת דיסקונט הינה קבוצה גלובלית, הנותנת מענה ללקוחות פרטיים ועסקיים. היא מונה כ-114 סניפים של דיסקונט ו-80 סניפים של חברת הבת מרכנתיל.

כניסה לבנק וקבלת קביעות פתוחים בפני העובד כמו כן גם אפשרויות קידום רבות הן במסלולי מנהלים והן במסלולים מקצועיים.

הגדילו את הסיכויים שלכם לעבור את המבחנים בהצלחה ורכשו ערכת הכנה אונליין למבחנים הפסיכוטכניים או הגיעו להכנה אישית שתכין אתכם לכל שלבי המיון.


לאילו תפקידים מכון נועם מציע הכנה? 

מבחני כניסה לבנק, בנכול / טלר, בנקאי פרונטלי, בנקאי שירות טלפוני, רפרנט אשראי, רו"ח, כלכלן, יועץ משכנתאות, קביעות בבנק, ניהול, מורשה חתימה, עתודה ניהולית בבנק, עו"ד ועוד.למידע נוסף על הליך המיון לבנקים לחצו כאן


↑ בחזרה לראש העמוד


03-53-77-361
*
קליק ונתקשר
קנייה מאובטחת

ממליצים
"המדריכים נהדרים וכך גם נותני השירות, אמליץ בחום!"
נבחן באדם מילא  – מאי 2017
"רציתי להודות על ההכנה המצוינת שעשיתם לי למבחנים באדם מילא.
הגעתי לראיון ולדינמיקה הקבוצתית עם הרבה ביטחון בעצמי ובתשובות שלי ואכן לא היו הפתעות.עברתי את הבחינה בהצלחה! אתם מקצוענים!"
נבחנה באדם מילא לתפקיד ניהולי – מרץ 2017


מידע כללי
עזרה
מוצרים נבחרים
מבחנים בחינם
שותפויות ועסקי


 
Created by red-id