כל עבודה בהישג ידך
 

הכנה למבחני קבלה לתוכנית גבהים

רוצים להשתתף בתוכנית גבהים?
תוכנית גבהים היא תוכנית מצוינות ללימודי סייבר ומחשבים לתעודת הבגרות המאפשרות למידה עם מדריכים מקצועיים, בכיתות קטנות ומכוונת את תלמידיה למסלול צבאי בנושא. על מנת לקחת חלק בתוכנית יש לעבור מבחני מיון. מכון נועם מפתח ערכת הכנה שתעזור לכם להתכונן למבחנים אלו.

הערכה תהיה זמינה לרכישה החל מסוף נובמבר 2017. אנא מלאו פרטים אישיים, וניצור עמכם קשר ברגע שהערכה תהיה מוכנה. 


  "רציתי להודות על עזרתכם בהכנה למבחן! ביתי למדה עם הערכה ועברה את המבחן! התרגול בערכה עזר לה מאוד"

תלמיד שנבחן לתוכנית אלפא, מאי 2017


כיצד להתכונן למבחני הקבלה לתוכנית גבהים?

המיון לתוכנית גבהים כולל מספר שלבים אשר אחד מהם הוא מבחן למידה. מבחן למידה הוא מבחן הכולל נושאים מחוץ לתוכנית הלימודים הבית ספרית ומוצגים בו חוקים ומגבלות לפיהם על הנבחן לפתור בעיות המוצגות לו. בשונה ממבחן בבית הספר, בו נבחנים על חומר שנלמד קודם לכן, מבחן הלמידה בודק יכולת חשיבה מהירה, זריזות מחשבה, דרכי פתרון ועוד. מפגש ראשוני עם סוג מבחן זה ביום הבחינה עלול להלחיץ את הנבחן, לפגוע בביצועיו ולהציג תוצאות שלא משקפות את יכולותיו האמתיות. אנו ממליצים לתרגל שאלות במבנה הבחינה ובנושאיה, להכיר את נושאי הבחינה, הלך הבחינה ודרכים לפתרון מהיר ולהגיע לבחינת האמת מוכנים ורגועים ככל האפשר. זכרו, תרגול מוקדם מעלה את אחוזי ההצלחה בבחינה.

בימים אלו אנו מפתחים ערכת הכנה מותאמת, אשר תהיה זמינה לרכישה בסוף נובמבר 2017. הערכה תכלול שאלות הגיון , שאלות כמותיות, שאלות בנושא המחשבים ועוד. נשמח אם תמלאו את פרטיכם ונעדכן אתכם בנוגע לערכת הכנה ממוקדת למבחן הקבלה לתוכנית גבהים בסיום פיתוחה. 
 

מהי תוכנית גבהים?

תוכנית גבהים היא תוכנית לאומית הנתמכת על ידי משרד הביטחון ומשרד ראש הממשלה. התוכנית מתקיימת במספר בתי ספר ברחבי הארץ. התוכנית כוללת לימוד של 10 יחידות מחשבים, מתוכם 5 יחידות בהנדסת תוכנה הכוללים לימודי סייבר ונבחנים בבגרות נפרדת, שהוגדרה יחד עם משרד החינוך, ללימודי סייבר ביחד עם לימודי מתמטיקה ואנגלית מורחבים. מורי התוכנית משתתפים בתוכנית הכשרה של מספר חודשים על ידי מומחי סייבר מטעם הצבא על מנת להתמחות בנושא, ובנוסף בכל כיתה יש עוזר הוראה, מומחה סייבר.

תוכנית גבהים היא תוכנית אחות לתוכנית מגשימים. תוכנית גבהים כוללת את לימודי הנושאים לבחינת הבגרות בעוד תוכנית מגשימים כוללת את לימודי הנושאים כתוכנית העשרה אחר הצהריים.

במהלך הלימודים ילמד התלמיד על רשת האינטרנט, מערכות ההפעלה הפועלות בה, האיומים והיכולות לפגיעה במרחב הסייבר, ידע להעמיד פתרונות והגנה על שלמותו וירכוש את הכלים הבסיסיים לתכנון ותכנות מערכות סייבר.
שיטת הלמידה בתוכנית גבהים היא ייחודית ומתבססת על למידת חקר ועבודה עצמית של התלמידים עם המערכות השונות בנוסף להבנה מעמיקה ויסודית של המנגנונים הפנימיים של מערכות אלה.
התוכנית מתרחשת במהלך שלושת שנות לימודי התיכון (כיתות י'-יב') ומתחילה את תהליך הקבלה אליה  כאשר תלמידיה בכיתה ט'.

התוכנית כוללת ליווי של מטה הסייבר הצבאי. נפגשים עם הכיתה, נותנים הרצאות העשרה, שיעורים משותפים, פגישות עם חברות סטרטאפ ועוד. בוגרי התוכנית מאותרים אוטומטית למיוני יחידות מודיעין וסייבר, לדוגמה יחידת 8200, לקראת גיוסם הצבאי.   

↑ בחזרה לראש העמודלימדו עוד על:
תוכניות מדעני העתיד
תוכנית ניצנים
תוכנית מגשימים
תוכנית מ"ח - מכון דוידסוןלתיאום קורס הכנה במכון נועם

צלצל/י 03-53-77-361
או כתבו לנו info@machon-noam.co.il

03-53-77-361
*
קליק ונתקשר

קנו הכנה אונליין
הכנה לראיון קבלה לבית ספר
הדרכה אישית על מבחנים


מבחני דוגמא בחינם
פסיכוטכני חינם לבתי ספר

ממליצים
"הילדים שלי התקבלו לבית הספר. תודה רבה לכם."
הכנה למבחני קבלה, אפריל 2013 – ליד"ה
"אני מרגיש בטוח בעצמי בזכות הערכה שלכם. המון תודה!"
תלמיד שנבחן במכון קרני, ספטמבר 2015


מידע כללי
עזרה
מוצרים נבחרים
מבחנים בחינם
שותפויות ועסקי


 
Created by red-id