כל עבודה בהישג ידך
 

התמודדות עם חרדת בחינות בפסיכומטרי

לחוצים מהבחינה הפסיכומטרית? מרגישים שהתפקוד שלכם נפגע עקב כך? מפחדים מיום המבחן? אתם לא לבד!
מכון נועם מציע ללוות אתכם בתהליך הלמידה וההכנה לקראת הבחינה גם מבחינה מנטלית.
אצלנו תקבלו תמיכה מקוונת על ידי המערך הפסיכולוגי של המכון ואף תוכלו לבוא לפגישת הכנה עם פסיכולוג מומחה לקראת מועד המבחן שלכם.
 

פסיכומטרי - פגישת הכנה עם פסיכולוג

פגישה אישית עם פסיכולוג מומחה:
  • משך הפגישה שעה וחצי
  • שיחה פתוחה להעלת חששות וקשיים
  • קבלת כלים להתמודדות עם חרדת בחינות
  • תרגילים להורדת לחץ בבית ובזמן תרגול
  • הכנה מנטלית לבחינה הפסיכומטרית
  |  

להכנה אישית במכון כיתבו לנו:

info@machon-noam.co.il
לרכישת ערכת הכנה באינטרנט
 
החל מ- 590 ₪
 
 
 
 
 

חרדת בחינות

לעתים קרובות נבחנים פונים אלינו לקראת יום הבחינה בבקשה שנעזור להם להפחית את רמת המתח והחרדה שהם חווים. הניסיון שלנו מלמד שרוב הנבחנים חשים רמות שונות של מתח וחרדה לקראת הבחינה הפסיכומטרית. חשוב לציין שאין אפשרות לקבל הקלות בפסיכומטרי עקב חרדת בחינות, אך עם זאת הניסיון שלנו מלמד שאפשר בהחלט להתמודד עם התחושות הללו בעזרת שיטות פשוטות וקלות ליישום, המצריכות רצון טוב, כושר התמדה ואמונה ביכולת שלנו להתגבר על התחושות הלא נעימות.

דרכי התמודדות עם חרדת בחינות לקראת הבחינה הפסיכומטרית

את השיטות אשר מסייעות להירגע ולהתמודד עם הלחץ אפשר לחלק לקטגוריות שלהלן:
  • שינוי דפוס חשיבה – טכניקות שנועדו לשנות דפוסי חשיבה שגויים של נבחנים, שמובילים להעצמת תחושת הלחץ והחרדה מן המבחן. הנחת היסוד היא שהחוויה הגופנית שהנבחנים חווים נסמכת על הטיות חשיבה שליליות, ולכן תיקון אותן הטיות יוביל בהכרח לשיפור החוויה הגופנית ולהתרגעות המיוחלת.
  • ביופידבק – טכניקות שנועדו לאפשר לנבחנים לשלוט טוב יותר בגופם ובחוויה הגופנית המידית. טכניקות אלו יסייעו לנבחנים להסדיר את קצב הלב, למנוע מצב של היפר-ונטילציה, להפחית את מתח השרירים ואף לשנות את אופיים של גלי המוח, וכך לשנות את המצב הנפשי ולהוביל לרגיעה ולשלווה פנימית.
  • דמיון מודרך – טכניקות שנועדו לאפשר לנבחנים לתרגל בתנאים בטוחים ונינוחים את מה שעתיד להתרחש ביום הבחינה ובימים שלאחריו. טכניקות אלו מושתתות על הרעיון שהמחשבה בוראת מציאות ומסוגלת להשפיע על האופן שבו אנו חווים את האירועים ואת ההתרחשויות בחיינו. והיות שיש בכוחנו לשלוט במחשבות שלנו, הרי יש בכוחנו לשלוט במציאות שלנו.
  • עזרים חיצוניים – טכניקות המערבות שימוש בעזרים חיצוניים אשר מרגיעים את מערכת העצבים. בשום פנים ואופן לא מדובר בחומרים אסורים לשימוש על פי חוק, ואף לא באלכוהול ובחומרים אחרים שאינם אסורים על פי חוק, אך משפיעים על מידת הערנות ועל צלילות הדעת. מדובר בחומרים טבעיים, הומיאופתיים, שיש המוצאים אותם מסייעים להפחתת תחושות של מתח וחרדה.

פגישת הכנה לפסיכומטרי עם פסיכולוג

פגישת ההכנה עם הפסיכולוג במכון כוללת הכרות והבנה של גורמי הלחץ והחרדה השונים כמו גם הכרות ותרגול של דרכי ההתמודדות. אחת ממטרות הפגישה היא להבין יחד איתכם מה הם גורמי הלחץ הייחודים לכם, מה מקורם ואיך הם באים לידי ביטוי ברמה התפקודית במהלך ההכנה שלכם לפסיכומטרי. מטרה נוספת היא לזהות מה הן דרכי ההתמודדות האפקטיביות ביותר עבורכן ובהתאם לכך לצייד אתכם בכלים המתאימים שיסיייעו לכם לתפקד בצורה המיטבית במהלך ההכנה לפסיכומטרי וביום הבחינה.↑ לראש העמוד

לימדו עוד על:

הכנה לפסיכומטרי
תרגול פסיכומטרי אונליין
הקלות בפסיכומטרי
מבחן פסיכומטרי לדוגמא חינם

למידע נוסף ולתיאום פגישה עם פסיכולוג - השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:


לתיאום קורס הכנה במכון נועם

צלצל/י 03-53-77-361
או כתבו לנו info@machon-noam.co.il

03-53-77-361
*
קליק ונתקשר

קנו הכנה אונליין
תרגול מבואות וסימולציות אונליין
לכל ערכות התרגול למפע"ם
לכל ערכות התרגול לפסיכומטרי
הכנה לפרק האנגלית
הכנה לפרק הכמותיהתמודדות עם חרדת בחינותהכנה לכתיבת חיבור
תרגול סימולציות אונליין


מבחני דוגמא בחינם
מבחן פסיכומטרי לדוגמא

ממליצים
תודה, מכון נועם. בזכותכם קיבלתי 150 במבחן אמיר"ם!
אלרן, נבחן באמיר"ם – יוני 2015
לולא אתם הייתי נאבד בין מבחני דמה של כל מיני אתרים במקום להתרכז באחד מסודר ומוסבר היטב כמו שלכם. הציון שקיבלתי הוא הישג אדיר. המון תודה, המשיכו כך!
אביב, נבחן באמיר"ם – מאי 2015מידע כללי
עזרה
מוצרים נבחרים
מבחנים בחינם
שותפויות ועסקי


 
Created by red-id