מה כוללת ההכנה?

  • פגישת היכרות, תיאום ציפיות והבנה מעמיקה של מאפייני הנועץ.
  • ביצוע מבחני אישיות, כישורים וחשיבה שאורך כמה שעות. כולל הפסקות להתרעננות. המטרה היא למפות את מאפייני הלקוח לקראת המשך התהליך.
  • קבלת הדרכה בכתיבת קורות חיים, מכתב מקדים ו'נאום מעלית'.
  • קבלת סיוע והדרכה ביצירת הזדמנויות תעסוקה חדשות.
  • הכנה לריאיון קבלה לעבודה ולכל מבחן מיון אחר ככל שיידרש.
  • כל הפגישות וכן ניתוח מבחני האישיות נערכים מול מדריך מקצועי מיומן ומנוסה.

את כל שלבי הליווי ניתן לעבור במכון או בזום

למי מתאים ליווי אישי?

ליווי אישי למפוטרים מיועד לכל אדם אשר מעוניין לקבל כלים שיעזרו לו להתמודד עם תהליך פיטורים ממקום העבודה, וחזרה מהירה ככל האפשר למסלול הקריירה המועדף עליו.

יש אנשים שקל להם יותר להתמודד עם תהליך פיטורים. יש אנשים שבחרו במקצוע שמאפשר להם יותר גמישות גם לאחר פיטורים. אלה ואלה אינם זקוקים לליווי אישי. אבל מרביתנו אינם מתמודדים בכזו קלות עם תהליך לא פשוט שכזה, תהליך שמלווה פעמים רבות בתחושות מתח וחרדה, ולעיתים גם מציף סוגיות עמוקות יותר של ניהול קריירה וסיפוק בקריירה.


כיצד תורם הליווי האישי לקריירה?

הקריירה בעבור רבים מאיתנו היא כלי מאד חשוב דרכו אנחנו מגדירים את הזהות האישית שלנו; "אני רופא", "אני עו"ד", "אני פקיד", "אני מורה נהיגה" וכך הלאה. בכל מפגש בין-אישי מיד עולה השאלה: "במה אתה עוסק?", משום שהעיסוק של האדם מספר עליו הרבה מאד. לכן כשהקריירה שלנו מושהית, אנחנו בעצם מתמודדים עם סוגיות עמוקה של זהות עצמית והערכה עצמית. עובדה ידועה היא שככל שאדם חש יותר סיפוק בקריירה שלו, כך איכות החיים שלו עולה, ומידת ההנאה והסיפוק שלו משאר תחומי חייו עולה אף היא (למשל בזוגיות, במשפחה, בלימודים וכד'). אם כדי שכל זה יקרה, אנחנו צריכים שתהיה לנו קריירה משמעותית, ושתהיה לנו עבודה שלוקחת חלק באתגר הגדול הזה של חיינו.

אנחנו מאמינים שליווי אישי טוב למפוטרים הוא כזה שבו היועץ מלווה את הנועץ בתהליך של מיפוי החוזקות שלו, של חשיפה לערכים החשובים לו בחייו, של הבנת הצרכים המידיים וארוכי הטווח שלו, ושל קבלת החלטה באשר לנתיב הקריירה המיטבי עבורו. לכן פיתחנו שיטה של ליווי אישי אשר כוללת כלים מגוונים שמסייעים לנועץ לקבל הבנה טובה יותר של יכולותיו ושאיפותיו. למעלה מ-20 שנה של מעורבות בתחום התעסוקה הישראלי והעולמי, ועבודה מול מאות אלפי לקוחות מרוצים שעברו תהליכים דומים אשר סייעו להם להגשים את חלומותיהם, הם אלו שהופכים את מכון נועם למקום הנכון לעבור בו תהליך של ליווי אישי.

לפרטים ניתן להשאיר לנו הודעה או ליצור קשר עם שירות הלקוחות בטלפון: 1-800-42-42-43

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.