לימוד עצמי – כל אחד יכול

נכון, רובנו לא גאונים כמו אינשטיין או ניוטון, אך זה לא משנה את העובדה שאת רוב הידע שלנו אנו מלקטים בכוחות עצמנו. אמנם צוות המכון שלנו מורכב מאנשים שהוציאו בפסיכומטרי ציונים גבוהים מאוד, אך איש מאִתנו אינו גאון. הסוד הגלום בציונים הגבוהים הוא שכולנו פיתחנו ושכללנו את יכולת הלמידה העצמית שלנו במרוצת השנים. מניסיוננו, אחד היתרונות המרכזיים בלימוד עצמי הוא העובדה הפשוטה שאתם תלויים בעצמכם, ואף אחד אינו מפריע לכם. ערכת הפסיכומטרי אונליין שלנו מספקת את כל החומרים הדרושים ללימוד עצמי מיטבי.


יתרונות הכנה לפסיכומטרי בלי קורס

דמיינו לעצמכם כיתה רועשת וצפופה ובה 20 תלמידים, מורה אחד וערימת ספרים על השולחן; בשולחן שלידכם תלמיד לועס בקולניות מסטיק, ואחר שחוזר שוב ושוב על אותה השאלה. אחר כך, ביציאה מן השיעור, פקק גדול משתרך כל הדרך הביתה. עכשיו עִצרו, האם זו הדרך שבה אתם רוצים להתכונן לפסיכומטרי? האם לא מגיע לכם יותר? האם לא כדאי שתשלמו פחות? האם לא כדאי שתרוויחו זמן לימוד ותחסכו דלק תרתי משמע? האם לא כדאי שתנצלו את הזמן שלכם לצורך פתרון של 100 תרגילים נוספים במחשב במקום לנסות להבין את הכתב של המורה?
אנחנו יכולים להציע לכם הרבה תשובות נכונות, אבל רק אתם יכולים לענות לעצמכם מה הכי טוב בשבילכם.


פסיכומטרי אונליין

    • רוצים ללמוד ביום כי אתם עייפים בלילה? אין בעיה.
    • רוצים ללמוד בלילה כי אתם עובדים ביום? אין בעיה.
    • רוצים ללמוד בפארק כי בבית קשה לכם להתרכז? אין בעיה.
    • רוצים לתרגל בעיות מילוליות? אין בעיה.

בערכת הפסיכומטרי שלנו תוכלו למצוא שפע של בעיות ושאלות בכל הנושאים ותתי-הנושאים המופיעים בבחינה הפסיכומטרית. תוכלו לתרגל כמה פעמים שתרצו את אותו מבחן, לקרוא את ההסברים המפורטים שלנו ולעבור על חוקים ונוסחאות תוך כדי ריצה בים אם תרצו.


בכל מקרה אתם לא לבד

הערכה מיועדת ללימוד עצמי, ועל כן כללנו בה חומרי הדרכה נחוצים, הסברים מלאים לכל שאלה ושאלה, טיפים ופתרונות מלאים. עם זאת ייתכן שהסבר מסוים לא יהיה מובן לכם או שתזדקקו להסבר נוסף, ואפילו סתם לעזרה. בכל המקרים הללו, וכמובן גם באחרים, אתם מוזמנים לפנות אלינו. צוות הפיתוח וההדרכה שלנו בתחום הפסיכומטרי יעמוד לרשותכם לאורך כל תקופת ההכנה ויסייע לכם בכל שאלה. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בדוא"ל - info@machon-noam.co.il או בטלפון - 03-5377361.

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.