לימוד עצמי – כל אחד יכול

נכון, רובנו לא גאונים כמו אינשטיין או ניוטון, אך זה לא משנה את העובדה שאת רוב הידע שלנו אנו מלקטים בכוחות עצמנו. אמנם צוות המכון שלנו מורכב מאנשים שהוציאו בפסיכומטרי ציונים גבוהים מאוד, אך איש מאִתנו אינו גאון. הסוד הגלום בציונים הגבוהים הוא שכולנו פיתחנו ושכללנו את יכולת הלמידה העצמית שלנו במרוצת השנים. מניסיוננו, אחד היתרונות המרכזיים בלימוד עצמי הוא העובדה הפשוטה שאתם תלויים בעצמכם, ואף אחד אינו מפריע לכם. ערכת הפסיכומטרי אונליין שלנו מספקת את כל החומרים הדרושים ללימוד עצמי מיטבי.


יתרונות הכנה לפסיכומטרי בלי קורס

דמיינו לעצמכם כיתה רועשת וצפופה ובה 20 תלמידים, מורה אחד וערימת ספרים על השולחן; בשולחן שלידכם תלמיד לועס בקולניות מסטיק, ואחר שחוזר שוב ושוב על אותה השאלה. אחר כך, ביציאה מן השיעור, פקק גדול משתרך כל הדרך הביתה. עכשיו עִצרו, האם זו הדרך שבה אתם רוצים להתכונן לפסיכומטרי? האם לא מגיע לכם יותר? האם לא כדאי שתשלמו פחות? האם לא כדאי שתרוויחו זמן לימוד ותחסכו דלק תרתי משמע? האם לא כדאי שתנצלו את הזמן שלכם לצורך פתרון של 100 תרגילים נוספים במחשב במקום לנסות להבין את הכתב של המורה?
אנחנו יכולים להציע לכם הרבה תשובות נכונות, אבל רק אתם יכולים לענות לעצמכם מה הכי טוב בשבילכם.


פסיכומטרי אונליין

    • רוצים ללמוד ביום כי אתם עייפים בלילה? אין בעיה.
    • רוצים ללמוד בלילה כי אתם עובדים ביום? אין בעיה.
    • רוצים ללמוד בפארק כי בבית קשה לכם להתרכז? אין בעיה.
    • רוצים לתרגל בעיות מילוליות? אין בעיה.

בערכת הפסיכומטרי שלנו תוכלו למצוא שפע של בעיות ושאלות בכל הנושאים ותתי-הנושאים המופיעים בבחינה הפסיכומטרית. תוכלו לתרגל כמה פעמים שתרצו את אותו מבחן, לקרוא את ההסברים המפורטים שלנו ולעבור על חוקים ונוסחאות תוך כדי ריצה בים אם תרצו.


בכל מקרה אתם לא לבד

חוששים להיתקל בהסבר לא מובן? חוששים שלא יהיה לכם למי לפנות או את מי לשאול?
הסירו דאגה מלבכם, מכון נועם מעמיד לרשותכם מגוון רחב של אפשרויות תמיכה: קבוצת לימוד בפייסבוק עם מיטב מדריכי הפסיכומטרי של המכון, תמיכה טלפונית, סיוע של פסיכולוג בנושא הפחתת חרדת בחינות ושירות בדיקה של חיבורים.

אפשר לעזור לך סימן שאלה
אפשר לעזור לך סימן שאלה
לפני שנמצא בשבילך את ההכנה המתאימה, הנה כמה פרטים שאנחנו צריכים.
-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.