כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא
(1) קראו עוד

זקוקים לעזרה? יש לכם כתובת

ערכת ההכנה שלנו היא ערכת אונליין, המיועדת ללימוד עצמי בזמן ובקצב שלכם. עם זאת, בשום שלב אתם לא לבד - אנחנו מלווים אתכם לאורך כל הדרך. אם במהלך התרגול עולה לכם שאלה או שהפתרון וההסברים שסיפקנו למבחן מסוים אינם ברורים לכם - אנחנו כאן בשבילכם: 

שלחו לנעם הודעה באימייל, והוא יענה לכם בהקדם - sales@machon-noam.co.il.


"הערכה מצוינת ומכוונת ביג טיים למטרה! אחרי שעברתי את המבחן בהצלחה אני יכול לומר "קשה באימונים קל בקרב""

 

נבחן במבחן אמיר"ם, פברואר 2019

איך מתכוננים למבחן אמיר"ם בעזרת ערכת ההכנה?

   • מטמיעים את אוצר המילים הרלוונטי לבחינה - מבחן אמיר"ם דורש מכם לשלוט באוצר מילים של 3,000-1,500 מילים שאת רובן אתם כבר מכירים. אם מועד הבחינה שלכם קרוב ונותרו לכם פחות מחודשיים לתרגול, עדיף ששתתמקדו באוצר המילים הרלוונטי לבחינה. בערכת ההכנה תמצאו סיפורים, דיאלוגים ומכתבים לקריאה שכוללים את המילים הנפוצות המופיעות במבחן וכן ניבים וביטויים שגורים שכדאי ושצריך להכיר. 
   • לומדים את חוקי הדקדוק והתחביר באנגלית - שליטה בחוקי הדקדוק והיכרות עם מילות היחס עם מבני המשפט יסייעו לכם להתגבר על פערי השפה ולהתמודד עם מגבלת הזמן. בערכת ההכנה תמצאו חומר עיוני בנושאי דקדוק ותחביר אנגלי וכללי אצבע שיעזרו לכם להתמודד עם משפטים שאתם מתקשים בהבנת משמעותם. 
   • מיישמים אסטרטגיות פתרון ייחודיות - ערכת ההכנה מצוידת בשיטות פתרון ייחודיות למענה על שאלות ניסוח מחדש ולשאלות הבנת הנקרא נפוצות המופיעות במבחן אמיר"ם. התרגול הרב בערכה יסייע לכם להטמיע אותן.  
   • מגיעים מוכנים לתנאי הבחינה - בערכה 16 סימולציות מלאות, המדמות את מגבלת הזמן שבמבחן האמיתי ואת מבנה השאלות המופיע בו. בסיום כל סימולציה יופיע דו"ח מסכם שיציג לכם את הציון המנורמל שלכם (הציון שלכם ביחס לנבחנים האחרים) וכן פירוט של כל התשובות שלכם, הנכונות והשגויות. הדו"ח יסייע לכם להבין מהם הנושאים שבהם אתם מתקשים, ולהתמקד בנושאים אלה בתרגול שלכם לקראת הסימולציה הבאה. 
אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.