כל עבודה בהישג ידך
 

הכנה למבחני מיון אינטל

הדרך לתפקיד שלך באינטל עוברת במבחני המיון, כדי לעבור אותם בהצלחה רצוי להתכונן! הכנה במכון נועם תעזור לך להשיג את המטרה. במהלך ההכנה, תקבל כלים, נמקד אותך בנושאי המבחן ותגיע למבחן עם יתרון משמעותי.


  "ההכנה שסיפקתם לי באתר הייתה לא פחות ממעולה! היה מלא חומר, נוח למשתמש וחשוב מכל- הייתה התאמה גבוהה מאוד בין השאלות שסיפקתם לבין המבחן באינטל. שאפו ענק!"
נבחנה לחברת אינטל, ינואר 2018 

הכנה למבחני המיון באינטל כוללת:

מכון נועם מציע שני סוגים של הכנות: הכנה אונליין והכנה מלאה במכון.

יום הכנה במכון:

ביום ההכנה במכון תעברו הדרכות ממוקדות לכל השלבים כפי שצפוי לכם ביום המיון המיוחל. ההכנה כוללת:


 • ראיון אישי - סימולציה של שאלות מראיונות עבודה באינטל שמתבצעת "אחד על אחד" עם המדריכים המקצועיים והמנוסים שלנו. בסיומה, תקבלו משוב על התנהלותכם בראיון, המלצות וטיפים לשימור שינוי, אותם תוכלו ליישם בראיון עבודה באינטל. בנוסף, מגיע לכם הכנה לראיון נוסף בן חצי שעה ללא עלות ועל בסיס מקום פנוי.

 • דינמיקה קבוצתית - ההכנה במכון כוללת סימולציה המדמה סיטואציות מעולם העבודה. תרגיל זה מתבצע בקבוצה של 6 עד 10משתתפים. לאחר סיום המשימות, תקבלו הסבר על התרגילים שנדרשתם לבצע, משוב על התנהלותכם בדינמיקה ועצות לשיפור ושימור. כמובן שהערכה ניתנת לכם על סמך התפקיד שאליו אתם מתמיינים.

 • מבחנים פסיכוטכניים - בפגישה עם מאבחנת יוצגו בפניכם המבחנים לאינטל ומטרתם, ותדריך אתכם כיצד לבצעם באופן המדוייק והטוב ביותר. בנוסף להדרכה האישית עם מאבחנת, תקבלו גישה לערכת תרגול המקוונת שלנו הזמינה מכל מחשב וסמארטפון 24/7 שתאפשר לכם להתכונן לקראת המבחן.

 • מבחן דואר ניהולי – זהו מבחן המדמה יום עבודה במהלכה תדרשו להגיב למיילים, לשיחות טלפון ולנושאים בלתי מתוכננים. התרגיל מלווה על ידי מדריך, אשר מתרשם מאופן תפקודכם על פי המדדים הנבחנים במבחן דואר. בסיום תכנסו לשיחת משוב אישית עם המדריך, ותקבלו ניתוח של התפקוד במהלך המבחן, תוך הפקת לקחים ומתן טיפים ודגשים הרלוונטיים למשרה אליה מתמודד. המבחן ניתן למתמודדים לתפקיד ניהולי ולבכירים, אך יתכן כי גם שאר המועמדים ידרשו לעבור מבחן זה.


הכנה אונליין:

בקניית ערכת הכנה אונליין תקבלו ערכת תרגול אישית המכילה מבחנים ומידע תיאורטי. הערכה כוללת:


 • מבחנים פסיכוטכניים - ערכה המכילה מגוון גדול של תרגילים ושאלות הצפויים להופיע לכם במבחני המיון אינטל. הערכה זמינה עבורכם בכל שעות היממה וניתן לתרגל בה מכל מחשב טאבלט וטלפון חכם.

 • שאלון אישיות - הערכה כוללת גם מבחן אישיות אשר יהיה זמין עבורכם להתנסות בכל זמן שתרצו, כאשר בסופו תקבלו דו"ח תוצאות חכם.

 • דינמיקה קבוצתית - בערכה קיימים הסברים וטיפים על מרכז הערכה, על העקרונות שעומדים מאחורי התרגילים השונים וההתנהלות הרצויה והמצופה מכם בהתאם לתפקיד המיועד לכם.

 • מידע תיאורטי - טיפים והמלצות שנכתבו על ידי הצוות המקצועי שלנו בנושאים: שאלון אישייות, ראיון מקצועי, דינמיקה קבוציתית ועוד..

הליך המיון לאינטל:

 • ראיון טלפוני – זהו השלב בראשון בתהליך המיון. שיחה טלפונית עם נציג/ה אינטל שבה תשאלו שאלות המיועדת לסנן מועמדים שלא מתאימים. מכון נועם מציע הכנה לראיון הטלפוני כדי שתהיו מוכנים ככל הניתן גם לשלב זה. 
 • מבחני אישיות – מבחני אישיות באינטל הם מבחנים ממוחשבים ואישיים וכוללים, בין היתר, מילוי שאלונים, חיבורים ומבחנים אמינות. 
 • מבחן טכני אינטל – מבחני אינטל מורכבים בעיקר ממבחנים טכניים של איתור תקלות, רמזורים, תרשימי זרימה ועוד, אך גם ממבחני חשבון, הוראות, עברית ואנגלית. תוכלו להתרשם מסגנון השאלות במבחן לדוגמא - אינטל.
 • מרכז הערכה אינטל –  משימות קבוצתיות שונות שמטרתן לבדוק את יכולתכם לעבוד בקבוצה ומנהיגות. דינמיקה קבוצתית לרוב מתבצעת בקבוצה עם 8-10 משתתפים.
 • מבחן דואר ניהולי – מבחן ייחודי לבדיקת כישורי ניהול הניתן למתמודדים לתפקיד ניהולי ולבכירים.

מידע נוסף:

 • הציון הסופי וההחלטה על קבלה לתפקיד, מורכבת מכל אחד מהחלקים.
 • לא כל המועמדים שמתמיינים לאינטל עוברים דינמיקה קבוצתית. הסימולציה נערכת רק לתפקידים מסוימים.
 • יום מבחני קבלה באינטל הוא ארוך וקשה, יש להגיע רעננים ונינוחים. 
 • כאשר מתקבל ציון נכשל, התוצאות נשמרות לאורך תקופה ולא ניתן לשפרו. 


למדו עוד על:

מבחנים פסיכוטכנייםראיון עבודה
מרכז הערכהמבחן דואר נכנס
מבחני אישיותקורות חיים


למידע נוסף ותיאום הכנה מלאה – השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:


  


לתיאום קורס הכנה במכון נועם

צלצל/י 03-53-77-361
או כתבו לנו info@machon-noam.co.il

03-53-77-361
*
קליק ונתקשר

קנו הכנה אונליין
הכנה אונליין אינטל


מבחני דוגמא בחינם
מבחן לדוגמא אינטל
פסיכוטכני חינם למהנדסים


ממליצים
אני ממליץ לכל חבר קולגה או מחפש עבודה לגשת למכון נועם. בעבר זכיתי בעבודה בזכותם ועד היום מרגיש שגריר כבוד שלהם- מצויינים!!
מאי 2015 – הכנה למבחני מיון
"אני מבקשת להודות לכם מאוד על ההכנה. עשיתם עבודה נהדרת."
נבחנה לתפקיד מהנדסת קינן שפי  – יולי 2016


מידע כללי
עזרה
מוצרים נבחרים
מבחנים בחינם
שותפויות ועסקי


 
Created by red-id