כל עבודה בהישג ידך
 

הכנה למרכז הערכה חברת מגדל ביטוח

ידעתם שחברת מגדל ביטוח מבצעת ראיון טלפוני כשלב מסנן? מכון נועם מציע הכנה מוקדמת לשלב הראיון הטלפוני על מנת לסייע לכם בשלב הראשוני.
זומנתם למיונים לחברת מגדל ביטוח?כדי להשיג את המשרה הנכספת חשוב שתעשו את כל המאמצים! הכנה מוקדמת תסייע ותעניק לכם יתרון משמעותי על המתחרים! מכון נועם מציע הכנה ייעודית למבחני המיון לחברת הביטוח מגדל.


  "הטיפים היו מעולים ועזרו לי מאוד! אמליץ בחום!"
נבחן לתפקיד ניהולי במגדל ביטוח, אוקטובר 2016

הכנה למבחני המיון במגדל ביטוח כוללת:

ההכנה מתקיימת בשני אופנים - הכנה מלאה אצלנו במכון והכנה אונליין.


יום הכנה במכון:

 • ראיון אישי - תעברו סימולצית ראיון עבודה של שעה וחצי שמתבצעת על ידי המדריכים המקצועיים והמנוסים שלנו. בסיומה, תקבלו משוב על התנהלותכם בראיון, המלצות וטיפים לשימור שינוי שתוכלו ליישם בראיון עבודה במגדל. במסגרת הזמן, המדריכים שלנו יכינו אתכם גם לראיון הטלפוני שידוע  כשלב ראשוני לסינון מועמדים. בנוסף, ניתן להתייעץ עם המומחים שלנו בשדרוג קורות החיים שלכם. תקבלו 2 עותקים לתפקידים שונים, לבחירתכם, ללא תוספת תשלום. שירות ניתן באופן טלפוני. בנוסף, מגיע לכם הכנה לראיון נוסף בן חצי שעה ללא עלות ועל בסיס מקום פנוי. לאחר סיום ההדרכה לא תשארו לבד! נמשיך ללוות אתכם בתהליך מציאת עבודה (שאלות, שינוי קורות חיים ועוד) במשך חודש שלם! 
 • דינמיקה קבוצתית - ההכנה כוללת סימולציה של תרגילים המדמים סיטואציות מעולם העבודה. הסימולציה מתבצעת בקבוצה של 6 עד 10משתתפים. לאחר ששלב המשימות מסתיים תקבלו הסבר על המשימות שנדרשתם לעשות, משוב על התנהלותכם בדינמיקה ועצות לשיפור ושימור. ההערכה ניתנת על סמך התפקיד שאליו אתם מתמיינים.
 • מבחני אישיות - אורך המבדקים כשלוש שעות כשבמהלכם תעברו סדרת מבחנים, חלקם ממוחשבים, כהכנה למבחנים שתעברו ביום המיון בפילת. בסופם, תעברו יחד עם המדריכים המקצועיים שלנו על תשובותכם, יוסבר לכם על משמעות כל מבחן ודרך הפעולה הרצויה.
 • מבחנים פסיכוטכניים - פגישה עם מאבחנת שתציג בפניכם את המבחנים למגדל ביטוח ומטרתם, ותדריך אתכם כיצד לבצעם באופן המדוייק והטוב ביותר. בנוסף להדרכה האישית עם מאבחנת, תקבלו גישה לערכת תרגול המקוונת שלנו הזמינה מכל מחשב וסמארטפון בכל שעות היממה שתאפשר לכם להתכונן ביסודיות לקראת המבחן.הכנה אונליין:

בעת רכישת ערכת הכנה אונליין תקבלו ערכת תרגול אישית המכילה מבחנים ומידע תיאורטי. הערכה כוללת:

 • מבחנים פסיכוטכניים - ערכה המכילה מגוון גדול של תרגילים ושאלות הצפויים להופיע לכם במבחני הקבלה למגדל ביטוח. הערכה זמינה 24/7 וניתן לתרגל בה מכל מחשב טאבלט וסמרטפון.
 • שאלון אישיות - תרגול מבחן אישיות אשר יהיה זמין עבורכם להתנסות בכל זמן שתרצו, כאשר בסופו תקבלו דו"ח תוצאות חכם.
 • מידע תיאורטי - טיפים והמלצות שנכתבו על ידי הצוות המקצועי שלנו בנושאים: שאלון אישייות, ראיון מקצועי, דינמיקה קבוציתית ועוד.
 • דינמיקה קבוצתית - בערכה תמצאו הסברים וטיפים על המבחן הקבוצתי, על העקרונות שעומדים מאחורי התרגילים השונים וההתנהלות הרצויה והמצופה מכם בהתאם לתפקיד המיועד לכם.

 "הערכה עזרה לי מאוד! תודה רבה לכם!"
נבחנה לתפקיד ניהולי במגדל ביטוח, נובמבר 2016↑ חזרה לראש העמוד


הליך המיון למגדל ביטוח:


 • שיחה טלפונית - שיחת ראיון ראשונית עם נציג החברה. משך הראיון בחברת מגדל יכול לנוע מחמש דקות ועד כעשרים דקות. על פי רוב בתחילת השיחה יציג עצמו נציג הארגון (בדרך כלל אשת משאבי אנוש), יציג את המשרה המדוברת (מה התפקיד כולל, מה היקף המשרה וכדומה) ואת הארגון בקווים כלליים. חשוב לציין כי זהו שלב מסנן! לכן מומלץ להיות מוכנים לכל שאלה שתשאל.

 • מבחנים פסיכוטכניים ומבחני אישיות - במידה ועברתם את השלב הראשון, תזומנו למכון פילת  או למכון גישה שונה לביצוע מבחנים ממוחשבים ואישיים, תלוי בתפקיד אליו אתם מתמיינים. מבדקי ההתאמה כוללים מבחנים פסיכוטכניים, שאלון אישיות ודינמיקה קבוצתית קצרה. יום המיון הראשון יארך כשעתיים וחצי ולאחר כל שלב יתבצע סינון מועמדים.

 • דינמיקה קבוצתית - שלב זה מתבצע במשרדי חברת מגדל. דינמיקה קבוצתית בוחנת תכונות בינאישיות וניהוליות בעזרת משימות הלקוחות מעולם העבודה. זהו יום אינטנסיבי וארוך ויש להיערך בהתאם.

 • ראיון מקצועי - שיחה שנערכת בדרך כלל עם מנהל ישיר או מנהל בכיר בחברה (נקבע בהתאם לתפקיד המוצע לך).


למידע נוסף ותיאום הכנה מלאה – השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:


  למד ע
וד על:

מבחנים פסיכוטכנייםראיון עבודה
מבחני אישיותקורות חיים

לתיאום קורס הכנה במכון נועם

צלצל/י 03-53-77-361
או כתבו לנו info@machon-noam.co.il

03-53-77-361
*
קליק ונתקשר

קנו הכנה אונליין
חנות מכוני מיון וארגוניםהכנה אונליין מגדל ביטוח

מבחני דוגמא בחינם
פילת פסיכוטכני לדוגמא חינם

ממליצים
"ההכנה תרמה מאוד ועזרה לי להיות מוכנה למה שמחכה לי במבחנים, ובנוסף היו אפילו שאלות במבחן שהכרתי מההכנה."
התמיינה לפילת פיננסים, אוגוסט 2015
"בזמן הקצר שהיה לי כדי להתכונן למבחנים חשבתי שלא אצליח לעשות שיפור משמעותי אבל מעבר ליחס החם שקיבלתי מעובדי המכון התרומה הכי גדולה הייתה הורדת אפקט ההפתעה, תודה רבה!"
ביצע הכנה למכון פילת, יולי 2015


מידע כללי
עזרה
מוצרים נבחרים
מבחנים בחינם
שותפויות ועסקי


 
Created by red-id