כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
(27) קראו עוד

לומדים תוך כדי תנועה

הרעיון שעומד בבסיס ערכת האונליין שלנו הוא שבשלב הזה, כשאתם מתחילים להתכונן לקראת הבגרות במתמטיקה, אתם כבר מכירים את החומר. אתם לא צריכים הקדמות מיותרות, כמו הסברים תיאורטיים, סרטוני הדרכה ותרגול של שאלות ברמה נמוכה. הדבר שהכי יעזור לכם עכשיו זה תרגול שמדמה את רמת הבחינה ואת התנאים שהיא נערכת בהם - וזה בדיוק מה שהערכה שלנו מציעה :)

בערכה תמצאו חמש סימולציות מלאות של בחינת הבגרות - כולן נערכות בהגבלת זמן זהה לזו של הבגרות, כדי להכין אתכם גם לתנאי הבחינה.

בסוף כל סימולציה תקבלו דוח תוצאות מפורט עם פתרונות והסברים מלאים. הדוח יעזור לכם לא רק להבין מה התשובה הנכונה, אלא גם ללמוד מה הדרך הכי טובה ומהירה להגיע אליה. אתם כבר תראו שככל שתתקדמו בתרגול, הביצועים והציונים שלכם בסימולציות ילכו וישתפרו.

ובקיצור - יתרונות הערכה:

    • התנסות בסימולציות שמדמות את בחינת הבגרות מבחינת סוגי השאלות, רמת הקושי והגבלת הזמן.
    • למידה מטעויות באמצעות דוח תוצאות מפורט ונוח, שיציג לכם את הדרך היעילה ביותר להגיע לכל תשובה.
    • תרגול אונליין שזמין לכם בכל זמן ובכל מקום. לא צריך לסחוב שום ספר כבד 😉

למי שרוצה לקחת את ההכנה צעד קדימה

אם אתם מרגישים שאתם צריכים מסגרת יותר ברורה ללמידה שלכם לבגרות, תוכלו להוסיף להכנה עוד חיזוק או שניים: מרתון קבוצתי ושיעורים פרטיים.

מרתון קבוצתי מקוון 

שני מפגשים של מרתון לבגרות, שנערכים בקבוצה של 10-5 משתתפים. במפגשים תפתרו בחינת בגרות מלאה, ותקבלו טיפים וכלים שיחזקו את השליטה שלכם בנושאי הבחינה וישפרו את טכניקות המענה שלכם. בין היתר, במפגשים נתייחס גם לנושאים של ניהול זמן בבחינה, הסדר שבו כדאי לענות על השאלות, התמודדות עם חרדת בחינות וכו'. זאת תהיה גם הזדמנות עבורכם לקבל תשובות לשאלות שעלו לכם במהלך התרגול לקראת הבחינה.

מפגשי המרתון נערכים בצורה מקוונת, בשבועיים שלפני בחינת הבגרות. כל מפגש נמשך שלוש שעות. 

שיעורים פרטיים מקוונים 

חמישה שיעורים עם אחד או אחת ממדריכי המתמטיקה במכון נועם, שילוו אתכם באופן אישי בהכנה לבגרות במתמטיקה. המדריך או המדריכה יבנו איתכם תוכנית למידה שמותאמת לצרכים ולקצב שלכם, ויסבירו לכם איך להמשיך לתרגל בבית בין שיעור לשיעור ועד מועד המבחן. הם יעזרו לכם להשלים פערים בחומר, יענו על כל השאלות שיעלו במהלך התרגול וכמובן ישתפו אתכם בטריקים ובשיטות עבודה יעילות שמומלץ להכיר לקראת המבחן.


מועדי מבחן הבגרות - שאלון 803 (382)

מועד חורף: 13-14.3.24 
מועד קיץ: 29-30.5.24

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.