כל עבודה בהישג ידך
 

נתיבי ישראל - הכנה למבחני מיון

זומנתם למיונים בנתיבי ישראל? חשוב שתתכוננו היטב על מנת שתהפכו למועמדים מובילים ותגדילו את סיכויי הקבלה שלכם למשרה אליה אתם פונים.
מכון נועם מציע הכנה אישית "אחד על אחד" שתכין אתכם בצורה המיטבית ליום המיונים!


  "יום ההכנה למבחני האישיות היה מעולה!! מדויק. הן המבחנים והן המשוב היו מועילים ומדוייקים. תודה רבה".
נבחן לתפקיד ניהולי - פברואר 2016

ההכנה למיונים בנתיבי ישראל כוללת

ההכנה נעשית בשני אופנים:

יום הכנה במכון: 

הדרכה אישית ומלאה הכוללת הכנה לכל שלבי המיון על מנת שתגיעו בטוחים ורגועים.
ההכנה כוללת:

  • ראיון אישי  –  הדרכה אישית של 60 דקות עם מדריך מקצועי. בחצי השעה הראשונה תבצעו סימולציה של ראיון כפי שיהיה לכם ביום המיונים. המדריך ישאל אתכם שאלות שאתם צפויים להישאל במכון המיון. בחצי השעה הבאה המדריך ינתח יחד איתכם את תשובותיכם. תקבלו משוב מקיף על התנהלותכם בראיון. האם שידרתם רוגע או הססנות? האם שפת גופכם הייתה טובה? האם עניתם לשאלות כפי שמצפים ממכם? האם הוא היה מקבל אתכם לעבודה? במידה והראיון לא היה מוצלח, הנכם זכאים לקבל ראיון חוזר ללא תשלום! כך תוכלו לתרגל ראיון נוסף עם מדריך וליישם את הטיפים שקיבלתם.

  • מבחני אישיות – במסגרת ההכנה תכנסו לכיתת המבחנים שלנו ותבצעו מבחני אישיות האורכים 4 שעות. מבחני האישיות כוללים: שאלונים אישיים, אמינות, ציורים, כתיבת סיפור וכדומה. לאחר ביצוע המבחנים, מדריך מקצועי ידריך אתכם "אחד על אחד" על ביצועיכם. האם הם טובים? האם עניתם כפי שציפו ממכם? מה כל מבחן בודק? ועוד. משך ההדרכה כשעה.

  • דינמיקה קבוצתית  – מבחן קבוצתי של בין 6-10 משתתפים וכוללת משימות הרלוונטיות למכון ולתפקיד אליו אתם מתמודדים. לאחר ביצוע המשימות המנחה ייתן משוב לכל אחד מן המשתתפים באשר להתנהלותם בדינמיקה הקבוצתית, יסביר את המשמעות של המשימות וייתן המלצות לביצוע במבחן האמיתי.

  • מבחנים פסיכוטכניים – הדרכה בת שעה וחצי עם מאבחנת פסיכוטכנית. במהלך ההדרכה תקבלו טיפים ודגשים כיצד לגשת למבחנים, באילו נושאים להתמקד ואיך לפתור את המבחנים במהירות. בנוסף להדרכה עם מאבחנת, תקבלו גישה לערכת האינטרנט המקוונת הזמינה מכל מחשב וסמארטפון שתאפשר לכם לתרגל ביסודיות את מבחני החשיבה.  "אחת ההכנות המקצועיות שנחשפתי. תודה רבה לכם".
נבחן לתפקיד מהנדס- יולי 2016

ערכת הכנה אונליין:

המעוניינים בהכנה למבחנים הפסיכוטכניים בלבד, יוכלו לרכוש ערכת אינטרנט לתרגול אונליין. תוכלו לבחור את המועד לתרגול : שבוע/חודש/3 חודשים.
בעת הרכישה, תקבלו גישה לערכת תרגול אישית המכילה מבחנים מעשיים ומידע תאורטי:

  • מבחנים פסיכוטכניים – ערכת תרגול אינטרנטית המכילה מגוון רחב של מבחנים ושאלות בנושאי הבחינה הצפוייה ביום המיון לחברת נתיבי ישראל, 
  • מידע תאורטי – טיפים והסברים שנכתבו על ידי צוות הפסיכולוגים של מכון נועם בנושאים: דינמיקה קבוצתית, מבחני אישיות, וראיון עבודה. בנוסף, תוכלו לתרגל מבחן אישיות הכולל 215 שאלות ובסופו תקבלו דו"ח אישי.   

ערכות הכנה אונליין : לנבחנים בקינן שפי | לנבחנים בפילת 


תפקידים לדוגמא בנתיבי ישראל
מנהל/ת תחום ביקורת פנימית 
סגן/ית מנהל אגף פרויקטים
מנהל/ת מערך ביטוחי
מנהל/ת אגף ייעוץ משפטי


↑ בחזרה לראש העמוד

אודות חברת נתיבי ישראל 

החברה בשם מעצ (מחלקת העבודות הציבוריות) קיימת משנת 1921. בין השנים 2004 ל-2012 היא נקראה "החברה הלאומית לדרכים בישראל בע"מ", ולאחר מכן שמה הוחלף ל"נתיבי ישראל". כיום זאת חברה ממשלתית אשר אחראית על תשתיות התחבורה בישראל: פיתוח מסילות רכבת וכן תכנון, פיתוח ואחזקת רשת הכבישים הבינעירונית.
החברה מטפלת באופן שוטף בכבישים, גשרים ומנהרות רבות, כמו כן בתמרורים, שלטים ונקודות מאור. חברת נתיבי ישראל פועלת במגוון תחומים, כגון טכנולוגיה, הנדסה, תכנון, מכרזים, מחקר ועוד.


למד ע
וד על:

מבחנים פסיכוטכנייםראיון עבודה
מבחני אישיותקורות חיים

לתיאום הכנה ומידע נוסף – השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם:לתיאום קורס הכנה במכון נועם

צלצל/י 03-53-77-361
או כתבו לנו info@machon-noam.co.il

03-53-77-361
*
קליק ונתקשר

קנו הכנה אונליין
הכנה לנתיבי ישראל - קינן שפיהכנה לנתיבי ישראל - פילת

מבחני דוגמא בחינם
קינן שפי פסיכוטכני חינםפילת פסיכוטכני לדוגמא חינם

ממליצים
"אני מבקשת להודות לכם מאוד על ההכנה. עשיתם עבודה נהדרת."
נבחנה לתפקיד מהנדסת קינן שפי  – יולי 2016
"הדינמיקה הקבוצתית שעברתי במכון נועם הייתה כמעט זהה לזו שעברתי לפילת, בנוסף גם הטיפים וההדרכה שקיבלתי תרמו לי מאוד."
הכנה למהנדסים במכון פילת, אוגוסט 2015


מידע כללי
עזרה
מוצרים נבחרים
מבחנים בחינם
שותפויות ועסקי


 
Created by red-id