כל עבודה בהישג ידך
 

הכנה לאנגלית בפסיכומטרי – קורס אישי

רוצים להתכונן לחלק האנגלית בבחינה הפסיכומטרית? מעוניינים בקורס אישי לשיפור האנגלית?
הקורסים מועברים על ידי צוות מדריכים מיומן. הקורס שם דגש על יחס אישי וחיזוק נקודות חולשה באנגלית, תוך מתן כלים להתמודדות עם סוגי השאלות השונים ולתפקוד תחת לחץ זמן.

ההכנה כוללת:

 • 5 מפגשים אישיים עם מדריך במכון: כל מפגש בן שעתיים. שעות המפגשים ייקבעו בתיאום אישי. המפגשים יתקיימו במכון נועם: רחוב יד חרוצים 14 ת"א קומה 4. מס' טלפון: 03-5377361.
 • גישה מלאה לערכת האונליין המורחבת.
 • חוברת הדרכה עם למעלה מ-150 עמודים של הסברים, דוגמאות ותרגול.
 • לימוד שלושת סוגי השאלות במבחן.
 • תכנון אסטרטגיה וניהול זמן.
 • חיזוק יסודות השפה: מבנה המשפט, מילות שאלה, מילות קישור ועוד.
 • לימוד אוצר מילים.


>>> לפירוט נוסף לחצו כאן.

  לתכולה המלאה
  • 5 מפגשים אישיים עם מדריך במכון: כל מפגש בן שעתיים. שעות המפגשים ייקבעו בתיאום אישי. המפגשים יתקיימו במכון נועם: רחוב יד חרוצים 14 ת"א קומה 4. מס' טלפון: 03-5377361.
  • גישה מלאה לערכת האונליין המורחבת.
  • חוברת הדרכה עם למעלה מ-150 עמודים של הסברים, דוגמאות ותרגול.
  • לימוד שלושת סוגי השאלות במבחן.
  • תכנון אסטרטגיה וניהול זמן.
  • חיזוק יסודות השפה: מבנה המשפט, מילות שאלה, מילות קישור ועוד.
  • לימוד אוצר מילים.


  >>> לפירוט נוסף לחצו כאן.

   X
   קנייה מאובטחת
     "התכוננתי לפרק האנגלית בעזרת ערכת האונליין שלכם, ההסברים והטיפים במבחנים היו מעולים. קיבלתי 135 בפרק!"
   הכנה לפרק האנגלית בפסיכומטרי, מועד ספטמבר 2016

   פירוט על קורס הכנה אישי:

   חומר הלימוד       תכני הקורס      צוות הקורס    מועדי הקורס

    "אני מרוצה, הקורס תרם לי מאוד, המדריכה הייתה ממש חמודה ומשקיענית!" 
   (נבחנה באמיר"ם, יולי 2014)   חומר הלימוד הכלול בערכת ההכנה:


   1. אוצר מילים לפרק האנגלית הפסיכומטריתבמסגרת קורס ההכנה מסופק לתלמיד מאגר של 650 מילים, ניבים וביטויים. צוות הפיתוח של מכון נועם בדק ומצא שאותן מילים מופיעות בתדירות גבוהה בפרקי האנגלית בפסיכומטרי, ובחר אותן בקפידה. שינון לא ממוקד של מילים קשות וזניחות, אשר קיים סיכוי קלוש להיתקל בהן במבחן לא יועיל רבות להליך הלמידה, ועדיף להתמקד בלמידת מילים וביטויים רלוונטיים.


   לחץ כאן כדי ללמוד עוד על אוצר המילים בבחינה.   2. חוברת הקורסהחוברת המלווה את שיעורים הנה בת 150 עמודים. החוברת משמשת את המורה והתלמיד לאורך השיעורים, ומכילה תרגולים נוספים לבית. החוברת מספקת מערך הסברים מפורט על מבנה פרק האנגלית בבחינה הפסיכומטרית, סוגי השאלות ושיטת עבודה מומלצת לכל שאלה, הזמן המוקצה לכל פרק, מסיחים נפוצים ומאגר של יותר ממאה שאלות לתרגול בפורמט המבחן. בנוסף, החוברת כוללת הסברים מקיפים וכמאתיים שאלות לתרגול בנושאי דקדוק ותחביר, אשר הנם רלוונטיים למבחן, כגון מבנה המשפט, חלקי דיבר, סדר המילים בשפה האנגלית, מבנים אשר אינם קיימים בעברית, כללי הגייה וכדומה.    3. 16 פרקי אונליין מלאים: הקורס מספק לתלמידים גישה ל-16 פרקי תרגול אונליין. ניתן לבצע את התרגול תחת הגבלת זמן, כפי שמתרחש במבחן בפועל, או ללא הגבלת זמנים. כל פרק מכיל הסברים מפורטים לגבי פתרון כלל השאלות. המערכת מאפשרת לתלמיד לגלות דפוסי טעויות אופייניים לו, על ידי תחקור ביצועיו. הבנת מקורה של כל טעות מביאה לשיפור הביצועים.    4. ערכת הדרכה מקוונתפרט לפרקי התרגול, התלמיד מקבל גישה למערכת הדרכה אונליין, הכוללת הסברים מקיפים, תרגול נוסף (המובא בפורמט של מקבצי שאלות ושאלות בודדות) ויחידות משחקי מילים המאפשרות למידה אטרקטיבית ומאתגרת של אוצר המילים.   ↑ בחזרה לראש העמוד


    "האנגלית שלי השתפרה פלאים, המדריכה מאוד השקיעה, תמכה ועודדה"
   (נבחנה באמיר"ם, יוני 2014)


   תכני קורס האנגלית לפסיכומטרי: 

   1. היכרות עם פרק האנגלית בפסיכומטרי: ישנה חשיבות רבה בהיכרות מוקדמת עם המבחן, על מנת להתכונן אליו היטב. הדבר עונה על שאלות כגון "מה הוא מבנה הפרק? מה משך הזמן שאורך כל פרק? מה הוא טווח הציונים? מה היא משמעות הציון? מתי מתקבל הציון? איזה ציון יזכה אותי בפטור מלימודי אנגלית במהלך התואר?  כיצד ניתן לקבל התאמות בבחינה, ואילו התאמות ניתן לקבל?


   2. שלושת סוגי השאלות בפרק האנגלית בפסיכומטרי:  ישנם שלושה סוגי שאלות בפרק האנגלית בבחינה הפסיכומטרית: שאלות השלמת משפטים, שאלות ניסוח מחדש ושאלות הבנת הנקרא. הקורס מקנה ידע בנוגע למספר השאלות מכל סוג המופיע בכל פרק, האם מספר השאלות מכל סוג משתנה או קבוע, סדר השאלות כפי שהוא מובא במבחן: באיזה סוג שאלות נפתח המבחן? מה הם הפרמטרים לפיהם מסודרות השאלות? האם רמת הקושי בכל פרק קבועה, או עולה ככל שמתקדמים בפרק? האם רמת הקושי עולה מפרק לפרק?


   3. שיטת העבודה היעילה ביותר לפתרון כל אחד מסוגי השאלות בפרק האנגלית בפסיכומטרי: יש לגשת באופן שונה לכל סוג שאלה במבחן. לדוגמא, בשאלות השלמת המשפטים, יש לקרוא כל שאלה בעיון. מנגד, בשאלות הבנת הנקרא, לא נחוץ לקרוא את הקטע בשלמותו. המבחן מתנהל תוך מגבלה קשה של זמן (פחות מדקה לכל שאלה), ולכן נדרשות שיטות לייעול הזמן. הקורס מקנה כלים לפתרון יעיל ומהיר של השאלות. 


   4. ניהול זמנים ותכנון אסטרטגיה: המשמעות של בניית אסטרטגיה לפתרון פרק האנגלית בבחינה היא יכולת להקצות זמן לכל סוג שאלה, תכנון מאיזה סוג שאלה להתחיל את הפתרון, האם ומתי כדאי לנחש וכדומה. כל אסטרטגיה היא אינדיבידואלית ומותאמת לתלמיד בהתאם לנקודות החוזק והחולשה שלו, רמת האנגלית שלו והציון אליו הוא שואף. על מנת להספיק לענות על כלל השאלות, ונוכח לחץ הזמנים הכבד, יש ללמוד לתכנן את הזמן ברמת הפרק, ולא ברמת השאלה הבודדת.


   5. הצבת יעדים אישיים:  בתום המפגש הראשוני, לאחר התרשמות מיכולותיו של התלמיד, ייקבע לו ציון ייעד. הציון ייקבע על רקע סמיכות למועד המבחן, רמתו האישית של התלמיד ודרישות המוסד האקדמי בו הוא עתיד ללמוד. ציון היעד יתווה את תוכנית הלימודים של התלמיד, אשר תבטיח התקדמות עקבית, החל מנקודת ההתחלה ועד לציון היעד. התכנית תקבע את הקצב ומשך השיעורים הרצוי (למשל, שעה פעמיים בשבוע, או שעתיים פעם בשבוע), זמן ההשקעה הנדרש ממנו בכל יום, ניהול הזמן מעבר להכנת שיעורי הבית: הזמן הדרוש ללימוד אוצר מילים, כמות פרקי תרגול שעליו לפתור בין השיעורים, האתרים בהם רצוי שיבקר וכדומה. 


   6. חומר דקדוקי ותחבירי: פרק האנגלית בפסיכומטרי לא בוחן שליטה בדקדוק ובתחביר. לכן, למשל, אין צורך ללמוד את מערכת הזמנים באנגלית, כגון הווה מושלם או עבר ממושך. עם זאת, ישנו חומר דקדוקי ותחבירי אשר ראוי להכיר ולתרגל. החומר כולל היכרות עם חלקי הדיבר, מבנה המשפט באנגלית, צורת הסביל, סידור המילים במשפט, מבני משפט שאינם קיימים בעברית וכדומה. ישנם הסברים על נושאים אלה הן בערכת ההדרכה המקוונת והן בחוברת הקורס.


   7. חיזוק יסודות השפה האנגלית: חלק זה מיועד לאלה שלא באו במגע עם השפה במשך תקופה ארוכה וצריכים להסיר את החלודה, או לאלה שמרגישים כי מעולם לא הפנימו את יסודות השפה. ניתן ללמוד בקורס את הבסיס, החל משאלות WH (ההבדל בין how much ל-how many), כינויי גוף (ההבדל בין my, mine –me) וכלה בכללי הגייה (מתי מבטאים את הצירוף ch כק', מתי מבטאים כש' ומתי כצ'). לימוד היסודות מקל את ההתמודדות עם פרקי האנגלית בפסיכומטרי ומחזק את הביטחון העצמי .


   8. שיטות יעילות ללימוד אוצר מילים: חשוב להקדיש זמן להגדלת אוצר המילים , אך לא פחות חשוב לעשות זאת ביעילות. מרבית הנבחנים משננים רשימות מילים ארוכות או נעזרים בכרטיסיות, אך ישנן דרכים יעילות יותר, המבטיחות הטמעה לאורך זמן של המילים. קורס ההכנה של מכון נועם מספק מגוון שיטות כאלה. בנוסף, ניתנת הכוונה בנוגע לכמות המילים החדשות שניתן ללמוד בכל יום, תעדוף המילים והזמן שיש להקדיש ללמידת מילים יום יומית. 


   ↑ בחזרה לראש העמוד

   צוות הקורס:    תמי ניניו – רכזת הקורס, ראש תחום אנגלית במכון נועם


                   תמי ניניו, מורה המתמחה בהכנה לבחינות (אמי"ר, אמיר"ם, בגרות, GMAT ו- TOEFL ) כבר 17 שנה.
   תמי היא בעלת ניסיון עתיר בהוראת כל הגילאים והיא עוסקת בהוראה מותאמת והוראה מתקנת של לקויי למידה ובפיתוח אסטרטגיות למידה. 
   כמו כן, עוסקת תמי בפיתוח חומר לימוד ותכניות לימודים. בין היתר ריכזה את תחום האנגלית בקידום לך תצטיין, לחמן ו-Smart!
   תמי כתבה את חוברת הקורס.
   בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה וחינוך מיוחד ותואר שני בבלשנות אנגלית.
   תומר רשף  מדריך אנגלית במכון נועם
   תומר רשף הוא מדריך אמי"ר, אמיר"ם ויע"ל במכון נועם.
   לתומר ניסיון הדרכה עשיר במסגרות שונות כמו גם ניסיון רב שנים בתרגום מקצועי.
   כמו כן, עוסק תומר בפיתוח חומר לימוד ותכניות לימודים.
   למד לתואר ראשון בבלשנות באוניברסיטת תל-אביב.


   מועדי קורס האנגלית:


   בתיאום מראש עם שרות הלקוחות של מכון נועם.


   ↑ בחזרה לראש העמוד   מידע כללי
   עזרה
   מוצרים נבחרים
   מבחנים בחינם
   שותפויות ועסקי


    
   Created by red-id