הכנה לפסיכומטרי במהלך השירות הצבאי

למידה למבחן הפסיכומטרי אינה משימה קלה כלל, ובפרט לנוכח העובדה שכחיילים יש לכם משימות ומטלות נוספות. עם זאת השירות הצבאי מתפרס על פני תקופה ממושכת, וחבל לבזבז אותה ולא לנצל את האפשרות לקדם את עצמכם באזרחות, שדי בקרוב תצטרפו אליה. תפקידים צבאיים רבים מותירים לחיילים די והותר זמן פנוי, שאותו הם יכולים להשקיע בלימודים, בין שמדובר בקורסים מקצועיים שונים או בלימודי נהיגה, ובין שמדובר בלימוד עצמי לפסיכומטרי. יתרה מזו, הצבא מכיר בערכם של לימודים, ועל כן מאפשר לחיילים מכל היחידות, ובכלל זה יחידות לוחמות, לגשת לבחינה הפסיכומטרית במהלך השירות הצבאי. יעידו על כך הן ימי חופשה מיוחדים, הניתנים לתלמידים המתכוננים לבחינה, והן ההשתתפות במימון ההכנה לפסיכומטרי. 


יתרונות ההכנה אונליין לפסיכומטרי לחיילים בסדיר

המשאבים העומדים לרשות חיילים המבקשים ללמוד למבחן הפסיכומטרי, ובייחוד משאב הזמן, מוגבלים. מסיבה זו חשוב מאוד לנצל אותם בצורה מיטבית, ובעיקר להקפיד על ניהול זמן אפקטיבי ותכליתי. אמנם בין שאר ההטבות שהצבא מציע לחיילים הלומדים לבחינה אפשר לזכות בסבסוד חלקי של קורסי הכנה פרונטליים, אך חיילים רבים אינם מביאים בחשבון כי ההגעה אל מכון ההכנה והחזרה ממנו עלולות להתיש ולגזול זמן יקר, וזאת עוד מבלי להתחשב בצורך להיסחב עם ספרים כבדים ממקום למקום. 

הכנה אונליין לפסיכומטרי המבוססת על למידה באמצעות האינטרנט חוסכת זמן יקר ומאפשרת לחיילים לתרגל מכל מקום, בכל שעה ובכל יום, גם אם הם משרתים בבסיס מרוחק, וגם אם הם חוזרים הביתה בשעות הערב. 

←ערכה לדוגמה לפסיכומטרי

←לימוד עצמי לפסיכומטרי


למידה ותרגול פסיכומטרי אונליין

לתרגול וללמידה לבחינה הפסיכומטרית בסביבה ממוחשבת וללא קורס ישנם יתרונות רבים:  

    • למידה בקצב אישי, ללא תלות בקצב ההתקדמות של המורה או של שאר התלמידים בכיתה.
    • אפשרות להתמקד בנושאים שאתם מתקשים בהם ולעבור במהירות על נושאים שאתם חזקים בהם.
    • תרגול מכל מקום ובכל זמן – גם בטאבלט ובסמארטפון.
    • קבלת משוב מיידי בסיום כל מבחן, ואפשרות לתרגול חוזר. 
    • בחירה אישית של סביבת הלמידה – תרגול בשקט ובצורה הנוחה לכם ביותר, ללא הפרעות של תלמידים נוספים כמו בקורס פסיכומטרי רגיל.

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.