כל עבודה בהישג ידך
 

מנוי פרימיום לערכות הכנה ללימודים אקדמים – חסכון בכסף ובזמן!

רוצים להתקבל ללימודים אקדמים? עדיין מתלבטים איפה או מה ללמוד?
מנוי הפרימיום של מכון נועם להכנה לאקדמיה הוא הפתרון המושלם עבורכם! במהלך תקופת המנוי הנכם זכאים לגישה לעד 3 ערכות הכנה לאקדמיה לבחירתכם ממאגר ערכות התרגול שלנו: פסיכומטרי, תיל מכללות, רפואה, לימודי עיצוב, אמי"ר/ם ועוד. במהלך תקופת המנוי, כשאתם מקבלים זימון למבחן קבלה, פשוט צרו איתנו קשר ואנחנו נוסיף לכם את הערכה הרלוונטית לאיזור האישי שלכם.
מנוי פרימיום מבטיח חסכון בזמן ובכסף ומעלה את סיכויי הקבלה ללימודים!
למידע נוסף על ערכת הפרימיום שלנו - לחצו כאן

ההכנה כוללת:

 • גישה ל-3 ערכות תרגול והכנה לבחירתכם.
 • ערכות עדכניות ומותאמות למכוני המיון ותחומי הלימוד השונים.
 • כל השאלות בערכות מלוות בהסברים מפורטים, פתרונות וטיפים.
 • קבצי עזר להסרת חלודה, הכרת סוגי השאלות ומידע תאורטי אודות המבחנים הפרונטליים והאישיותיים.
 • ניתן לבצע תרגול מוגבל בזמן לדימוי הבחינה.
 • לאחר כל תרגול מופק דו"ח תוצאות המאפשר מעקב אחר התקדמותכם.

 • אין הגבלה מספר הפעמים שניתן לתרגל כל מבחן בערכה.
 • הערכה זמינה לתרגול מכל מחשב, סמארטפון וטבלט.
 • ניתן לתרגל 24/7.
לתכולה המלאה
 • גישה ל-3 ערכות תרגול והכנה לבחירתכם.
 • ערכות עדכניות ומותאמות למכוני המיון ותחומי הלימוד השונים.
 • כל השאלות בערכות מלוות בהסברים מפורטים, פתרונות וטיפים.
 • קבצי עזר להסרת חלודה, הכרת סוגי השאלות ומידע תאורטי אודות המבחנים הפרונטליים והאישיותיים.
 • ניתן לבצע תרגול מוגבל בזמן לדימוי הבחינה.
 • לאחר כל תרגול מופק דו"ח תוצאות המאפשר מעקב אחר התקדמותכם.

 • אין הגבלה מספר הפעמים שניתן לתרגל כל מבחן בערכה.
 • הערכה זמינה לתרגול מכל מחשב, סמארטפון וטבלט.
 • ניתן לתרגל 24/7.
X
789
קנו עכשיו

לאחר הקנייה ניצור איתכם קשר ונוסיף לכם את הערכות המתאימות 
קנייה מאובטחת

כל המידע על מנוי הפרימיום לערכות ההכנה לאקדמיה של מכון נועם

איך זה עובד?


ברכישת מנוי הפרימיום של מכון נועם, ,תקבלו גישה לשלוש ערכות לבחירתכם ממבחר ההכנות שלנו לאקדמיה: תיל מכללות, רפואה, לימוד עיצוב, אמי"ר/ם, מבחן יע"ל ועוד.
עם כניסתכם לחשבון תמצאו טופס בו תוכלו לרשום את הערכות הרצויות ואנו נעדכן את האזור האישי שלכם. אין צורך לבחור שלוש ערכות מיידית, במהלך תקופת המנוי, כשאתם זקוקים לערכה, פשוט צרו איתנו קשר ואנחנו נוסיף לכם את הערכה הרלוונטית לאיזור האישי שלכם.
תרגלו מבחנים, עקבו אחר התוצאות שלכם, וכאשר תצטרכו צוות תמיכת הלקוחות שלנו יוסיפו כל ערכה מההכנות לאקדמיה שתרצו!
כבעלי מנוי פרימיום, צוות תמיכת הלקוחות שלנו כאן בשביל לעשות את חווית השימוש שלכם מועילה ותורמת ככל האפשר. צוות התמיכה שלנו תמיד זמין וכאן כדי לעזור לך עם כל דבר, החל בבעיות טכניות ועד להסבר שאלות ותשובות.  

מידע על מנוי הפרימיום

מנוי פרימיום של מכון נועם הוא הדרך הטובה ביותר להכין אתכם ואת בני משפחתכם. רכשו מנוי פרימיום ותקבלו גישה למעל 2000 שאלות, הסברי תשובה מפורטים, מבחני תרגול, מדריכי לימוד, ודו"חות ציונים מפורטים. כל התרגול זמין 24/7 בממשק ידידותי למחשב ולנייד.

יתרונות מנוי הפרימיום

 • גישה לשלוש ממגוון ערכות ההכנה שלנו.
 • תרגלו את המבחנים כמה פעמים שתרצו לתוקף שבחרתם.
 • צוות תמיכת לקוחות המסור לייעול חווית הפרימיום שלכם.
 • חסכו כסף ע"י קנייה מוקדמת של גישה לשלוש ערכות.

מה אתם מקבלים?

כאשר אתם רוכשים את מנוי הפרימיום של מכון נועם אתם מקבלים גישה למאגר בלעדי של חומרי תרגול שלא קיים בשום מקום אחר באינטרנט. קראו על מבחר ערכות התרגול אונליין שלנו:

מבחן תיל לקבלה למכללות
המבחנים הפסיכוטכניים שנערכים בקבלה למכללות באים לבדוק את יכולתו של הנבחן בכמה תחומים: כושר מילולי, יכולת לוגית, יכולת חשיבה שיטתית, יכולת ניתוח והסקת מסקנות, חשיבה מופשטת, חשיבה מרחבית ויכולת חשיבה בלחץ של זמן. תרגול מוקדם של המבחנים הפסיכוטכניים עשוי לשפר משמעותית את הישגיכם לקראת המבחנים.

הכנה לבחינה הפסיכומטרית 
מכון נועם מציע לכם מגוון ערכות הכנה אונליין לפסיכומטרי הכוללות גם תמיכה מקוונת בקבוצת פייסבוק וסיוע בנושא התמודדות עם חרדת בחינות. ניתן גם לרכוש ערכה הכוללת בדיקת חיבורים על ידי הצוות המקצועי של מכון נועם, בה תקבלו משוב מפורט לחיבור שכתבתם. הערכות זמינות לתרגול מיידי מכל מחשב, דפדפן, טאבלט או סמארטפון.

מבחן מימ"ד לקבלה למכינות
צריכים לעבור מבחן מימ"ד לקבלה למכינות קדם-אקדמיות? באתר של מכון נועם תמצאו את כל המידע לקראת הבחינה, סימולציות מלאות לתרגול וכן פרקים לתרגול נוסף באנגלית ולחיזוק אוצר המילים. 

מבחני קבלה לעיצוב ואדריכלות
מכון נועם מציע ערכת תרגול המותאמת למבחני הקבלה של המכללה אליה אתם ניגשים. שלב המבחנים הפסיכוטכניים הינו שלב ממיין וחשוב בתהליך הקבלה של מועמדים לעיצוב ואדריכלות. על כן, מומלץ לתרגל מראש על מנת לשפר את ההישגים לקראת יום המבחנים.

מבחני אדם מילא למכללות
מכון אדם מילא עורך מיונים ללימודים אקדמיים במספר מוסדות בארץ. מכון נועם מציע ערכת תרגול אונליין למבחני אדם מילא הכוללת מגוון רחב של מבחנים פסיכוטכניים ושאלות לתרגול וכן טיפים לפתרון והסברים מפורטים.

הכנה למבחני אמי"ר / אמיר"ם
רוצים לעבור מבחן אמי"ר? ניגשים למבחן אמיר"ם? מכון נועם הכין עבורכם ערכת הכנה לתרגול אונליין שתמקד ותכין אתכם בצורה היעילה ביותר ללימוד אנגלית למבחני אמיר/ם. הניסיון של מכון נועם מלמד כי תרגול מוקדם משפר את תוצאות הבחינה!


מבחני קבלה ללימודי רפואה
ניגשים לתהליכי קבלה ללימודי רפואה? רוצים ללמוד מקצועות פרא-רפואיים? מעוניינים להתמחות ברפואת שיניים? מכון נועם מציע ערכות תרגול אונליין המותאמות למבחנים ולמוסדות השונים. ערכת ההכנה זמינה 24/7 לתרגול ללא הגבלה לכל תוקף הערכה!

הכנה ל - GMAT
לראשונה בישראל, מכון נועם מציע הכנה ממוקדת ומקצועית למבחן ה-GMAT ומציע מבחנים מלאים ותרגול באופן חופשי אונליין, 24/7 ללא הגבלה לכל תוקף הערכה! ערכות ההכנה כוללות הסברים מפורטים, טיפים לפיתרון, וכן דו"ח תוצאות מפורט המתקבל אוטומטית בסוף כל מבחן.

הכנה ליע"ל
ציון פטור במבחן יעל מזכה את הסטודנט בפטור מלימודי עברית במהלך התואר וחוסך לסטודנטים לא רק זמן אלא גם מאמץ וכסף. הצוות המקצועי של מכון נועם פיתח עבורכם ערכת הכנה למבחן יע"ל - ערכה מקצועית ומותאמת ללימוד ותרגול אונליין, כולל בדיקת חיבורים מפורטת!

 

התחילו לתרגל עכשיו!


הירשמו עכשיו וקבלו שלוש ערכות מכל מאגר חומרי התרגול שלנו, הכולל מבחנים, קבצי עזר, דוחות ציונים מפורטים ועוד!


יתרונות מכון נועם

כמובילים בתעשיית ההכנות למבחני מיון כבר מעל עשרים שנה, פיתחנו שיטות מוכחות להכין אתכם ואת ילדכם למבחנים עליהם אתם מתמודדים. רכישת מנוי הפרימיום היא הדרך המוצלחת להתכונן למבחן, לחסוך כסף, ולהגיע להישגים הרצויים. ערכות ההכנה שלנו עובדות עם כל דפדפן, מחשב, טאבלט וסמארטפון - 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. התחילו לתרגל כבר היום עם מבחר ערכות התרגול אונליין של מכון נועם. למידע נוסף - השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:


מידע כללי
עזרה
מוצרים נבחרים
מבחנים בחינם
שותפויות ועסקי


 
Created by red-id