כל עבודה בהישג ידך
 

מנוי פרימיום לערכות הכנה לצה"ל – חסכון בכסף ובזמן!

רוצים להגיע מוכנים לצו ראשון? קיבלתם זימונים לכמה מיונים?
מנוי פרימיום להכנה לצה"ל הוא הפתרון המושלם עבורכם! במהלך תקופת המנוי הנכם זכאים לגישה לעד 3 ערכות תרגול והכנה לצה"ל לבחירתכם - צו ראשון, קצונה, טיס, מודיעין ועוד. בכל פעם שאתם מקבלים זימון חדש כל שעליכם לעשות הוא ליצור איתנו קשר ואנחנו נוסיף לכם את ההכנה הרלוונטית לאיזור האישי שלכם. 
מנויי הפרימיום שלנו חוסכים בזמן ובכסף ומעלים את סיכויי ההצלחה שלהם!
לפרטים נוספים על ערכת הפרימיום - לחצו כאן.

ההכנה כוללת:

 • גישה ל-3 ערכות תרגול והכנה לבחירתכם.
 • ערכות עדכניות ומותאמות לשלבי המיון ולתפקידים השונים.
 • כל השאלות בערכות מלוות בהסברים מפורטים, פתרונות וטיפים.
 • קבצי עזר להסרת חלודה, הכרת סוגי השאלות ומידע תאורטי אודות המבחנים הפרונטליים והאישיותיים.
 • ניתן לבצע תרגול מוגבל בזמן לדימוי הבחינה.
 • לאחר כל תרגול מופק דו"ח תוצאות המאפשר מעקב אחר התקדמותכם.

 • אין הגבלה מספר הפעמים שניתן לתרגל כל מבחן בערכה.
 • הערכה זמינה לתרגול מכל מחשב, סמארטפון וטבלט.
 • ניתן לתרגל 24/7.
לתכולה המלאה
 • גישה ל-3 ערכות תרגול והכנה לבחירתכם.
 • ערכות עדכניות ומותאמות לשלבי המיון ולתפקידים השונים.
 • כל השאלות בערכות מלוות בהסברים מפורטים, פתרונות וטיפים.
 • קבצי עזר להסרת חלודה, הכרת סוגי השאלות ומידע תאורטי אודות המבחנים הפרונטליים והאישיותיים.
 • ניתן לבצע תרגול מוגבל בזמן לדימוי הבחינה.
 • לאחר כל תרגול מופק דו"ח תוצאות המאפשר מעקב אחר התקדמותכם.

 • אין הגבלה מספר הפעמים שניתן לתרגל כל מבחן בערכה.
 • הערכה זמינה לתרגול מכל מחשב, סמארטפון וטבלט.
 • ניתן לתרגל 24/7.
X
489
קנו עכשיו

לאחר הקנייה ניצור איתכם קשר ונוסיף לכם את הערכות המתאימות 
קנייה מאובטחת

כל המידע על מנוי הפרימיום לערכות ההכנה לצה"ל של מכון נועם

איך זה עובד?


ברכישת מנוי הפרימיום של מכון נועם, ,תקבלו גישה לשלוש ערכות לבחירתכם ממבחר ההכנות שלנו לצה"ל: צו ראשון, קצונה, טיס, חובלים, יום המא"ה, סא"לים ועוד.
עם כניסתכם לחשבון תמצאו טופס בו תוכלו לרשום את הערכות הרצויות ואנו נעדכן את האזור האישי שלכם. אין צורך לבחור שלוש ערכות מיידית, במהלך תקופת המנוי, כשאתם זקוקים לערכה, פשוט צרו איתנו קשר ואנחנו נוסיף לכם את הערכה הרלוונטית לאיזור האישי שלכם.
תרגלו מבחנים, עקבו אחר התוצאות שלכם, וכאשר תצטרכו צוות תמיכת הלקוחות שלנו יוסיפו כל ערכה מההכנות לצה"ל שתרצו!
כבעלי מנוי פרימיום, צוות תמיכת הלקוחות שלנו כאן בשביל לעשות את חווית השימוש שלכם מועילה ותורמת ככל האפשר. צוות התמיכה שלנו תמיד זמין וכאן כדי לעזור לך עם כל דבר, החל בבעיות טכניות ועד להסבר שאלות ותשובות.  

מידע על מנוי הפרימיום

מנוי פרימיום של מכון נועם הוא הדרך הטובה ביותר להכין אתכם ואת בני משפחתכם. רכשו מנוי פרימיום ותקבלו גישה למעל 2000 שאלות, הסברי תשובה מפורטים, מבחני תרגול, מדריכי לימוד, ודו"חות ציונים מפורטים. כל התרגול זמין 24/7 בממשק ידידותי למחשב ולנייד.

יתרונות מנוי הפרימיום

 • גישה לשלוש ממגוון ערכות ההכנה שלנו.
 • תרגלו את המבחנים כמה פעמים שתרצו לתוקף שבחרתם.
 • צוות תמיכת לקוחות המסור לייעול חווית הפרימיום שלכם.
 • חסכו כסף ע"י קנייה מוקדמת של גישה לשלוש ערכות.

מה אתם מקבלים?

כאשר אתם רוכשים את מנוי הפרימיום של מכון נועם אתם מקבלים גישה למאגר בלעדי של חומרי תרגול שלא קיים בשום מקום אחר באינטרנט. קראו על מבחר ערכות התרגול אונליין שלנו:

תרגול לצו הראשון
היום כבר לא הולכים לצו הראשון בלי להתכונן! הכנה לצו ראשון תעלה את ציון הדפ"ר שלך ותאפשר לך לזכות בתפקידים טובים יותר בצה"ל. מכון נועם מציע ערכת תרגול אונליין ממוקדת ומקצועית, הכוללת סימולציות מלאות של המבחנים הפסיכוטכניים.

תרגול ליום המא"ה
יום המא"ה כולל מגוון מיונים הבוחנים יכולות שונות - ניתן וכדאי להתכונן אליו! למכון נועם ערכת תרגול אונליין הכוללת את סוגי המבחנים הפסיכוטכניים המופיעים ביום המיון. הערכה זמינה לתרגול מיידי, 24 שעות ביממה, מכל מחשב, דפדפן, טאבלט וסמארטפון!

מבדקי הקצונה בצה"ל
רוצים שירות מאתגר בתור קצינים בצה"ל? מכון נועם מציע ערכת תרגול הזמינה לתרגול מיידי אונליין וכוללת את כל מה שדרוש על מנת לעבור את המבדקים לבה"ד 1. הניסיון של מכון נועם מלמד כי תרגול מוקדם משפר את סיכויי הקבלה משמעותית!

קבלה לקורס טיס
קורס הטייס בחיל האוויר הישראלי הוא אחד הקורסים המבוקשים שיש. מכון נועם מציע ערכת תרגול אונליין הכוללת הכנה למבחנים פסיכוטכניים ואף הכנה ל"מבחן דינור" המפורסם (מבחן הקוביה). הגשימו את החלום בעזרת ההכנה של מכון נועם!

מיונים ליחידות חיל הים המובחרות
תנו לנו לעזור לכם להגיע מוכנים למיונים ולהתקבל לשייטת, לקורס חובלים או ליחידת הצוללות של חיל הים! למכון נועם ערכת הכנה מקיפה למבחני הקבלה, הזמינה מיידית לתרגול אונליין מכל מחשב, דפדפן, טאבלט וסמארטפון!

גדנ"עות חיל הים
גדנ"עות חיל הים הן הדרך ליחידות המובחרות בחיל. בערכת התרגול אונליין של מכון נועם למיונים לגדנ"ע תמצאו הכנה מקיפה לכל המבחנים שאתם עומדים לעבור, פסיכוטכניים ואישיותיים כאחד. הערכה נוחה וידידותית למשתמש וניתן לתרגל בכל מקום או שעה הנוחים לכם!

מיונים ליחידות מודיעין
שירות בחיל המודיעין נחשב לאחד השירותים המעניינים בצה"ל. הקבלה לחיל המודיעין היא תהליך ארוך הכוללת מיונים פסיכוטכניים ואישיותיים מורכבים. מומלץ להתכונן אל המבחנים מראש על מנת לשפר את סיכויי ההצלחה. מכון נועם מציע ערכת תרגול אונליין, הזמינה 24/7 וללא הגבלה לכל תוקף הערכה!

קבלה לתפקידי מבצעים ופיקוח בחיל האוויר
רוצים לשפר את הסיכויים שלכם לשרת בתור פקחי טיסה, מש"קי בקרה אווירית או בתפקיד נחשק אחר בחיל האוויר? תרגלו אונליין עם ערכת ההכנה של מכון נועם ושפרו משמעותית את סיכויי הקבלה שלכם לתפקידים אלו. תרגול מוקדם מסייע בהורדת הלחץ מין המבחנים ומשפר את התוצאות.

מבחני העתודה הצבאית
מסלולי העתודה הצבאית פותחים אפיקי תעסוקה רבים לבוגריהם. חלק מהמבחנים אותם עוברים המתמודדים למסלולים מתבצעים במרכזי הערכה. למבחנים האלו ניתן וכדאי להתכונן! מכון נועם מציע ערכת תרגול למבחני הקבלה הזמינה מיידית מכל מחשב, דפדפן, טאבלט וסמארטפון!

קבלה לשירות לאומי
רוצים להתקבל למוסד ביטחון בשירות לאומי (שב"כ, משרד הביטחון וכו')? רכשו את ערכת ההכנה של מכון נועם, התחילו לתרגל אונליין ותגיעו למבחן כשאתם מכירים את סוגי השאלות, רגועים וממוקדים יותר. תרגול מוקדם משפר את תוצאות המבחן ומעלה את סיכויי הקבלה!

 

התחילו לתרגל עכשיו!


הירשמו עכשיו וקבלו שלוש ערכות מכל מאגר חומרי התרגול שלנו, הכולל מבחנים, קבצי עזר, דוחות ציונים מפורטים ועוד!


יתרונות מכון נועם

כמובילים בתעשיית ההכנות למבחני מיון כבר מעל עשרים שנה, פיתחנו שיטות מוכחות להכין אתכם ואת ילדכם למבחנים עליהם אתם מתמודדים. רכישת מנוי הפרימיום היא הדרך המוצלחת להתכונן למבחן, לחסוך כסף, ולהגיע להישגים הרצויים. ערכות ההכנה שלנו עובדות עם כל דפדפן, מחשב, טאבלט וסמארטפון - 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. התחילו לתרגל כבר היום עם מבחר ערכות התרגול אונליין של מכון נועם. למידע נוסף - השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:


מידע כללי
עזרה
מוצרים נבחרים
מבחנים בחינם
שותפויות ועסקי


 
Created by red-id