כל עבודה בהישג ידך
 

קורס הכנה למבחן אמיר / אמירם - קבוצתימכון נועם מציע קורסי הכנה בקבוצות קטנות של עד 8 תלמידים.
לפרטים נוספים על מועדי קורסים עתידיים לחצו כאן.
הנרשמים יקבלו גם ערכת תרגול אונליין של מכון נועם בשווי 389 ש"ח ללא עלות נוספת!
מהרו להירשם-מספר המקומות מוגבל!

המידע הנמצא בעמוד:

יתרונות הקורס של מכון נועם מול המתחרים


מכון נועםמתחרים
היקף שעות30 שעות
16-24 שעות
מספר התלמידים בכיתהעד שמונה תלמידים8-25 תלמידים
מחיר1,490 ש"ח1,590-2,250 ש"ח


  "הגעתי לרמה גבוהה משציפיתי! תודה תודה תודה! אני אסירת תודה על כל הדרך והאמונה בי מההתחלה!".
נבחנה באמיר"ם, דצמבר 2017


חומר הלימוד

 • אוצר מילים לאמיר ואמירם:
  קורס ההכנה כולל מעל 1,500 מילים, ניבים וביטויים. צוות הפיתוח של מכון נועם בחר מילים אלו בקפידה מבין אלפי מילים, לאחר שבדק וגילה שהן מופיעות במבחני אמי"ר ואמיר"ם בתדירות גבוהה. אין טעם לשנן רשימות ארוכות של מילים קשות ולא מוכרות, אשר הסיכוי להיתקל בהן במבחן קלוש ותרומתן לפתרון נכון של המבחן זעומה. עדיף למקד את המאמץ בלמידה ממוקדת של מילים, ניבים וביטויים אשר חוזרים על עצמם במבחן לאורך זמן.

 • חוברת קורס:
  את השיעורים בקורס מלווה חוברת. החוברת משמשת את התלמידים והמורה במהלך השיעורים, וכוללת חומרי מידע ותרגול לעבודה בבית.
  החוברת כוללת הסברים מפורטים על מבנה מבחן אמי"ר ואמיר"ם, סוגי השאלות במבחן, הזמן המוקצה לכל פרק במבחן אמי"ר ולכל שאלה במבחן אמיר"ם, שיטת העבודה בכל סוג שאלה, מסיחים נפוצים שיש להיזהר מהם ועוד.
  בחוברת ניתן למצוא יותר ממאה שאלות בפורמט המבחן. כמו כן, כוללת החוברת הסברים מקיפים של חומר דקדוקי ותחבירי אשר רלוונטי למבחן, כגון חלקי דיבר, מבנה המשפט, סדר המילים במשפט באנגלית, מבני משפט אשר אינם קיימים בעברית, כללי הגייה ועוד.

 • סימולציות אמי"ר ואמיר"ם אונליין:
  תלמידי הקורס המקבלים גישה ל-16 סימולציות אמי"ר / אמיר"ם אונליין. ניתן לתרגל כל סימולציה בזמן מוגבל, כמו במבחן, או ללא הגבלת זמן. כל סימולציה כוללת פתרונות והסברים מפורטים לכל שאלה. המערכת מאפשרת לתלמיד לתחקר את ביצועיו על מנת לגלות דפוסים של טעויות שחוזרות על עצמן. התחקור העצמי משפר את ביצועי התלמיד על ידי הבנה של מקור כל טעות.

 • חמישה מבחני אמי"ר נוספים:
  הגוף אשר מחבר את מבחני אמי"ר ואמיר"ם הוא המרכז הארצי לבחינות והערכה. גוף זה מאפשר גישה לחמישה מבחני אמי"ר מלאים (שהם 14 פרקים). מבחנים אלה הם מבחני אמת אשר הופיעו בשנים קודמות. בסוף כל מבחן יש מפתח תשובות וטבלת המרה אשר מאפשרת חישוב ציון אמי"ר לפי הציון הגולמי (קרי, מספר התשובות הנכונות במבחן).

 • ערכת הדרכה אונליין:
  בנוסף ל-16 הסימולציות, מקבלים תלמידי הקורס גם גישה לערכת הדרכה מקוונת. הערכה מקיפה וכוללת הסברים נוספים ותרגול נוסף (בפורמט של שאלות בודדות ובחנים של מספר שאלות) מעבר לחוברת הקורס. כל התרגולים מלווים בפתרונות והסברים מפורטים. כמו כן כוללת הערכה יחידות משחקי מילים אשר מקלות על תהליך שינון המילים החשובות.


↑ בחזרה לראש העמוד

תכני הקורס


 • היכרות עם מבחן אמיר ואמירם:
  חשוב מאד להכיר את המבחן אליו אתם ניגשים. קורס ההכנה יספק תשובות לשאלות רבות בניהן מה המבחן בודק? כיצד בנוים מבחן אמיר ואמירם? כמה זמן נמשך כל מבחן? מבחן אמיר"ם הוא מבחן ממוחשב ואדפטיבי. מהו מבחן אדפטיבי? איזו חשיבות יש לעובדה שמבחן אמיר"ם הוא מבחן ממוחשב? מהי סקלת הציונים? מה משמעות הציון? מתי מקבלים את הציון? איזה ציון מזכה בפטור מלימודי אנגלית בתואר? מי זכאי להתאמות במבחן אמי"ר או אמיר"ם? איזה התאמות ניתן לקבל וכיצד מקבלים התאמות אלה?

 • שלושת סוגי השאלות במבחן אמיר ואמירם:
  במבחן אמי"ר / אמיר"ם מופיעים שלושה סוגי שאלות: השלמת משפטים, ניסוח מחדש והבנת הנקרא. בקורס תלמדו בכמה שאלות מכל סוג תיתקלו במבחן, האם מספר השאלות מכל סוג קבוע, מהו סדר השאלות, לפי אילו פרמטרים מסודרות השאלות, האם רמת הקושי עולה ככל שמתקדמים בפרק, האם רמת הקושי עולה מפרק לפרק ועוד.

 • שיטות העבודה היעילות ביותר לפתרון כל אחד מסוגי השאלות במבחן אמי"ר / אמיר"ם:
  בקורס נלמד אותך כיצד לפתור כל שאלה במינימום זמן ובמקסימום יעילות! לכל אחד משלושת סוגי השאלות במבחן יש לגשת בצורה שונה. לחץ הזמן העצום במבחן אמי"ר מצריך שיטות התמודדות יעילות. במבחן אמיר"ם לחץ הזמן כבד פחות, אולם המבחן מתבצע על גבי מחשב ויש לכך משמעות רבה מבחינת שיטת העבודה. עובדה זו מחייבת שימוש בשיטות עבודה שונות מאלה שאנו רגילים אליהן. 

 • תכנון אסטרטגיה וניהול זמן:
  על אסטרטגית הפתרון להיות מותאמת אישית לכל תלמיד לפי נקודות החוזק והחולשה שלו, רמת האנגלית שלו, מהירותו והציון אליו הוא שואף. כאמור, בבחינת אמי"ר, צריך ללמוד לתכנן את הזמן והאסטרטגיה ברמת הפרק המלא ולא רק ברמת השאלה הבודדת. במבחן אמיר"ם מוקצה זמן נפרד לכל שאלה, כך שניהול הזמן במבחן אמיר"ם שונה מאשר במבחן אמי"ר. כמו כן, בעוד שמבחן אמי"ר מורכב משלושה פרקים, מבחן אמיר"ם אינו מחולק לפרקים. חשוב להיות מודעים להבדלים בין שני המבחנים ולהתכונן לכל אחד מהם באופן היעיל ביותר.

 • הצבת יעדים אישיים:
  לאחר המפגש הראשון בקורס, ייקבע לכל תלמיד בקורס ציון יעד. ציון זה ייקבע בהתאם לרמת התלמיד ודרישות המוסד האקדמי בו מתעתד התלמיד ללמוד. לפי ציון היעד, תיקבע לכל תלמיד תכנית אישית שתבטיח התקדמות עקבית מרמתו ההתחלתית עד להגעה לציון היעד. התכנית האישית תקבע כמה זמן יש להקדיש להכנה למבחן בכל יום, כמה זמן להקדיש ללימוד אוצר מילים, כמה פרקי תרגול לפתור בין שיעור לשיעור, באיזה אתרים כדאי לבקר וכולי.

 • חומר דקדוקי ותחבירי:
  מבחן אמי"ר / אמיר"ם אינו בודק שליטה בדקדוק ובתחביר. עם זאת, ישנו חומר דקדוקי ותחבירי אשר רלוונטי למבחן. את חומר זה בהחלט ראוי להכיר, ללמוד ולתרגל. חומר זה כולל היכרות עם חלקי הדיבר, צורת הסביל, סדר המילים במשפט באנגלית, מבנה המשפט באנגלית, מבני משפט אשר אינם קיימים בעברית ועוד. הסברים ותרגול על חומר זה מופיעים הן בחוברת הקורס והן בערכת ההדרכה המקוונת.

 • חיזוק יסודות השפה האנגלית:
  חלק זה מיועד לאלה מכם שלא באו במגע עם השפה האנגלית במשך זמן רב וצריכים להסיר את החלודה, או לאלה מכם שמרגישים שמעולם לא הבינו את יסודות השפה. בקורס תלמדו את הבסיס, החל משאלות WH דרך כינויי גוף, וכלה בכללי הגייה. לימוד חומר זה יהפוך את ההתמודדות עם המבחן לקלה יותר ויחזק את הביטחון העצמי שלכם.

 • שיטות יעילות ללימוד אוצר מילים:
  חשוב להקדיש זמן להגדלת אוצר המילים שלנו, אך חשוב לא פחות לעשות זאת באופן יעיל. מרבית הנבחנים משננים רשימות ארוכות של מילים או נעזרים בכרטיסיות, אך ישנן שיטות יעילות יותר, אשר מבטיחות זכירה לאורך זמן של מילים אלה. בקורס בהכנה של מכון נועם תלמדו מגוון שיטות כאלה, תקבלו הכוונה באשר למספר המילים החדשות שניתן ללמוד מדי יום, איזה מילים עדיף ללמוד וכמה זמן להקדיש ללמידת מילים חדשות כל יום.↑ בחזרה לראש העמוד


מדריכי הקורס

נעם מתניה  מדריך אנגלית במכון נועם
נעם מתניה הוא מדריך בהכנה למבחני אמי"ר אמיר"ם ומבחן יע”ל במכון, ובנוסף אחראי גם על פיתוח אסטרטגיות למידה וחומרי לימוד. לנעם נסיון רב בלימוד אנגלית תיאורטית ובהכנה למבחני אמי"ר ואמיר"ם. בעל תואר ראשון בבלשנות אנגלית מאוניברסיטת בר-אילן ותעודת הוראה.

אבי מזרחי 
 מדריך אנגלית במכון נועם

אבי מזרחי הוא מדריך אמי"ר ואמיר"ם במכון, ובמסגרת תפקידו גם מפתח חומרי לימוד ותכניות לימודים. לאבי ניסיון רב בתרגום, בעריכה, בהוראת אנגלית ועברית ובייעוץ בלשני לחברות שונות. בעל תואר שני בבלשנות תיאורטית.  "
קיבלתי את התוצאה של מבחן אמי"ר. בזכות הקורס השגתי פטור באנגלית!"
תלמידה בקורס אמי"ר, אוקטובר 2016

מועדי הקורס

למידע על קורסים קבוצתיים שעתידים להיפתח בקרוב לחצו כאן.

מספר המשתתפים בקורס מוגבל לשמונה תלמידים !
↑ בחזרה לראש העמוד


למידע נוסף והרשמה לקורס הקבוצתי למבחן אמיר/ם במכון נועם -
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:


↑ בחזרה לראש העמוד  


לתיאום קורס הכנה במכון נועם

צלצל/י 03-53-77-361
או כתבו לנו info@machon-noam.co.il

03-53-77-361
*
קליק ונתקשר

קנו הכנה אונליין
הכנה למבחני אמיר ואמירם
קורסי הכנה לאמיר/ם


מבחני דוגמא בחינם
מבחן אמיר לדוגמא חינם


ממליצים
קיבלתי ציון יותר גבוה ממה שהייתי צריך. תודה על העזרה וההשקעה, המורה הייתה מצוינת!
נבחן באמיר"ם – יולי 2015
רכשתי ערכה לקראת מבחן אמירם. האימון מצוין! המילים היו עדכניות, והציון בסוף היה מספק. תודה רבה רבה! וכמובן שאמליץ הלאה.
רעות, נבחנת באמיר"ם – אוגוסט 2016


מידע כללי
עזרה
מוצרים נבחרים
מבחנים בחינם
שותפויות ועסקי


 
Created by red-id