כל עבודה בהישג ידך
 

קורס הכנה למבחן אמיר / אמירם - קבוצתימכון נועם מציע קורסי הכנה בקבוצות קטנות של עד 8 תלמידים.
הקורס הקרוב ייפתח ב-7/9/2017. לפרטים נוספים לחצו כאן.
הנרשמים יקבלו גם ערכת תרגול אונליין של מכון נועם בשווי 389 ש"ח ללא עלות נוספת!
מהרו להירשם - מספר המקומות מוגבל!

יתרונות הקורס של מכון נועם מול המתחרים:


מכון נועםמתחרים
היקף שעות30 שעות
16-24 שעות
מספר התלמידים בכיתהעד שמונה תלמידים8-25 תלמידים
מחיר1,490 ש"ח1,590-2,250 ש"ח


  "קיבלתי את התוצאה של מבחן אמי"ר. בזכות הקורס השגתי פטור באנגלית!".
תלמידה בקורס אמי"ר, אוקטובר 2016


 

לפרטים נוספים והרשמה - קראו על מועדי הקורס.חומר הלימוד:


 1. אוצר מילים לאמי"ר / אמיר"ם: קורס ההכנה כולל מעל 1,500 מילים, ניבים וביטויים. מילים אלה נבחרו בקפידה מבין אלפי מילים, לאחר שצוות הפיתוח של מכון נועם בדק וגילה שהן מופיעות במבחני אמי"ר ואמיר"ם בתדירות גבוהה. אין טעם לשנן רשימות ארוכות של מילים קשות ולא מוכרות, אשר הסיכוי להיתקל בהן במבחן קלוש, ואשר תרומתן לפתרון נכון של המבחן זעומה. עדיף למקד את המאמץ בלמידה ממוקדת של מילים, ניבים וביטויים אשר חוזרים על עצמם במבחן לאורך זמן.
 2. חוברת קורס: את השיעורים בקורס מלווה חוברת בת 223 עמודים. החוברת משמשת את התלמידים והמורה במהלך השיעורים, וכוללת גם תרגול לעבודה בבית בין שיעור לשיעור. החוברת כוללת הסברים מפורטים על מבנה מבחן אמי"ר / אמיר"ם, סוגי השאלות במבחן, הזמן המוקצה לכל פרק במבחן אמי"ר ולכל שאלה במבחן אמיר"ם, שיטת העבודה בכל סוג שאלה, מסיחים נפוצים שיש להיזהר מהם, ותרגול רב: יותר ממאה שאלות בפורמט המבחן. כמו כן, כוללת החוברת הסברים מקיפים של חומר דקדוקי ותחבירי אשר רלוונטי למבחן, כגון חלקי דיבר, מבנה המשפט, סדר המילים במשפט באנגלית, מבני משפט אשר אינם קיימים בעברית, כללי הגייה ועוד. תרגול נושאים אלה כולל כמאתיים שאלות.
 3. סימולציות אמי"ר ואמיר"ם אונליין: תלמידי הקורס המקבלים גישה ל-16 סימולציות אמי"ר / אמיר"ם אונליין. ניתן לתרגל כל סימולציה בזמן מוגבל, כמו במבחן, או ללא הגבלת זמן. כל סימולציה כוללת פתרונות והסברים מפורטים של כל שאלה. המערכת מאפשרת לתלמיד לתחקר את ביצועיו על מנת לגלות דפוסים של טעויות שחוזרות על עצמן. התחקור העצמי משפר את ביצועי התלמיד על ידי הבנה של מקור כל טעות.
 4. חמישה מבחני אמי"ר נוספים: הגוף אשר מחבר את מבחני אמי"ר ואמיר"ם הוא המרכז הארצי לבחינות והערכה. גוף זה מאפשר גישה לחמישה מבחני אמי"ר מלאים (שהם 14 פרקים). מבחנים אלה הם מבחני אמת אשר הופיעו בשנים קודמות. בסוף כל מבחן יש מפתח תשובות וטבלת המרה אשר מאפשרת חישוב ציון אמי"ר לפי הציון הגולמי (קרי, מספר התשובות הנכונות במבחן).
 5. ערכת הדרכה אונליין: בנוסף ל-16 הסימולציות, מקבלים תלמידי הקורס גם גישה לערכת הדרכה מקוונת. הערכה מקיפה וכוללת הסברים נוספים ותרגול נוסף (בפורמט של שאלות בודדות ובחנים של מספר שאלות) מעבר לאלה שמופיעים בחוברת הקורס. כל התרגולים מלווים בפתרונות והסברים מפורטים. כמו כן כוללת הערכה יחידות משחקי מילים אשר מקלות על תהליך שינון המילים החשובות.↑ בחזרה לראש העמוד


תכני הקורס:


 1. היכרות עם מבחן אמי"ר / אמיר"ם: חשוב מאד להכיר את המבחן אליו אתם ניגשים לעומק על מנת להגיע אליו מוכנים. ההיכרות עם מבחן אמי"ר ואמיר"ם תספק תשובות לשאלות הבאות: כיצד בנוי מבחן אמי"ר? כיצד בנוי מבחן אמיר"ם? כמה זמן נמשך כל מבחן? מבחן אמיר"ם הוא מבחן ממוחשב ואדפטיבי. מהו מבחן אדפטיבי? איזו חשיבות יש לעובדה שמבחן אמיר"ם הוא מבחן ממוחשב? מהי סקאלת הציונים במבחן אמי"ר? מהי סקאלת הציונים במבחן אמיר"ם? מה משמעות הציון? מתי מקבלים את הציון? איזה ציון מזכה את הנבחן בפטור מלימודי אנגלית בתואר? מי זכאי להתאמות במבחן אמי"ר או אמיר"ם? איזה התאמות ניתן לקבל וכיצד מקבלים התאמות אלה? מה בודק מבחן אמי"ר / אמיר"ם?
 2. שלושת סוגי השאלות במבחן אמי"ר / אמיר"ם: במבחן אמי"ר / אמיר"ם מופיעים שלושה סוגי שאלות: שאלות השלמת משפטים, שאלות ניסוח מחדש ושאלות הבנת הנקרא. בקורס תלמדו בכמה שאלות מכל סוג תיתקלו במבחן אמי"ר או אמיר"ם, האם מספר השאלות מכל סוג קבוע או משתנה, מהו סדר השאלות במבחן: האם המבחן נפתח בשאלות השלמת משפטים, בשאלות ניסוח מחדש או בשאלות הבנת הנקרא? לפי איזה פרמטרים מסודרות השאלות? האם רמת הקושי של השאלות עולה ככל שמתקדמים בפרק? האם רמת הקושי של השאלות עולה מפרק לפרק?
 3. שיטות העבודה היעילות ביותר לפתרון כל אחד מסוגי השאלות במבחן אמי"ר / אמיר"ם: לכל אחד משלושת סוגי השאלות במבחן יש לגשת בצורה שונה. בשאלות השלמת משפטים, למשל, עלינו לקרוא בעיון את כל השאלה. לעומת זאת, על מנת לענות על שאלות הבנת הנקרא, אין צורך לקרוא את כל הקטע. לחץ הזמן העצום במבחן אמי"ר (פחות מדקה לשאלה) מצריך שיטות התמודדות יעילות. בקורס נלמד אותך כיצד לפתור כל שאלה במינימום זמן ובמקסימום יעילות! במבחן אמיר"ם לחץ הזמן כבד פחות, אולם המבחן מתבצע על גבי מחשב. עובדה זו מחייבת שימוש בשיטות עבודה שונות מאלה שאנו רגילים אליהן. כך למשל, לא ניתן לסמן X על תשובה שפסלנו, או סימן שאלה ליד תשובה שאנו מתלבטים לגביה. לא ניתן לכתוב תמצות של הקטע בשולי העמוד. השאלות מופיעות על מסך המחשב, ויש לכך משמעות רבה מבחינת שיטת העבודה.
 4. תכנון אסטרטגיה וניהול זמן: המשמעות של בניית אסטרטגיה במבחן אמי"ר היא להחליט מאיזה סוג שאלה מתחילים, כמה זמן להקצות לכל סוג שאלה, האם כדאי לנחש, ואם כן באיזה מקרים, ועוד. על האסטרטגיה להיות מותאמת לכל תלמיד באופן אישי לפי נקודות החוזק החולשה שלו, רמת האנגלית שלו, מהירותו והציון אליו הוא שואף. כאמור, לחץ הזמן בבחינת אמי"ר כבד ביותר: פחות מדקה לשאלה. על מנת להספיק לענות על כל השאלות בפרק, צריך ללמוד לתכנן את הזמן והאסטרטגיה ברמת הפרק המלא ולא רק ברמת השאלה הבודדת. במבחן אמיר"ם מוקצה זמן נפרד לכל שאלה, כך שניהול הזמן במבחן אמיר"ם שונה מאשר במבחן אמי"ר. כמו כן, בעוד שמבחן אמי"ר מורכב משלושה פרקים, מבחן אמיר"ם אינו מחולק לפרקים. חשוב להיות מודעים להבדלים בין שני המבחנים ולהתכונן לכל אחד מהם באופן היעיל ביותר.
 5. הצבת יעדים אישיים: לאחר המפגש הראשון בקורס, לפי היכרות עם צרכי התלמיד והתרשמות מיכולותיו ומרמתו, ייקבע לכל תלמיד בקורס ציון יעד. ציון זה ייקבע בהתאם לרמת התלמיד ודרישות המוסד האקדמי בו מתעתד התלמיד ללמוד. לפי ציון היעד, תיקבע לכל תלמיד תכנית אישית, שתבטיח התקדמות עקבית מרמתו ההתחלתית עד להגעה לציון היעד. התכנית האישית תקבע כמה זמן על התלמיד להקדיש להכנה למבחן בכל יום, ומה עליו לעשות בזמן זה מעבר להכנת שיעורי הבית: כמה זמן עליו להקדיש ללימוד אוצר מילים, כמה פרקי תרגול עליו לפתור בין שיעור לשיעור, באיזה אתרים כדאי לבקר וכולי.
 6. חומר דקדוקי ותחבירי: מבחן אמי"ר / אמיר"ם אינו בודק שליטה בדקדוק ובתחביר. לכן מיותר ללמוד את מערכת הזמנים באנגלית, למשל. הכרת ההווה המושלם או העבר הממושך לא תועיל לכם. עם זאת, ישנו חומר דקדוקי ותחבירי אשר רלוונטי למבחן. חומר זה בהחלט ראוי להכיר, ללמוד ולתרגל. חומר זה כולל היכרות עם חלקי הדיבר, צורת הסביל, מבנה המשפט באנגלית, סדר המילים במשפט באנגלית, מבני משפט אשר אינם קיימים בעברית ועוד. הסברים ותרגול על חומר זה מופיעים הן בחוברת הקורס והן בערכת ההדרכה המקוונת.
 7. חיזוק יסודות השפה האנגלית: חלק זה מיועד לאלה מכם שלא באו במגע עם השפה האנגלית במשך זמן רב וצריכים להסיר את החלודה, או לאלה מכם שמרגישים שמעולם לא הבינו או הפנימו את יסודות השפה. בקורס תלמדו את הבסיס, החל משאלות WH (מה ההבדל בין how much ל-how many?) דרך כינויי גוף (מה ההבדל בין me, mine ו-my?), וכלה בכללי הגייה (מתי מבטאים את הצירוף ch כצ', מתי מבטאים אותו כש' ומתי כק' ומדוע?). לימוד חומר זה יהפוך את ההתמודדות עם המבחן לקלה יותר ויחזק את הביטחון העצמי שלכם.
 8. שיטות יעילות ללימוד אוצר מילים: חשוב להקדיש זמן להגדלת אוצר המילים שלנו, אך חשוב לא פחות לעשות זאת באופן יעיל. מרבית הנבחנים משננים רשימות ארוכות של מילים או נעזרים בכרטיסיות, אך ישנן שיטות יעילות יותר, אשר מבטיחות זכירה לאורך זמן של מילים אלה. בקורס ההכנה של מכון נועם תלמדו מגוון שיטות כאלה. כמו כן, תקבלו הכוונה באשר למספר המילים החדשות שניתן ללמוד מדי יום, איזה מילים עדיף ללמוד וכמה זמן עליכם להקדיש ללמידת מילים חדשות כל יום.↑ בחזרה לראש העמוד


מדריכי הקורס:


נעם מתניה  מדריך אנגלית במכון נועם
נעם מתניה הוא מדריך בהכנה למבחני אמי"ר אמיר"ם ומבחן יע”ל במכון, ובנוסף אחראי גם על פיתוח אסטרטגיות למידה וחומרי לימוד. לנעם נסיון רב בלימוד אנגלית תיאורטית ובהכנה למבחני אמי"ר ואמיר"ם. בעל תואר ראשון בבלשנות אנגלית מאוניברסיטת בר-אילן ותעודת הוראה.

אבי מזרחי 
 מדריך אנגלית במכון נועם

אבי מזרחי הוא מדריך אמי"ר ואמיר"ם במכון, ובמסגרת תפקידו גם מפתח חומרי לימוד ותכניות לימודים. לאבי ניסיון רב בתרגום, בעריכה, בהוראת אנגלית ועברית ובייעוץ בלשני לחברות שונות. בעל תואר שני בבלשנות תיאורטית.  "קיבלתי ציון יותר גבוה ממה שהייתי צריך. תודה על העזרה וההשקעה, המורה הייתה מצוינת!"
יולי 2015 – נבחן באמירם

מועדי הקורס:


הקורס הקרוב ייפתח ב-7/9/17.
הקורס יתקיים פעם בשבוע, בימי חמישי, בשעות 17:00-20:00.מספר המשתתפים בקורס מוגבל לשמונה תלמידים - מהרו להירשם!
↑ בחזרה לראש העמוד


למידע נוסף והרשמה לקורס הקבוצתי למבחן אמיר/ם במכון נועם -
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:


↑ בחזרה לראש העמוד 


לתיאום קורס הכנה במכון נועם

צלצל/י 03-53-77-361
או כתבו לנו info@machon-noam.co.il

03-53-77-361
*
קליק ונתקשר

קנו הכנה אונליין
הכנה למבחני אמיר ואמירם
קורסי הכנה לאמיר/ם


מבחני דוגמא בחינם
מבחן אמיר לדוגמא חינם


ממליצים
"קיבלתי את התוצאה של מבחן אמי"ר. בזכות הקורס השגתי פטור באנגלית!"
תלמידה בקורס אמי"ר, אוקטובר 2016
רכשתי ערכה לקראת מבחן אמירם. האימון מצוין! המילים היו עדכניות, והציון בסוף היה מספק. תודה רבה רבה! וכמובן שאמליץ הלאה.
רעות, נבחנת באמיר"ם – אוגוסט 2016


מידע כללי
עזרה
מוצרים נבחרים
מבחנים בחינם
שותפויות ועסקי


 
Created by red-id