כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
(8) קראו עוד

"ההכנה הייתה מצוינת וסייעה לי רבות. בזכות הערכה- התרגול הפך לחוויה והשליטה שלי בחישובים מתמטיים השתפרה בקלות ותוך כדי לימוד עצמי - דבר שלא קרה מעולם."

 

נבחנה באדם מילא לתפקיד בנציבות, מאי 2018


השלבים במבחני מיון למפקח מס הכנסה בקינן שפי וההכנה אליהם במכון נועם

שלב א' בתהליך המיון בנציבות הינו שלב מסנן הכולל מבחנים פסיכוטכניים. העוברים אותו בהצלחה, יוזמנו לשלב ב'- מרכז הערכה הכולל דינמיקה קבוצתית ומבחני אישיות. השלב הבא והסופי הוא שלב ג' - ועדת המכרזים, אשר במהלכה יהיה ריאיון אישי עם שני מראיינים.

בכדי להגיע מוכנים ליום המיונים ולהגדיל את הסיכויים להתקבל לתפקיד, אנו במכון נועם מציעים לכם הכנה יסודית ומקיפה למבחנים למס הכנסה בנציבות לכל שלבי המיונים: 

הכנה לשלב א' - מבחנים פסיכוטכניים מסננים:

    • ערכת אונליין לתרגול – עשרות מבחנים ממוחשבים המותאמים לסוגי המבחנים העשויים להופיע במיונים למפקחי מס בקינן שפי. כל מבחן מלווה בהסברים וטיפים לפתרון, כמו כן ניתן לתרגל על זמן וכך לדמות את המצב של המבחן האמיתי.
    • הדרכה אישית למבחנים הפסיכוטכניים – מאבחנת פסיכוטכנית מקצועית תדריך אתכם על סוגי המבחנים אשר עשויים להופיע במיונים, אופן פתרונם ותלמד אתכם טיפים ואסטרטגיות לפתרון יעיל של המבחנים.

הכנה לשלב ב' - מרכז הערכה:

    • הכנה למבחני אישיות – ההכנה כוללת התנסות בביצוע מבחני אישיות שמדמה את יום המיונים האמיתי, ולאחריה משוב ממדריך מוסמך שיתן לכם הסבר על המשמעות של המבחנים השונים והמלצות לביצוע מבחנים אלה בזמן אמת.
    • הדרכה לריאיון אישי – ריאיון עם מדריך מקצועי שיתן לכם משוב מפורט והכוונה לאחריו.
    • דינמיקה קבוצתית – במהלך ההכנה תתנסו במבחן זה אשר מתבצע בקבוצה של 6 עד 10 מועמדים ובוחן תכונות אישיות שונות, כגון עבודת צוות, יכולות ניהוליות וכדומה. במהלך המבחן תתבקשו להשתתף במשימות הקבוצתיות הנהוגות במכון אדם מילא ולאחר מכן תקבלו משוב אישי באשר להתנהלותכם והמלצות לשימור ושיפור.

הכנה לשלב ג' - ועדת המכרזים:

ועדת המכרזים היא השלב הסופי במבחנים למס הכנסה. במכון נועם תערך סימולציה של ראיון עם מדריך מקצועי, אשר בסופה ינתן משוב והדרכה של פסיכולוג.

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.