כל עבודה בהישג ידך
 

לימוד עצמי לפסיכומטרי

רבים מכם יסכימו עם הטענה, שלפיה למדו דברים רבים יותר מחוץ לכיתה מאשר בתוך הכיתה. את המשפט "מתמטיקה לומדים בכיתה עם לוח, ספר, מורה ומחשבון", בוודאי כבר שמעתם בעבר. לו אייזיק ניוטון ואלברט אינשטיין, מגדולי המוחות אשר ידעה האנושות, היו שומעים זאת, ודאי היו מגחכים קלות. את כוח הכבידה ואת תורת היחסות שום מורה, בשום כיתה, בשום מכון לא גילה להם. יתרה מזו, רוב ספרי הלימוד הנלמדים בכיתות שונות ברחבי העולם, מבוססים על הישיבה של ניוטון מתחת לעץ ועל השעות הרבות שאינשטיין בילה בחוץ בהתבוננות ברכבות ובשמים.  

לימוד עצמי – כל אחד יכול

נכון, רובנו לא גאונים כמו אינשטיין או ניוטון, אך זה לא משנה את העובדה שאת רוב הידע שלנו אנו מלקטים בכוחות עצמנו. אמנם צוות המכון שלנו מורכב מאנשים שהוציאו בפסיכומטרי ציונים גבוהים מאוד, אך איש מאִתנו אינו גאון. הסוד הגלום בציונים הגבוהים הוא שכולנו פיתחנו ושכללנו את יכולת הלמידה העצמית שלנו במרוצת השנים. מניסיוננו, אחד היתרונות המרכזיים בלימוד עצמי הוא העובדה הפשוטה שאתם תלויים בעצמכם, ואף אחד אינו מפריע לכם. ערכת הפסיכומטרי אונליין שלנו מספקת את כל החומרים הדרושים ללימוד עצמי מיטבי.

יתרונות הכנה לפסיכומטרי באינטרנט בלי קורס

דמיינו לעצמכם כיתה רועשת וצפופה ובה 20 תלמידים, מורה אחד וערימת ספרים על השולחן; בשולחן שלידכם תלמיד לועס בקולניות מסטיק, ואחר שחוזר שוב ושוב על אותה השאלה. אחר כך, ביציאה מן השיעור, פקק גדול משתרך כל הדרך הביתה. עכשיו עִצרו, האם זו הדרך שבה אתם רוצים להתכונן לפסיכומטרי? האם לא מגיע לכם יותר? האם לא כדאי שתשלמו פחות? האם לא כדאי שתרוויחו זמן לימוד ותחסכו דלק תרתי משמע? האם לא כדאי שתנצלו את הזמן שלכם לצורך פתרון של 100 תרגילים נוספים במחשב במקום לנסות להבין את הכתב של המורה?
אנחנו יכולים להציע לכם הרבה תשובות נכונות, אבל רק אתם יכולים לענות לעצמכם מה הכי טוב בשבילכם.


↑ בחזרה לראש העמוד

תרגול למבחן פסיכומטרי אונליין

  • רוצים ללמוד ביום כי אתם עייפים בלילה? אין בעיה.
  • רוצים ללמוד בלילה כי אתם עובדים ביום? אין בעיה.
  • רוצים ללמוד בפארק כי בבית קשה לכם להתרכז? אין בעיה.
  • רוצים לתרגל בעיות מילוליות? אין בעיה.

בערכת הפסיכומטרי שלנו תוכלו למצוא שפע של בעיות ושאלות בכל הנושאים ותתי-הנושאים המופיעים בבחינה הפסיכומטרית. תוכלו לתרגל כמה פעמים שתרצו את אותו מבחן, לקרוא את ההסברים המפורטים שלנו ולעבור על חוקים ונוסחאות תוך כדי ריצה בים אם תרצו.

בכל מקרה אתם לא לבד

חוששים להיתקל בהסבר לא מובן? חוששים שלא יהיה לכם למי לפנות או את מי לשאול?
הסירו דאגה מלבכם, מכון נועם מעמיד לרשותכם מגוון רחב של אפשרויות תמיכה: קבוצת לימוד בפייסבוק עם מיטב מדריכי הפסיכומטרי של המכון, תמיכה טלפונית, סיוע של פסיכולוג בנושא הפחתת חרדת בחינות ושירות בדיקה של חיבורים.

↑ בחזרה לראש העמוד

למדו עוד על:
טיפים לפסיכומטרי
הכנה לפסיכומטרי
תרגול פסיכומטרי אונליין
שיפור ציון פסיכומטרי
אוצר מילים באנגלית
מבחן פסיכומטרי לדוגמא חינם


לתיאום קורס הכנה במכון נועם

צלצל/י 03-53-77-361
או כתבו לנו info@machon-noam.co.il

03-53-77-361
*
קליק ונתקשר

קנו הכנה אונליין
תרגול סימולציות אונליין
תרגול מבואות וסימולציות אונליין
הכנה לפרק הכמותי
לכל ערכות התרגול למפע"ם
הכנה לפרק האנגלית
הכנה לכתיבת חיבורהתמודדות עם חרדת בחינות
לכל ערכות התרגול לפסיכומטרי


מבחני דוגמא בחינם
מבחן פסיכומטרי לדוגמא
אנגלית בפסיכומטרי לדוגמא


ממליצים
לולא אתם הייתי נאבד בין מבחני דמה של כל מיני אתרים במקום להתרכז באחד מסודר ומוסבר היטב כמו שלכם. הציון שקיבלתי הוא הישג אדיר. המון תודה, המשיכו כך!
אביב, נבחן באמיר"ם – מאי 2015
תודה, מכון נועם. בזכותכם קיבלתי 150 במבחן אמיר"ם!
אלרן, נבחן באמיר"ם – יוני 2015


מידע כללי
עזרה
מוצרים נבחרים
מבחנים בחינם
שותפויות ועסקי


 
Created by red-id