על תוכנית "משפיעים" - חרדים לשירות המדינה

 • תוכנית "משפיעים" היא יוזמה משותפת של קרן ק.מ.ח, משרד העבודה, נציבות שירות המדינה ומשרד הפנים.
 • בכל שנה מקשים מאות מועמדים להתקבל לתוענית, אך עד 50 מועמדים בלבד להשתתף בתוכנית ייחודית זו בכל שנה.
 • התוכנית פועלת בשני מסלולים נפרדים - מסלול לגברים ומסלול לנשים.
 • עדיפות תינתן לחרדים בעלי תואר ראשון, עד 3 שנים מסיום התואר. 

המועמדים שיימצאו מתאימים יזכו להצטרף לתוכנית, לעבור תהליכים משמעותיים, לרכוש כלים מקצועיים, ללוות בעלי תפקידים בעמדות השפעה במהלך עבודתם ולצאת לסיורים בכל רחבי הארץ.

בוגרי התוכנית ישתלבו במשרדים ממשלתיים וברשויות המקומיות בתפקידים בעלי אחריות, כגון מנהלי פרויקטים, רכזים ומנהלי תחום.


תהליך המיון לתוכנית "משפיעים"

תהליך המיון לתוכנית "משפיעים" אורך כ-4 חודשים בסך הכל. תשובות סופיות בדבר הקבלה לתוכנית יתקבלו כשלושה שבועות לפני תחילת שלב ההכשרה. 

שלבי המיון

 1. הרשמה מקוונת באתר נציבות שירות המדינה
 2. היבחנות במבחנים ממוחשבים 
 3. השתתפות במרכז הערכה
 4. ריאיון אישי

מתכוננים לתהליך המיון לתוכנית "משפיעים"

כאמור, תהליך המיון לתוכנית "משפיעים" כולל כמה שלבים שונים, בינהם היבחנות במבחנים ממוחשבים הכוללים מבחנים פסיכוטכניים ומבחני אישיות. ערכת ההכנה שלנו כוללת תרגול מקיף של כל נושאי המבחן הפסיכוטכני, וכן תרגול מעמיק בנושא מבחן האישיות וחומרים תיאורטיים שונים. 

איך עושים את זה?

  • מרעננים את הידע לקראת המבחנים הפסיכוטכניים: סביר שהחומר הכלול במבחן הפסיכוטכני מוכר לכם מלימודיכם בעבר, אך ייתכן שחלף זמן רב מאז תרגלתם אותו לאחרונה. ערכת ההכנה שלנו מצוידת בקובצי "הסרת חלודה" הכוללים הסברים מפורטים בבמגוון נושאים כדי שתוכלו להתחיל את התרגול כשאתם מכירים את החומר טוב יותר.   
  • מתרגלים למענה על שאלות במגבלת זמן: המענה על השאלות הכלולות במבחן הפסיכוטכני מוגבל בזמן. ערכת ההכנה כוללת תרגול מקיף ומוגבל בזמן בכל נושאי המבחן. עבודה במגבלת זמן תאפשר לכם להתרגל לעבוד באופן יעיל ומהיר ולדמות את תנאי המבחן האמיתי. 
  • מתרגלים שאלות מתוך מבחן האישיות - מבחן האישיות הכלול במבחנים הממוחשבים עלול להיתפס כמאיים ומועמדים רבים עלולים לחשוש ממנו ולא לדעת כיצד נכון לענות על השאלות, ומה מבקשים הבוחנים לגלות על אישיותם. ערכת ההכנה שלנו כוללת תרגול מקיף במיוחד של שאלות האישיות הכלולות במבחן, וכן חומרים תיאורטיים מעמיקים שיסייעו לכם לענות על השאלות בביטחון ולצלוח את המבחן.
  • מפחיתים את הלחץ ותורמים להעלאת הביטחון העצמי: היכרות מוקדמת עם נושאי המבחן תעניק לכם יתרון על פני מועמדים אחרים שלא התכוננו, ותעזור לכם להגיע למבחן כשאתם רגועים, מוכנים ויודעים מה מצפה לכם. 
אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.