כוונו לירח - מכוונים לתפקיד החלומות בצה"ל

התפקיד שלכם בצה"ל ילווה אתכם במשך שנתיים-שלוש (ולפעמים גם יותר), אז מה הפלא שאתם רוצים להיות בטוחים שאתם מקבלים את התפקיד שהכי נכון לכם? נכון, אומנם צה"ל הוא זה שבסופו של דבר מחליט איפה ובמה לשבץ אתכם, אבל אתם בהחלט יכולים לכוון לתפקיד שמעניין אתכם ולעשות מה שצריך כדי להוכיח שאתם מתאימים עבורו: להשיג את נתוני האיכות הדרושים, לדרג אותו גבוה בשאלון ההעדפות וכמובן - להגיע הכי מוכנים שיש למיונים.

המיונים בצה"ל מתחילים עוד בצו הראשון, שם תעברו מבחני דפ"ר, ריאיון אישי ובדיקות רפואיות, לקביעת הפרופיל הרפואי שלכם. לאחר מכן תזומנו גם ליום המא"ה, שמורכב מסדרה של תחנות שתטרכו לעבור. בהתבסס על הנתונים שהשגתם בשני ימי המיון, תקבלו שאלון העדפות עם כל התפקידים שהצבא מצא לנכון להתאים לכם. לאחר מכן, ובהתאם לצורכי הצבא, להעדפות ולנתונים שלכם, ייתכן שתקבלו זימון גם למיונים מתקדמים. אם אתם מתמיינים לתפקידים מסווגים בצה"ל, תתבקשו לעבור גם סיווג ביטחוני. 

כדי לדעת לאיזה תפקיד לכוון, לאילו תפקידי בנות בצה"ל לשאוף, מהם תפקידי המודיעין הפתוחים בפניכם ואילו תפקידים נחשבים התפקידים הכי טובים בצה"ל - מומלץ להתחיל בהיכרות עם התפקידים השונים שצה"ל מציע. הכנו לכם מידע על כמה מהמסלולים הכי מבוקשים (גם לבנות וגם לבנים), כולל תנאי הקבלה ושלבי המיון, וגם ערכות הכנה שיכינו אתכם צעד אחר צעד עד לקבלה לתפקיד. 


התפקידים הכי טובים - תפקידים לבנים ותפקידים לבנות 

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.