כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא
(1) קראו עוד

על המבדקים המקצועיים באלביט

המבדקים המקצועיים כוללים מבחנים פסיכוטכניים, ולעיתים גם מבחנים מקצועיים (בהתאם לתפקיד שעליו מתמודדים). המבחנים הפסיכוטכניים נערכים על ידי מכון מיון חיצוני, והם ידרשו מכם לענות בזריזות ולהפגין יכולות שונות, כגון יכולת חשיבה אסטרטגית, כמותית וגם מבחני אישיות לבחינת מרכיבים אישיותיים. 

איך מתכוננים למבדקים עם ערכת האונליין?

   • מסירים חלודה - בעזרת קובצי הלמידה שבערכה, תוכלו לרענן את הזיכרון שלכם במתמטיקה ולהתמודד עם תרגילים ונושאים שייתכן שלא תרגלתם כבר זמן רב, כמו למשל חילוק ארוך או חישוב שברים עשרוניים. החזרה על החומר תסייע לחיזוק השליטה שלכם בחומר, תחסוך לכם זמן יקר במבחן האמיתי ותחזק את הביטחון העצמי שלכם. 
   • מתחילים מהבסיס - לומדים להתמודד עם כל נושאי המבחנים, ובכל רמות הקושי הצפויות. לומדים דרך הסברים, פתרונות מלאים, שאלות מכשילות שכיחות ושיטות פתרון יעילות.
   • מתכוננים ביעילות - התרגול בערכה מחולק לנושאים - באופן זה, תוכלו להתמקד בנושאים שבהם אתם מתקשים ולזהות את נקודות התורפה שלכם. כל התרגולים בערכה מתבצעים בהגבלת זמן שתעזור לכם להתרגל לעבודה זריזה בתנאי לחץ - בדיוק כמו במבחן האמיתי.
   • מתרגלים באינטנסיביות - כדי שתוכלו להתנסות באינטנסיביות שמאפיינת את המבחן האמיתי, כוללת ערכת ההכנה 2 סימולציות מלאות עם תרגול בנושאים שונים ובהגבלת זמן שמדמה את זו של המבחן האמיתי.
   • לומדים מטעויות - בתום כל תרגול וסימולציה תקבלו דו"ח תוצאות עם ציון ופירוט התשובות שלכם. בעזרת הדו"ח תוכלו להבין היכן טעיתם ולמה, תוכלו ללמוד על נקודות התורפה ולהסיק מסקנות מהתשובות השגויות שלכם, וכן לתכנן את המשך התרגול שלכם בערכה בצורה ממוקדת ומותאמת עבורכם.  

"האם אי פעם העתקת בבחינה?" - תוספת הכנה למבחני אמינות

מבחן האמינות הוא מבחן בעל חשיבות גבוהה לכל מעסיק באשר הוא, ועל אחת וכמה למעסיקים בתעשיית הביטחון. במהלך המבחן יוצגו בפניכם היגדים בנושאי מצבים אישיים וחברתיים שונים (הרגלי עישון, אלכוהול, הימורים ועוד). המבחן ידרוש מכם לדרג את מידת ההסכמה שלכם עם ההיגד ולענות בחיוב או בשלילה לשאלות העוסקות בהתנסויות שונות שלכם בעבר. השאלות במבחן מנוסחות באופן חזרתי שמטרתו לבלבל אתכם, לתעתע בכם ולהפריע לכם להבין את כוונתה האמיתית של השאלה המוצגת בפניכם. 

ערכת האונליין שלנו כוללת התנסות מעשית במבחן האמינות, בליווי דו"ח תוצאות שיסייע לכם לזהות את האופן שבו אתם עונים על השאלות, ממה להימנע וכמה מידע כדאי להסגיר בתשובותיכם. כמו כן, כוללת הערכה קובצי למידה, שיעזרו לכם להבין את הרציונל מאחורי השאלות ויעזרו לכם ללמוד עוד על מבנה המבחן ועל מה שהמעסיקים מבקשים לבדוק. 

לתוספת זו סמנו  על הכנה אונליין לאמינות בתיבה.

מהם שלבי הגיוס באלביט מערכות?

 1. היכרות טלפונית - שיחת טלפון היא השלב הראשון בתהליך הגיוס שלכם. מדובר בריאיון טלפוני המהווה שלב ממיין, שבו תישאלו שאלות אישיות ומקצועיות, וכן תוכלו לקבל פרטים נוספים על המשרה המוצעת ועל תהליך הגיוס שבפניו אתם עומדים. 
 2. ראיונות מקצועיים - שלב זה כולל ריאיון אחד או יותר בנוכחות סמכות מקצועית ברמת מנהל צוות או מחלקה.  
 3. ראיון במשאבי אנוש - ריאיון זה ייערך במחלקת משאבי האנוש של החברה, ויתמקד במרכיבי האישיותיים שלכם, בשגרת העבודה שלכם ובהתנהלות הכללית שלכם. 
 4. מבדקים מקצועיים - המבדקים כוללים מבחנים פסיכוטכניים, ולעיתים גם מקצועיים, שמטרתם לבחון את היכולות הקוגניטיביות שלכם. בדרך כלל, מבחנים אלה נערכים על ידי מכון מיון חיצוני (למשל, קינן שפי או פילת).
 5. התאמה ביטחונית - שלב זה כולל שני חלקים - בשלב הסיווג הביטחוני תמלאו טפסים הכוללים שאלות שונות בנוגע לרקע האישי והמשפחתי שלכם בהתאם לרמת הסיווג הבטחוני שהתפקיד שלכם דורש. בהמשך תזומנו לריאיון שיקבע את ההתאמה הביטחונית שלכם ואת רמת הסיווג שלכם. לשלב זה לא תוכלו להתכונן מראש, אך הוא שלב מסנן מכיוון שללא התאמה ביטחונית לא תוכלו להתקבל לעבודה באלביט מערכות.
 6. הצעת שכר - זוהי הישורת האחרונה שעליכם לעבור בדרך לתפקיד הבא שלכם. בשלב זה יפרטו בפניכם את תנאי המשרה והשכר המוצע. עליכם להגיע מוכנים לשלב זה מבחינת הציפיות שלכם, ולהיות מודעים לממוצע השכר המוצע לתפקיד שלכם בשוק, בשקלול הניסיון והידע שצברתם.

שימו ♥ סדר שלבי הגיוס עשוי להשתנות מתפקיד לתפקיד, בהתאם לצורך.

שאלות נפוצות ומידע נוסף

איזה שלב בגיוס הוא הכי חשוב?

כל שלבי הגיוס חשובים, כיוון שהציון הכללי שלכם ייקבע לפי שקלול של ששת השלבים יחד

במידה ולא התקבלתי, האם אוכל להגיש מועמדות לתפקיד אחר?

תוצאות המיונים שלכם נשמרות במערכת של אלביט למשך תקופה מסוימת. במהלך התקופה הזו, סביר להניח שלא תוכלו להגיש מועמדות לתפקידים אחרים בחברה.

מה אלביט עושים עם המידע שנאסף עליי במיונים?

במהלך המיונים לאלביט, החברה אוספת עליכם מידע כחלק מתהליך הגיוס שלה. מידע נוסף על מדיניות מאגר המועמדים של אלביט תוכלו למצוא בקישור הזה.

רקע על אלביט מערכות

אלביט מערכות הינה חברה בין לאומית העוסקת במגוון רחב של טכנולוגיות מתקדמות בשוק הבטחוני ברחבי העולם. הפרויקטים העיקריים של החברה עוסקים במערכות מוטסות, קרקעיות וימיות, מטוסים ללא טייס, מערכות שליטה ובקרה, טכנולוגיות חלל ועוד.

לאלביט מספר סניפים הפרוסים בכל רחבי הארץ, מצפון ועד דרום. היא מציעה מגוון רחב של אפשרויות תעסוקה: משרות בתחום ההנדסה, המדעים המדויקים, ביטחון, ניהול, מטה ועוד.

 

 

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.