לימודי מתמטיקה בחטיבת הביניים ובתיכון

לימודי המתמטיקה מפתחים חשיבה יצירתית ומקורית. הם משפרים את היכולת להתמודד עם אתגרים ובעיות, ונוטעים תכונות אופי חשובות כמו סבלנות ונחישות.

לא רק זאת, אלא שבגרות 5 יחידות במתמטיקה היא תנאי סף לקבלה ליחידות טכנולוגיות בצבא ולתארים אקדמיים יוקרתיים. רקע מתמטי נרחב הפך להכרח בשוק העבודה של ימינו, והדרישה לכוח עבודה מוכשר המסוגל לפתור בעיות מורכבות באמצעות מודלים מתמטיים וכלים אנליטיים רק הולכת ועולה.

בקיצור - חשוב להשקיע בלימודי המתמטיקה כבר בחטיבת הביניים ובטח שבתיכון. ההישגים שניתן לקצור בתקופה הזו עשויים להשפיע על העתיד, והמיומנויות שהמקצוע מפתח באות לעזר במקומות שונים במשך כל החיים הבוגרים.

אז למה אתם מחכים? גללו מטה וקראו על ערכות התרגול וההכנות שאנחנו מציעים.

ערכת תרגול במתמטיקה לתלמידי כיתה ז'

לימודי המתמטיקה בחטיבת הביניים שונים מאלו שבבית הספר היסודי. רמת המורכבות של הנושאים הנלמדים גבוהה יותר, החומר מועבר בקצב מהיר יותר ושיעורי הבית עמוסים יותר. ערכת התרגול במתמטיקה לתלמידי כיתה ז' נועדה לסייע לילדכם לצלוח את השינויים האלו, לצמצם פערים שנוצרים במהלך השנה ולשלוט בכל החומר הנלמד בכיתה.

יתרונות ערכת ההכנה:

  • הערכה נכתבה נבנתה על ידי על ידי צוות הפיתוח וההוראה של מכון נועם, בהתאם לייעוצם של רכזי מתמטיקה ומורי מתמטיקה ותיקים המלמדים בחטיבות ביניים שונות בארץ. 
  • הערכה מותאמת לתוכנית הלימודים במתמטיקה של משרד החינוך, והיא פותחה בראי היעדים וההנחיות שפורסמו בחוזר המפמ"ר למתמטיקה לשנת תשפ"ד.
  • ערכת התרגול היא ערכה ממוחשבת המתעדכנת באופן תדיר.
  • צוות מדריכי המתמטיקה שלנו יהיה זמין לשאלות לאורך כל תקופת השימוש בערכה.

הכנה לבגרויות במתמטיקה לתלמידי כיתות י'-י"א

 תרגול סימולציות הוא השלב האחרון בהכנה שלכם לבחינת הבגרות. לכן, ויתרנו על כל ההקדמות והכנו בשבילכם ערכות הכוללות בדיוק את מה שאתם צריכים.

הערכות שלנו מחולקות לפי שאלונים, וכל אחת מהן כוללת סימולציות המדמות את השאלון שבו תיבחנו מבחינת הנושאים, המבנה, רמת השאלות והגבלת הזמן. האפשרות להתנסות מוקדמת במה שצפוי לכם תפחית את הלחץ ביום הבחינה, ותאפשר לכם להגיע רגועים יותר.

מה מיוחד בערכות שלנו?

  • מדובר בערכות אונליין. זה אומר שכבר לא תהיו תלויים בספרים כדי לתרגל - כל מה שתצטרכו לשאת עליכם הוא הטלפון שלכם.
  • השאלות וההסברים בהן נכתבו על ידי מורים למתמטיקה עם ניסיון של כ-10 שנים בהגשה לבגרות.
  • בסוף כל סימולציה ימתינו לכם פתרונות והסברים מלאים לכל אחת מהשאלות שפתרתם. בעזרתם תוכלו להבין לא רק מה התשובה הנכונה, אלא גם מהי הדרך הנכונה להגיע לפתרון. כמו כן, הם יסייעו לכם להשלים פערים קטנים (אם עוד נותרו כאלו) ולשפר את השליטה בנושאים שבהם אתם מתקשים.
  • צוות מדריכי המתמטיקה שלנו יהיה זמין לשאלות לאורך כל תקופת השימוש בערכות.

קיבלתם זימון לצו ראשון? יש לנו ערכת הכנה מעולה גם למבחני המיון של הצו! לחצו כאן כדי לבדוק אותה.

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.