חותמים על ההצלחה שלכם: כך תגיעו מוכנים למבחנים הפסיכוטכניים

המבחנים הפסיכוטכניים נועדו לבחון את היכולות הקוגניטיביות שלכם באמצעות מענה על שאלות בתחומים שונים ובהגבלת זמן. כדי להצליח במבחנים מסוג זה, תצטרכו לשלוט בכל הנושאים במבחן. ערכת האונליין שלנו תכין אתכם למבחנים הפסיכוטכניים באמצעות שלוש פעולות פשוטות:

 • מתרעננים - המבחנים הפסיכוטכניים כוללים שאלות בנושאים שכנראה לא יצא לכם לתרגל בזמן האחרון, כמו מטריצות, לוגיקה, סדרות ועוד. כדי לרענן לכם את הזיכרון הוספנו לערכה קובצי הסבר ושיעורי וידאו שינחו אתכם כיצד לגשת לשאלות, ויעזרו לכם להתחיל את התרגול בערכה ברגל ימין. 
 • מתרגלים - בערכה שלנו תמצאו פרקי תרגול בנושאי המבחן, ברמות קושי שונות ובהגבלת זמן שתואמת את זו שבה תפגשו במבחן האמיתי. בסיום כל קובץ תרגול תקבלו דו"ח תוצאות מפורט שיעזור לכם להבין במה טעיתם, איפה עניתם נכון ואיך תוכלו לפתור את השאלות בפעם הבאה במהירות וביעילות. 
 • מתנסים בסימולציה מלאה - מרגישים מוכנים? מעולה, זה הזמן לעבור לסימולציה שתספק לכם התנסות הקרובה ככל האפשר לדבר האמיתי. הסימולציה מדמה את המבחן הפסיכוטכני שמחכה לכם במיונים מבחינת היקף הנושאים, מבנה המבחן והגבלת הזמן שבו. בסיומה תקבלו ציון לצד דו"ח תוצאות שמנתח את הביצועים שלכם, כך שתוכלו לראות בדיוק איפה אתם עומדים - באילו נושאים התחזקתם מספיק ואיפה נמצאות נקודות התורפה שלכם, כך שתוכלו למקד את התרגול בהתאם. 

אז בקצרה, מה יש בערכת האונליין?

 • מבחנים כמותיים: הסקה כמותית, סדרות, חשבון, שברים, אחוזים. 
 • מבחנים מילוליים ולוגיים: אנלוגיות, הוראות, לוגיקה, תרשימים.
 • מבחני צורות: מטריצות, צורות בשורה.
 • מבחני חשיבה מרחבית: צורות תלת מימד, צורות פרוסות, קוביות, צורות בסבך. 
 • מבחנים טכניים: ידע כללי, גלגלי שיניים, גלגלות.
 • מבחני זריזות ודיוק: השוואת תווים, זיהוי ספרה, מספרים. 
 • מבחנים באנגלית: ניסוח מחדש.
 • סימולציה מלאה: תרגול מקיף המדמה את המבחן הפסיכוטכני המלא.

הכנה למבחן אמינות

במבחן האמינות יוצגו לפניכם שאלות והיגדים העוסקים בדפוסי התנהגות שעשויים להשפיע על התפקוד שלכם בעבודה, למשל יחס להימורים, שימוש בחומרים ממכרים, תקשורת בין-אישית עם קולגות ועוד. מה שאתם תצטרכו לעשות הוא לסמן את מידת ההסכמה שלכם עם כל היגד. לכאורה זה אולי נשמע פשוט, אבל בפועל מדובר במבחן מאתגר ומתעתע. ערכת האונליין שלנו תכין אתכם לאתגרים של המבחן, והיא כוללת חומר תיאורטי בנושא, תרגול ממוקד בכל אחד מתחומי האמינות וכן שלוש סימולציות מלאות של המבחן, כך שתדעו בדיוק מה מצפה לכם ואיך לגשת למוקשים שמאפיינים את המבחן. 

מעוניינים? סמנו  ✓  בתיבת המכירה

הכנה לתרגיל דואר נכנס

מבחן דואר נכנס נערך בחלק ממכוני המיון ומיועד למועמדים לתפקידי ניהול. המבחן מדמה יום עבודה עמוס במשרד. אתם תתבקשו להשיב למיילים שנשלחו אליכם על פי סדר עדיפויות מסוים ובהתאם למידת הדחיפות והחשיבות שלהם. מטרת המבחן היא לבדוק יכולות ניהוליות שונות כגון יכולת לתעדף משימות, להתמודד עם מצבי לחץ ולקבל החלטות בזריזות. ההכנה שלנו כוללת סימולציה מלאה המדמה את המבחן האמיתי, ופגישת משוב אישית עם מדריך או מדריכה מקצועיים מצוות המכון. במהלך הפגישה המדריך ינתח את הביצועים שלכם במבחן, וייתן לכם כלים וטיפים חשובים שיסייעו לכם לשפר את ההתנהלות שלכם ביום המיונים.

משך הסימולציה: כ-45 דקות | משך משוב אישי: כחצי שעה | מיקום: בזום או במכון, לבחירתכם. 

מעוניינים? סמנו  ✓  בתיבת המכירה 


הכנה אונליין + הדרכות אישיות בזום או במכון

חבילת הכנה זו היא אפשרות ההכנה המקיפה ביותר למיונים באחד לאחד, והיא מיועדת לכל שלבי המיון הצפויים לכם. החבילה כוללת שתי ערכות אונליין וארבע הדרכות אישיות (בזום או במכון שלנו, לבחירתכם):

ערכת אונליין למבחנים הפסיכוטכניים + הדרכה אישית

לצד ערכת האונליין למבחנים הפסיכוטכניים תקבלו גם הדרכה אישית בת שעה וחצי עם מאבחנת פסיכוטכנית. במסגרת ההדרכה תוכלו לשאול שאלות בנושאים שבהם התקשיתם במהלך התרגול בערכה, תקבלו טיפים להתמודדות עם הגבלת הזמן ותבנו לו"ז למידה מותאם אישית. 

ערכת אונליין למבחני האישיות והאמינות + הדרכה אישית

מבחני אישיות ואמינות הם שורה של מבחנים שנועדו לבדוק את התאמתכם לפרופיל האישיותי המבוקש לתפקיד מורשה חתימה. ההכנה שלנו מורכבת מערכת אונליין, ובה מידע תיאורטי על מבחני האישיות והאמינות, יחידות תרגול וסימולציות מלאות, ומהדרכה אישית בת שעה עם מדריך או מדריכה מצוות המכון. במסגרת ההדרכה המדריכים שלנו יעברו על הסימולציות שמילאתם בערכה ויספקו לכם משוב שיכווין אתכם למענה טוב יותר. 

הדרכה לדינמיקה הקבוצתית

הדינמיקה הקבוצתית בוחנת יכולות כמו עבודת צוות, חשיבה יצירתית ועבודה תחת לחץ. במסגרת ההכנה לשלב זה תעברו סימולציה בת שלוש שעות בקבוצה של עד שבעה משתתפים, שמדמה את שלב הדינמיקה הקבוצתית במיונים של מכון אחד לאחד. במהלך הסימולציה תעברו משימות המאפיינות את המיונים, ובסיומה המדריך או המדריכה ימשבו כל אחד מהמשתתפים ויספקו הצעות וטיפים לשיפור. 

הדרכה לריאיון האישי

ביום המיונים במכון אחד לאחד תעברו גם ריאיון אישי. ההכנה שלנו כוללת סימולציה בת שעה שמדמה את הריאיון האישי שאתם צפויים לעבור, ובמסגרתה תישאלו שאלות שדומות לאלו שאתם צפויים להישאל במיונים. בסיום הסימולציה המדריכים ישקפו לכם את הרושם שהותרתם, ויעזרו לכם להבליט את החוזקות שלכם ולהדגיש את התאמתכם למשרה. 

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.