סקרנים לדעת מה מחכה לכם בהכנה? קבלו טעימה קטנה:

Play

 

איך ערכת ההכנה תעזור לילדיכם במעבר לכיתה א'?

    • היא תסייע להם לרכוש ולבסס את היכולות הנדרשות בכיתה א' - כדי להתחיל את כיתה א' ברגל ימין חשוב שהיכולות והכישורים הקוגניטיביים של ילדיכם יהיו מפותחים מספיק, כך שיוכלו להתמודד בהצלחה עם החומרים המורכבים הנלמדים בכיתה א'. לכן כללנו בערכה תרגול של היכולות הבאות: 

        ♦ זיהוי אותיות ומספרים
        ♦ כתיבת אותיות ומספרים
        ♦ קישור סִפְרָה לכמות
        ♦ תרגילי זיכרון
        ♦ הבנת הוראות 
        ♦ מציאת הבדלים 

    • היא תספק להם חוויית למידה מהנה ומגוונת - הלמידה בערכה נעשית באמצעות מגוון רחב של משחקים אינטראקטיביים פשוטים להפעלה. זו הזדמנות לנצל את זמן המסך לטובת לימוד מספרים ואותיות. הלמידה נעשית בדרך אקטיבית ומהנה, שלא רק תחזק את הידע של ילדיכם, אלא גם תייצר להם חוויית למידה חיובית, שיכולה לתרום גם לסקרנות וגם להפיג חששות בנוגע ללימודים. 
    • היא תאפשר להם לבנות את הידע בהדרגה - המשחקים בערכה מסודרים בדרגות קושי עולות, כדי שהחומר הלימודי ייבנה בצורה יסודית, מהרמה הבסיסית ועד לרמות המאתגרות יותר. דרגות הקושי הגבוהות ביותר יעזרו לילדיכם לבסס ידע שנדרש במהלך הלימודים בכיתה א', מה שיכול לאפשר לילדכם להתחיל את הלימודים בנקודת פתיחה טובה.
    • היא תגביר את תחושת הביטחון אצל ילדיכם - המשחקים בערכה מלווים בחיזוקים חיובים רבים על כל תשובה נכונה, כדי לבסס תחושת הצלחה ומסוגלות אצל הילדים בנוגע לחומר הלימודי. 
    • היא תעזור לילדיכם לשמור על כושר - לא אחת הידע שנרכש בשנת הלימודים נשכח במהלך החופשות הארוכות. למידה רציפה גם במהלך החופשות תוכל לסייע לילדיכם לשמר ולחזק את הידע שרכשו, וכן למנוע התפזרות במהלכן. כך ילדיכם יוכלו להגיע חדים וממוקדים יותר לתחילת הלימודים.

אזור הורים - כי גם אתם חלק מהתהליך 

המעבר לכיתה א' מציב גם לכם ההורים אתגרים לא מעטים, וערכת ההכנה שלנו תעזור לכם להתמודד איתם. 

באזור ההורים שבערכה תוכלו למצוא סרטוני הדרכה שיציגו את ההתמודדויות המרכזיות שכרוכות במעבר וגם יציעו כלים שימושיים שיכולים להפוך את המעבר לקל ולחלק יותר. בין השאר נדון בסרטונים בשאלת הבשלות הרגשית - מהי בשלות רגשית ואיך מזהים אותה; נתמקד בהתנהגויות שכדאי לשים לב בתקופת המעבר; ועוד. 

בנוסף, בערכה תוכלו גם לראות באילו נושאים ילדיכם התנסו ובאילו עדיין לא, וכיצד דירגו את כל אחד מהמשחקים שבהם שיחקו. כך תוכלו לעקוב אחר ההתקדמות של ילדיכם וליצור איתם שיח סביב מידת המוכנות שלהם, הן מבחינה לימודית והן מבחינה רגשית.   

 

תפעול הערכה? זה משחק ילדים!

הערכה נבנתה כך שהילדים יכלו לתפעל אותה באופן עצמאי. מלבד הפעם הראשונה - שבה מומלץ שתלוו אותם ותכירו יחד את התרגול, לא תצטרכו לסייע להם מעבר לכך. ההוראות של כל משחק מוקלטות מראש ומועברות על ידי דמויות צבעוניות, שגם מתקנות טעויות במהלך הדרך ומחזקות ביצועים נכונים במהלך ההכנה. אומנם יש מגוון רחב של משחקים בערכה, אבל הפעולות להן ידרשו הילדים במהלך המשחקים לא מורכבות, ולרוב יהיו כרוכות בהקלקה או בגרירת אובייקטיבים בעזרת העכבר. אופן התרגול הזה גם יקל על אופן התרגול ועליכם, שלא תצטרכו לפנות זמן במיוחד לטובת התרגול שלהם (אלא אם תרצו בכך) וגם מסייע להם לסגל עצמאות בתהליך הלמידה ותחושת מסוגלת בביצועים, שיכולים לחזק את תחושת הביטחון שלהם לקראת תחילת הלימודים. 

האנשים שמאחורי הערכה - התוכן בערכה הינו מקורי ופותח ע"י צוות המורכב מאנשי ונשות מקצוע במגוון תחומים: חינוך לגיל הרך, פסיכולוגיה, פיתוח מבחנים ואיור גרפי, כדי להגיע לתוצר מקצועי מכל ההיבטים (והאמת? אנחנו מאוד גאים בו). 

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.