כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
(26) קראו עוד

לומדים תוך כדי תנועה

ערכת האונליין שלנו מציעה גישה חדשה להכנה לבגרות במתמטיקה - לימוד תוך כדי תנועה. הרעיון שעומד מאחוריה הוא שבשלב הזה, שבו אתם מתחילים להתכונן לבגרות, אתם כבר מכירים את החומר, ולכן לא זקוקים להקדמות מיותרות, כגון סרטוני הדרכה, הסברים תאורטיים ותרגול של שאלות ברמה נמוכה. לעומת זאת אתם כן זקוקים לתרגול שמדמה את רמת הבחינה ואת התנאים שבה היא נערכת. וזה בדיוק מה שהערכה שלנו מציעה.

הערכה כוללת סימולציות מלאות, המדמות את בחינת הבגרות. הנושאים הכלולים בהן הם אותם הנושאים שתפגשו בבגרות, וגם רמת השאלות תואמת את הרמה בבגרות. כדי להכין אתכם גם לתנאי הבחינה, כולן נערכות במגבלת זמן.

 השלמת פערים תוך כדי תרגול

פערים יש כמעט תמיד, אבל אין סיבה לדחות את התרגול עד שתשלימו אותם. מבחינתנו, ההפך הוא הנכון, כי ללמידה מעשית, כלומר כזו שמתבצעת תוך כדי תרגול, יש הרבה מאוד יתרונות – היא חוסכת זמן ומאפשרת להפנים טוב יותר את העקרונות הנלמדים.

בערכת האונליין שלנו, בסוף כל תרגול, תמצאו פתרונות והסברים מלאים. ההסברים כתובים כך שתוכלו להבין לא רק מהי התשובה הנכונה, אלא גם איך להגיע אליה. בדרך זו תוכלו להשלים את פערי המידע שיש לכם, וגם ללמוד מהטעויות הספציפיות שאתם עושים, שזה אחד הדברים החשובים והאפקטיביים ביותר בהכנה לכל מבחן, ועל אחת כמה וכמה לבגרות במתמטיקה.  

מעקב אחרי ההתקדמות שלכם

ערכת האונליין היא ערכה אינטראקטיבית, המאפשרת לכם לקבל פידבק מהיר. בתום כל סימולציה תקבלו ציון, שמהווה הערכה בנוגע לציון שתוכלו לקבל בבחינה. בדרך זו תוכלו לעקוב אחר מידת השיפור שלכם.


יתרונות הערכה

 הערכה תכין אתכם לכל סוגי השאלות ורמות הקושי בבחינה בעזרת סימולציות מוגבלות בזמן, המדמות את הבגרות (לא כולל המתכונת החדשה).

 בסיום כל סימולציה תקבלו דו"ח תוצאות מלא, ובו ציון. הציון מספק אינדיקציה לציון שהייתם מקבלים בבגרות.

 בדו"ח התוצאות תמצאו גם פתרונות והסברים מלאים. כך תוכלו לדעת במה טעיתם ואיך מגיעים לתשובה הנכונה. 

 התרגול בערכה הוא אונליין בלבד. בלי ספרים כבדים, בלי מחיקות ובלי ניירות מיותרים.

 ההתנסות המוקדמת בסימולציות תעזור לכם להפיג את החששות ולהנמיך את מפלס המתח לקראת הבגרות.


קחו את ההכנה שלכם צעד קדימה

תוכלו להוסיף עוד שני חיזוקים ללמידה שלכם במידת הצורך: לימודי מרתון ושיעורים פרטיים.

מרתון קבוצתי מקוון 

המרתון מיועד לאלו מכם שניגשים השנה לבגרות. המרתון יתקיים באופן מקוון, בקבוצה קטנה של 5 עד 10 משתתפים, בשבועיים האחרונים לפני בחינת הבגרות. המרתון יחולק לשני מפגשים באורך של שלוש שעות (שש שעות סה"כ).

מה מצפה לכם במרתון?

  • התנסות בבחינה - במסגרת המרתון תבצעו בחינת בגרות מלאה, שתאפשר לכם גם לתרגל פתרון מבחן במסגרת הזמן של בחינת הבגרות, וגם להסיק מסקנות שיעזרו לכם להתייעל לקראת הבחינה, בפרק זמן שיאפשר לכם ליישם ולשמר אותן לקראת הבגרות. 
  • כלים פרקטיים לבגרות - בשני מפגשי המרתון תקבלו כלים שיסייעו לכם להתמודד בצורה טובה יותר עם השאלון: תכנון זמנים נכון, סדר מומלץ למענה על השאלות, התמודדות עם חרדת בחינות ועוד טיפים שיסייעו לכם בישורת האחרונה.
  • מענה לשאלות - העובדה שמדובר בקבוצת לימוד קטנה, תאפשר לכם לקבל מענה לשאלות שעלו לכם בזמן הלימוד, וגם ללמוד משאלות של משתתפים נוספים, שאולי לא חשבתם עליהן. 

שיעורים פרטיים מקוונים 

תוכלו להוסיף להכנה שלכם חמישה שיעורים עם אחד ממורי המתמטיקה שלנו, שילווה את תהליך הלמידה שלכם באופן פרטני. כל המורים בצוות המכון הם בעלי ניסיון רב בהוראה ובהגשה לבגרויות במתמטיקה ויודעים להתאים את אופן הלימוד למגוון רחב של תלמידים. 

איך השיעורים הפרטיים מסייעים ללמידה?

  • הסרת מכשולים בדרך - מורה פרטי ידע לזהות במה אתם מתקשים, ויסייע להשלים את מה שחסר לכם כדי להבין את הנושא ביסודיות.
  • דינמיות בתהליך הלמידה - במידת הצורך, המורים ידעו לזהות אם יש צורך בשינוי תוכנית הלימוד שלכם, ולהתאים את הלמידה לקצב ההתקדמות שלכם.
  • תרגול נוסף - במסגרת השיעורים תקבלו תרגילים נוספים לתרגול משיעור לשיעור, בהתאם לצורך ולהתקדמות האישית שלכם.

מועדי הבגרות

מועד חורף: 13-14.3.24
מועד קיץ: 29-30.5.24

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.