חברות רבות נעזרות במכוני מיון כדי שייסיעו להן לאתר את הטובים ביותר מבין מאות מועמדים. מבחני המיון משתנים לפי הדרישות של כל חברה וכל תפקיד מוצע ויכולים לכלול בין היתר: מבחני אישיות, ריאיון אישי, דינמיקה קבוצתית, מבחנים פסיכוטכניים ומבחן דואר. למכון נועם הכנה לכל המבחנים הללו, הכנה המותאמת לפי חברה, ארגון ותפקיד. 

 

חברות וארגונים אליהם מציע מכון נועם הכנה

החל משנת 1992, מכון נועם מכין מועמדים רבים לכל החלקים המפורטים להלן בקורסי הכנה בערכות אינטרנט וכן בהכנה עם צוות מקצועי ומיומן הכולל פסיכולוגים קליניים ותעסוקתיים, מאבחנות ומאבחנים פסיכוטכניים ואנשי פיתוח וסטטיסטיקאים.

המועמדים מלווים במשך תהליך המיון ע"י פסיכולוגים תעסוקתיים ואנשי מקצוע נוספים הממיינים אותם. אורך מבחן מיון, הקושי של המבחנים מעוררים לחץ וחרדה אצל מרבית המועמדים על המשרה המבוקשת ולכן מומלץ לעבור הכנה למבחן המיון כדי להגיע רגוע וממוקד.


ההכנה במכון נועם לחברות וארגונים כוללת

    • מבחנים פסיכוטכניים - הכנה למבחנים פסיכוטכניים מתבצעת בעזרת ערכות אונליין של מבחנים פסיכוטכניים וכן בעזרת צוות המאבחנות המיומנות של המכון.
    • מבחני אישיות - ההכנה למבחני האישיות מתבצעת במכון נועם. המועמדים יבצעו את המבחנים במכון נועם לפי הארגון אליו הם מוזמנים ולאחר מכן יקבלו משוב ודגשים בנוגע למבחני האישיות עליהם ענו (שאלונים, ציורים, העתקת צורות, מבחני אמינות ועוד).
    • ריאיון עבודה - תיערך סימולציה אחד על אחד עם המועמד/ת. במהלך הסימולציה ילמד המועמד/ת לענות על שאלות בעייתיות כגון תאר את תכונותיך החיוביות/שליליות, איך להתגבר על הפחד מכוחו של המראיין ואיך להגביר את הביטחון העצמי שלו.
    • דינמיקה קבוצתית - חלק מתהליך המיון של מרכז הערכה. הדינמיקה נערכת בקבוצה של 6-10 אנשים ובה המועמדים יבצעו משימות מסוגים שונים על פי התפקיד אליו הם מיועדים.

 

אפשר לעזור לך סימן שאלה
אפשר לעזור לך סימן שאלה
לפני שנמצא בשבילך את ההכנה המתאימה, הנה כמה פרטים שאנחנו צריכים.
-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.