כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
(25) קראו עוד

מה מצפה לכם במבחני המיון לתפקידי אשכול תעופה?

מבחני המיון לתפקידים השונים באשכול תעופה נערכים במתכונת מקוונת במשך 4-5 שעות, וכוללים מבחני חשיבה מרחבית, מבחנים לוגיים ומילוליים ומבחני זריזות ודיוק. מטרתם היא לבחון את ההתאמה שלכם לתפקידים השונים באשכול תעופה, וככאלה, הם כוללים מבחנים שככל הנראה לא פגשתם מעולם, וגם אם כן, בטח לא במעמד מלחיץ כמו מבחן מיון צבאי. 

אלמנט נוסף שקיים במבחני המיון הוא הגבלת הזמן. מבחני המיון הם מבחנים אינטנסייביים במיוחד הכוללים מספר רב של שאלות למענה בהגבלת זמן מחמירה. וכן, זה בהחלט עלול להעלות את מפלס הלחץ שלכם, בטח אם המבחן האמיתי יהיה גם המפגש הראשון שלכם עם החומר.

בשורה התחתונה, איך מגיעים מוכנים למבחני המיון?

כדי לעבור את מבחני המיון האלה לא מספיק לישון טוב בלילה שלפני, לחשוב טוב (בתקווה שיהיה טוב) ולבוא באנרגיות חיובית. למבחנים האלה חשוב שתגיעו כשאתם שולטים בחומר, יודעים לקראת מה אתם הולכים ומוכנים להפגין את היכולות שלכם ברמה שתאפשר לכם להתלבט מעל כל השאר. את כל זאת תוכלו לעשות בעזרת ערכת ההכנה שלנו, שמציעה לכם: 

    • לתרגל שאלות בכל הנושאים הצפויים להופיע במבחן -  ערכת ההכנה כוללת תרגול מקיף בכל אחד מהנושאים הצפויים במבחן, והיא תאפשר לכם לתרגל עשרות שאלות מכל תחום כדי לא רק להבטיח שהמפגש הראשון שלכם איתן יתרחש הרבה לפני המבחן האמיתי, אלא שלמבחן תגיעו כשאתם מכירים את החומר, מבינים מהן הדרישות ומהם האתגרים ואיך מתמודדים עם כל זה בצורה הטובה ביותר. 
    • ללמוד ליישם דרכי פתרון יעילות וזריזות - בסוף כל פרק תרגול יופיעו פתרונות והסברים מלאים, ואלו יעזרו לכם להבין לא רק מהי התשובה הנכונה, אלא גם איך להגיע אליה. בדרך זו תוכלו ללמוד שיטות פתרון יעילות בתום כל פרק תרגול, וליישם אותן בקלות בתרגולים הבאים. 
    • להתנסות מעשית במבחן אישיות (שאלון 300) - בשונה מהמבחנים המילוליים והלוגיים, מבחן האישיות לא נועד לבחון שליטה במיומנות כלשהי, והצלחה בו אינה תלויה בידיעת חומר כזה או אחר. כדי להצליח במבחן האישיות חשוב להבין מה מצופה מכם, אילו תכונות אופי כדאי שתבליטו בהתמודדות על תפקיד באשכול תעופה ואילו רצוי שתצניעו. בערכת ההכנה שלנו תוכלו להתנסות מעשית במבחן האישיות הכולל כ-220 היגדים שונים, לקבל דו"ח תוצאות המפרט את כל התכונות הנבחנות והמותאם לדרישות מבחני האישיות של צה"ל ולקבל מידע תיאורטי מקיף ומעמיק על התמודדות עם מבחני אישיות. 

לחזרה לעמוד קודם:

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.