קליק למשחקים נוספים מתוך הערכה


 

איך מקבלים את הערכה בחינם?

  • ממלאים את הפרטים בטופס שבראש העמוד. בקוד קופון מזינים: נועם-קידס-23
  • לוחצים על כפתור "בואו נתחיל" ומגיעים ישירות לערכה.
  • כדי לחזור לערכה בזמן אחר, פשוט לוחצים על כפתור "ההכנות שלי" בסרגל העליון של האתר מצד שמאל, ומזינים את שם המשתמש והסיסמה שהגדרתם.

הערכה תהיה זמינה לשימוש בחינם במשך חודש.

אילו כישורים ויכולות המשחקים שלנו מפתחים?

בגילי 6-4 נמצאים הילדים בשלב התפתחותי מהותי - עליהם לסגל כישורים קוגניטביים משמעותיים, שיהפכו לאבני הבניין במעבר שלהם מהגן לבית הספר. הערכה שלנו כוללת משחקים שיקנו לילדכם יכולות חשובות לקראת לימודי החשבון, הקרוא והכתוב, כגון: 

זיהוי וכתיבת מספרים ואותיות

הבנת הוראות ומשימות

הבנת הקשר בין ספרה לכמות

פיתוח היגיון ואוצר מילים עשיר

ספירה (מ-1 עד 10)

 מוטוריקה עדינה וקשר עין-יד

ערכת משחקים חינוכיים לילדי הגן - מכון נועם

אנחנו מחויבים לכך שהילדים ייהנו, ולא רק ילמדו

    • המשחקים בערכה הם אינטראקטיביים, ומלווים בדמויות צבעוניות -  סטיבי הצב, מימי הפרה ורוברטו האייל יסבירו לילדים את הוראות המשחק וילוו את ההתקדמות שלהם בערכה. הדמויות השונות יפנו אל הילדים בשפה קלילה ובמסרים משעשעים, יעודדו את הילדים להמשיך לנסות גם אם טעו וידגישו את ההצלחות שלהם. 
    • אין צורך במבוגרים - אם יש משהו שברור בנוגע לילדים בגילי 6-3, זה שהם רוצים לעשות הכל לבד. הערכה שלנו מאפשרת לילדים עצמאות כבר מהרגע הראשון - כל המשחקים שבערכה מלווים בקריינות ומאפשרים לילדים ללמוד את הכללים בעצמם ולהתקדם בהם לבד.
    • הפעולות הנדרשות במשחקים פשוטות ותואמות ליכולות של הילדים - כדי לא לפגוע בריכוז ובהנאה של הילדים, וידאנו שכל הפעולות המשחק הנדרשות בערכה יהיו פשוטות, קלות ומוכרות, ויסתכמו בסימון ובגרירה של עצמים על פני המסך באמצעות העכבר או הטאץ'. 

הפיצ'רים שיעזרו לילדיכם לזכור מה הם למדו

המשחקים בערכה מחולקים לפי נושאים וכישורים שונים - תוכלו למצוא בה משחקים העוסקים בלימוד וזיהוי אותיות, אחרים העוסקים בחיזוק יכולות הספירה ועוד. המכנה המשותף לכל המשחקים הוא שהמשימות בהם בנויות בדרגת קושי עולה - ככל שיושלמו יותר משימות, כך ייעשה האתגר גדול יותר. בנוסף, כדי לחזק את תחושת המסוגלות של הילדים, כל הצלחה תלווה בחיזוקים חיוביים ומיידיים מצד הדמויות המלוות את הערכה. 

כל אלה יתרמו ליצירת חוויית למידה חיובית ומהנה עבור הילדים, שתסייע לחומר הנלמד להיטמע באופן מיטבי ולטווח ארוך. 

 

האנשים שמאחורי הערכה

כבר שנים רבות שמכון נועם עוסק בהוראה מקוונת לילדים. העבודה המאומצת על ההכנות למבחני מחוננים בכיתה ב' ולמבחני הקבלה לבתי ספר פרטיים סייעו לצוות הפיתוח שלנו להכיר את הילדים שלכם, ואת השיטות המתאימות עבורם ללימוד ולהקניה של מגוון כישורים ויכולות.

כדי ליצור ערכה מגוונת ואיכותית אחת המלווה את הילדים מהגן ועד כיתה א', רתם צוות הפיתוח למשימה את המערך הפסיכולוגי, הכולל מומחים לחינוך לגיל הרך ופסיכולוגים שונים, ואת צוות האיור הגרפי שלנו. החיבור בין העולמות האלה הוביל ליצירת משחקים מהנים ומועילים, המלווים בדמויות יצירתיות ומעוררות עניין.

זמן משחק - התנסות במשחקים נוספים מתוך הערכה

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.