כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
(17) קראו עוד

עוד קצת ואתם שם: הישורת האחרונה לפני הבגרות במתמטיקה

אם אתם ניגשים לבגרות בקרוב, כדאי שתתכננו את הלמידה שלכם בחוכמה. בשלב הזה אתם ככל הנראה כבר בקיאים בחומר של שאלון 806 (581) ולא זקוקים להסברים בסיסיים כדי להתכונן לבגרות. עכשיו זה הזמן ללמוד תוך כדי תנועה: לתרגל את הנושאים שבמיקוד, ללמוד מהטעויות שלכם ולהשתפר בהדרגה מיום ליום.

לתרגל כל נושא זה חשוב, אבל זה לא מספיק. צריך להתנסות גם במבחנים מלאים, שמדמים את הבגרות מבחינת רמת הקושי של השאלות, סדר הופעתן, הניקוד שכל נושא מקבל וכמובן הזמן המוקצב למבחן. היכרות עם תנאי הבחינה מבעוד מועד עשויה לחסוך לכם זמן ברגע האמת. וזמן, במקרה הזה, יכול להיות שווה לא מעט נקודות. 

אל תסמנו וי, תלמדו. אם טעיתם - תעברו טוב-טוב על התרגיל שלכם כדי להבין איפה בדיוק הלכתם לאיבוד. וגם אם שברתם את הראש וצדקתם - תשקלו לשבור את הראש עוד קצת כדי לחשוב אם יש דרכים אחרות לתקוף את התרגיל הזה. תחקור של התרגילים יעזור לכם להפנים את החומר, ויהפוך את הלמידה לאיכותית ומעמיקה. 

ובדיוק בשביל זה יש את ההכנה שלנו: 4 סימולציות מלאות של הבגרות, שידמו לכם את הבחינה מבחינת המבנה, הרמה ומסגרת הזמן. בסוף כל סימולציה תקבלו דוח תוצאות עם פתרונות והסברים שיענו לכם על כל השאלות (כולל על אלו שלא ידעתם שצריך לשאול). 

 

 מועדי מבחן הבגרות - שאלון 806 (581):

מועד חורף: 13-14.3.24
מועד קיץ: 29-30.5.24

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.