כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
(101) קראו עוד

דפ"ר גבוה - כרטיס הכניסה שלכם ליחידות המובחרות בצה"ל

בצו הראשון תעברו מבחנים פסיכוטכניים ממוחשבים שמטרתם תהיה לקבוע את ציון הדפ"ר (דירוג פסיכוטכני ראשוני) שלכם. לדפ"ר יש השפעה ישירה על כל מהלך השירות שלכם, משום שלא רק שהוא עומד בפני עצמו, אלא שהוא גם המרכיב המרכזי בציון הקב"א שלכם (50% ממנו ליתר דיוק). שני הציונים, הדפ"ר והקב"א, יקבעו איך תיראה חוויית השירות שלכם - איפה תוכלו לשרת, באילו תפקידים ובאילו יחידות, וגם אילו אפשרויות קידום יעמדו לפניכם - קצונה, פיקוד ועוד. 

אז איך זה עובד בעצם? טווח הציוני הדפ"ר הוא 90-10, ודרוש ציון 60 לפחות, וציון קב"א 52 לפחות כדי להתקבל ליחידות המובחרות, לתפקידי פיקוד ולקצונה. כלומר, אם ציון הדפ"ר שלכם יהיה פחות מ-60, הוא ישפיע ישירות על ציון הקב"א שלכם, ואף עשוי להוריד אותו מ-52 ולפגוע בסיכויים שלכם להתקבל לתפקידים מובחרים. בדיוק משום כך, חשוב מאוד שתגיעו מוכנים למבחנים הפסיכוטכניים בפרט, ובכלל לצו הראשון. 


איך מתכוננים למבחן הדפ"ר?

כמו בכל מבחן בחיים, הכנה מוקדמת ותרגול הם שם המשחק. כמו שלא תיגשו לטסט בלי לקחת שיעורי נהיגה, או לבגרות במתמטיקה בלי לחרוש לפני, ככה לא כדאי שתגיעו למבחנים הפסיכוטכניים ללא הכנה מוקדמת. אז נכון שאתם לא יודעים מה בדיוק מחכה לכם שם ואיך נראות השאלות, אבל בדיוק בשביל זה אנחנו כאן.

    • מתרגלים אונליין בערכה - ערכת ההכנה שלנו מיועדת להכנה למבחני הדפ"ר, ואתם יכולים לתרגל בה כמה שבא לכם, מתי שבא לכם, בכל מקום ובכל זמן, עד לצו הראשון. 
    • מתרגלים באופן מודרך בליווי הסברים מפורטים - אנחנו בהחלט לא מצפים מכם לקפוץ למים לבד ולהתמודד עם החומר בעצמכם. בערכה יש אפשרות לתרגול מודרך, בליווי הסברים מפורטים וטיפים ייחודיים לפתרון, שמצורפים לכל שאלה ושאלה. כלומר, המפגש הראשון שלכם עם חומרי המבחן ייעשה כשאתם מקבלים הדרכה מלאה והסבר מעמיק לאורך כל הדרך. 
    • לומדים לעבוד במגבלת זמן - אחרי שתסיימו את החלק המודרך, יגיע הזמן לעבור לבחון את הביצועים שלכם ואת השיפור שהשגתם. בערכה יחכו לכם 5 סימולציות שמדמות את מבחן הדפ"ר גם מבחינת רמות הקושי שבו וגם מבחינת מגבלת הזמן. סביר בהחלט להניח שעדיין לא נתקלתם בעבודה בלחץ זמן, וכן, חשוב מאוד לדעת איך עושים זה. גם אם אתם שולטים בחומר ברמה טובה, גם אם אתם מכירים את השאלות, עבודה במגבלת הזמן עלולה ליצור אצלכם חרדה טרם הבחינה, מתח שעלול להופיע בזמן הבחינה ועומס שעלול להתגבר לאורך הבחינה ולנבוע מעבודה אינטנסיבית נגד השעון ומהתמודדות מאומצת. אבל יש חדשות טובות והן שכמו כל מיומנות נרכשת, אפשר לתרגל את זה ואפשר להתרגל לזה. תרגול סימולציות ועוד קודם לכן התרגול המודרך יחשפו אתכם לשיטות עבודה מותאמות ויעזרו לכם לשפר את מיומנויות הפתרון שלכם, כדי שתישארו רעננים וערניים לאורך כל המבחן. 

רגע לפני שאתם יוצאים לדרך ומתחילים לעבוד בשביל התפקיד שעליו אתם חולמים, חשוב שתדעו שאתם לא הולכים לעשות את זה לבד. אני מזמינה אתכם לכתוב לי למייל sales@machon-noam.co.il, ולשאול אותי כל מה שעולה על דעתכם בזמן התרגול, להתייעץ, לבדוק ולשתף בקשיים שאולי עוד יצוצו. 

בהצלחה!


הדרכה למבחנים הפסיכוטכניים

פגישה אישית, אחד על אחד, למשך שעה וחצי (או שיחת זום כמובן) עם מדריך שיעבור איתכם על השאלות שיופיעו במבחני הדפ"ר. המדריך יעבור איתכם על כל השאלות ועל כל הנושאים שאתם מרגישים קצת פחות בטוחים בהם ושאולי אתם זקוקים בהם לחיזוק ולחידוד. כמו כן, הוא יצייד אתכם בטכניקות פתרון חדשות, בטיפים מועילים ובמשוב על אופן העבודה שלכם.

הדרכה לריאיון אישי 

הדרכה לריאיון האישי מציעה לכם פגישה אישית (או שיחת זום אישית ופרטית) בת שעה וחצי עם מדריך מנוסה. מטרת ההדרכה היא לנטרל את תחושת חוסר הוודאות לקראת הריאיון האישי, ולהכין אתכם בצורה הטובה ביותר לכל שאלה שתישאלו בו. בפגישה תערכו סימולציית ריאיון אישי עם המדריך שלכם, ולאחריה תקבלו משוב מפורט וטיפים ייחודיים להתמודדות עם השאלות שיוצגו לכם.
הדרכת הריאיון האישי במחיר מיוחד לרוכשי ערכת התרגול אונליין - 400 שקלים במקום 490 שקלים!


אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.