כל עבודה בהישג ידך
 

פילת - קורס הכנה למבחני המיון

קיבלת זימון ליום מבחנים בפילת? 
כדי להצליח ולעבור את יום המבחנים חייבים להתכונן. מכון נועם מציע את ההכנה המקצועית ביותר לכל חלקי המבחן ומאפשר לך להיחשף למבחנים השונים:


"אני ממליץ לכל חבר קולגה או מחפש עבודה לגשת למכון נועם. בעבר זכיתי בעבודה בזכותם ועד היום מרגיש שגריר כבוד שלהם, מצויינים!!"

נבחן שעבר הכנה למבחני מיון במכון פילת, מרץ 2017     הכנה מלאה במכון נועם


 • הכנה למבחנים הפסיכוטכניים - הדרכה אישית עם מאבחנת פסיכוטכנית מצוות מכון נועם. ההדרכה ממקדת במבחנים הרלוונטיים, מחזקת יסודות חלשים ומספקת כלים יעילים לפתרון מהיר. 

 • ערכת אינטרנט לתרגול המבחנים הפסיכוטכניים - בערכת ההכנה תמצאו תרגילים ומבחנים רבים, כולל הסברים מפורטים וטיפים לפתרון. ניתן לתרגל בכל זמן, בכל מקום, ממחשב, נייד או טאבלט, ובהתאם לקצב האישי שלכם.

 • הכנה למבחני אישיות - בהכנה זו תתנסו במילוי מבחני האישיות בפועל בכיתת מבחנים המדמה את תנאי המבחן האמיתי. לאחר מילוי השאלונים מדריך מקצועי יעביר לכם משוב אישי ומפורט. בין המבחנים: שאלון אישיות המכיל כ- 220 שאלות, מבחן רוזנצוויג ומילוי שאלונים נוספים.

 • סימולציית דינמיקה קבוצתית - בתרגיל זה תתקלו במשימות קבוצתיות מאתגרות הדומות למשימות שתעברו בפועל ביום המיון. לאחר סיום הסימולציה כל אחד מהמשתתפים יקבל משוב אישי על אופן ביצוע הסימולציה תוך כדי שימת דגשעל התפקיד הספציפים אליו נבחן.

 • הכנה לראיון עבודה - סימולציית ראיון אישי המותאמת לאופי הראיון המבוצע בפילת. לאחר הראיון תקבלו משוב מהמדריך על אופן התנהלותכם בתרגיל ונקודות לשיפור ולשימור. כך ניתן ללמוד כיצד להבליט נקודות חוזקה, להפחית את החשש מהראיון האמיתי, להבדיל בין עיקר לתפל ולהצליח.

 • סימולציה של תרגיל דואר - בחלק זה של ההכנה הפרונטלית במכון, תעברו תרגיל הדמיה של מבחן דואר עם מדריך מקצועי, הכולל בסופו הסבר ומשוב על הביצועים שלכם בתרגיל.ערכות הכנה אונליין 


 • תרגול מבחנים פסיכוטכניים - לרשותכם מאגר של מבחנים ממוחשבים בהתאם לסוג המבחנים המועברים בפילת, כולל הסברים מפורטים לכל שאלה, טיפים לפיתרון ודוח תוצאות חכם.

 • מבחן אישיות מעשי המורכב ממעל 200 שאלות  בסופו תקבלו משוב אישי ומפורט. בנוסף, טיפים ודוגמאות למבחני אישיות נוספים המועברים בפילת. דו"ח מבחן אישיות לדוגמא.

 • בערכת ההכנה תמצאו הסברים וטיפים על דינמיקה קבוצתית, על העקרונות שעומדים מאחוריה ואסטרטגיות להתנהלות נכונה במהלכה. בנוסף, תמצאו דוגמאות למשימות ספציפיות הניתנות במכון פילת.

 • ראיון עבודה - סרט באורך 20 דקות וכן הסבר תיאורטי על ראיון עבודה.

 • מטלת דואר - מבחן ממוחשב לתרגול והסברים מפורטים על תרגיל הדואר הניתן ביום המיון.

 • מבחני אנגלית - כלולים בערכות האונליין למועמדים הנדרשים לשלוט ברמה טובה בשפה האנגלית.↑ לחזרה לראש הדף

מדוע חשוב להתכונן למיונים?

 • שיפור היכולת והמיומנות - כאשר נתקלים במצבים חדשים תחושות היסוס ובלבול הן שכיחות ויכולות לגרום להאטה בקצב העבודה. לכן, את שלב הניסוי והטעייה כדאי לעבור לפני יום המיון, בעזרת ערכת תרגול אונליין או הדרכה פרונטלית מול צוות מקצועי ומנוסה. בעזרת היכרות מוקדמת ותרגול של המבחנים נוכל להגיע להבנה ולשליטה בסוגי המבחנים השונים. ההכנה מעניקה פתרונות וכלים יעילים המשפרים את המיומנות ובעקבות כך את ציוני הבחינה.

 • הפחתת הלחץ מהמבחן - הניסיון של מכון נועם מלמד כי תרגול מוקדם מעלה את הביטחון בביצועים ומשפר את תוצאות המבחן. ידע מוקדם של סוג השאלות ואופי המבחנים עוזר להוריד את רמת הלחץ מיום המיון, ותורם ולריכוז מוגבר והתמודדות משופרת עם מצבי המבחן. כך נוכל להוציא מעצמנו את מלוא הפוטנציאל ונגדיל את סיכויי הקבלה.

 • הסתגלות לתנאי המבחן - מרבית ימי המיון אורכים שעות רבות וכוללים מעט הפסקות. תשישות וירידה במוטיבציה מופיעות אצל רוב האנשים לאחר כמה שעות. ככל שנהיה יותר מנוסים בהתמודדות עם יום מבחנים ארוך, כך נהיה מורגלים לתנאי יום המיון ונוכל לבצע את המבחנים על צידם הטוב ביותר, בלי להרגיש עייפות רבה או ירידה בחדות וערנות.

מה כדאי להביא איתכם ליום המיון?

 • יש להגיע עם תעודה מזהה עם תמונה עדכנית.
 • מומלץ להצטייד בבקבוק מים וארוחה קלה.
 • מומלץ להגיע עם פריט לבוש חם כי יתכן שבכיתת המבחנים יהיה קר.

↑ לחזרה לראש הדף

אודות מכון פילת  

מכון פילת הוקם בשנת 1974 ובשנת 2013 התמזג עם חברת היי קפיטל. 
המכון מבצע מבחני מיון למועמדים לתפקידים שונים למשרות גיוס וקידום. למכון יש סניפים בפתח תקווה, חיפה, באר שבע וירושלים.
יום המיון אורך בדרך כלל יום שלם ובו מבחנים שונים, המורכבים לפי תפקיד.    

מכון פילת מבצע מבחנים לארגונים הבאים:
חברות וארגונים מכבי שירותי בריאות, קופת חולים כללית, רפאל, הסוכנות היהודית, משרד החינוך, טבע, ביוסנס, האוניברסיטה העברית ועוד.
בנקים בנק הפועלים, בנק לאומי, הבנק הבינלאומי, בנק דיסקונט, בנק מזרחי, בנק לאומי, בנק אוצר החיים ובנק איגוד. המיונים הם לתפקידים מקצועיים, תפקידי שירות, קביעות, מורשה חתימה, עתודה ניהולית, ניהול בכיר ועוד.
חברות ביטוח מגדל, כלל ביטוח, מנורה מבטחים.
תפקידים טכניים אנשי היי-טק, מהנדסים, בקרי איכות, הנדסאים ומנתחי מערכות.
קבלה לישובים מכון פילת מקיים את המבחנים בוועדות הקליטה השונות של היישובים. בדרך כלל נבחנים זוגות המגישים את המועמדות. 


מערכת המבחנים של מכון נועם תרגול באמצעות מכשירים ניידים
-למד עוד על:

מבחנים פסיכוטכניים ראיון עבודה
מרכז הערכה מבחן דואר נכנס
מבחני אישיות קורות חיים


↑ בחזרה לראש הדף


לתיאום קורס הכנה במכון נועם

צלצל/י 03-53-77-361
או כתבו לנו info@machon-noam.co.il

03-53-77-361
*
קליק ונתקשר

קנו הכנה אונליין
פילת - תפקידים כללייםפילת - מהנדסים וטכנאים
פילת – הכנה אונליין
פילת - מנהליםפילת - מקצועות פיננסיים


מבחני דוגמא בחינם
פילת פסיכוטכני לדוגמא חינם

ממליצים
קיבלתי תשובה חיובית. תודה מכל הלב לפסיכולוג על התמיכה, יחס חם ואישי, מקצועיות ואכפתיות.
נבחנה בפילת לתפקיד פקידותי, יולי 2013
רק רציתי להודות לכם על יום ההכנה המצוין והאפקטיבי. ההכנה שלכם הייתה מצויינת ומדוייקת...
נבחן באלביט לתפקיד מהנדס מערכות, מאי 2012


מידע כללי
עזרה
מוצרים נבחרים
מבחנים בחינם
שותפויות ועסקי


 
Created by red-id