כל עבודה בהישג ידך
 

הכנה למבחני מיון במכון AKT

עומדים בפני יום מיון והערכה במכון AKT?

במכון נועם אנו מציעים הכנה מקיפה למבחני המיון לתפקידים טכניים, ניהוליים, כלליים ולתפקידים בבנק, הכוללת את כל חלקי יום האבחון: מבחני אישיות, ראיון אישי, דינמיקה קבוצתית, מבחנים פסיכוטכניים ומבחן דואר נכנס. על מנת להצליח במבחנים, חשוב להגיע מוכנים ובטוחים בעצמכם.
 

AKT – ערכות הכנה ומבחנים לדוגמא

ערכות ההכנה של מכון נועם מכילות עשרות מבחנים ואלפי תרגילים שיאפשרו לכם לתרגל ללא הגבלה, מתי שתרצו, ולהגיע מוכנים ליום המיון וההערכה.

ניתן ללחוץ על הזכוכית המגדלת כדי להתרשם מדוגמאות של מבחנים הקיימים בערכה.

את הערכות ניתן לרכוש אונליין באמצעות הקישור למטה או להתקשר אלינו.
  |  

להכנה אישית במכון כיתבו לנו:

info@machon-noam.co.il
לרכישת ערכת הכנה באינטרנט
 
החל מ-389 ש"ח
 
 
 
 
   "היה מאוד מועיל ובעיקר מרגיע כשידעתי מה מצפה לי. ההכנה מאוד תאמה את המבחן בפועל."
נבחן לתפקיד כימאי במכון AKT, דצמבר 2016 

  "אני חושב שמי שיעשה תרגול לפני שהוא מגיע לדבר האמיתי זה בהחלט יעזור. בנוסף, רציתי לציין לטובה את הפסיכולוגיות שלכם. פשוט מקצועיות והיה תענוג ללמוד מהן"
נבחן שעשה הכנה למכון AKT, מרץ 2016 


ההכנה למבחני המיון במכון נועם כוללת שתי אפשרויות, המותאמות במיוחד למכון AKT:
ערכות ההכנה המקוונות שלנו והכנה אישית מלאה במכון.


 • לערכת הכנה אונליין – בחרו את סוג התפקיד אליו אתם מתמיינים, ואת תקופת הערכה בה אתם מעוניינים, והתחילו לתרגל כבר עכשיו, עם מאות מבחנים, הסברים וטיפים.

 • לקורס הכנה מלא - צרו איתנו קשר במייל info@machon-noam.co.il
  או בטלפון 03-53-77-361, או השאירו פרטים.
  צוות המכון מקצועי ומנוסה, וכולל פסיכולוגים קליניים ותעסוקתיים שידריכו אתכם באופן אישי וקבוצתי בכדי שתגיעו מוכנים וממוקדים לקראת יום המבחנים.

ערכת הכנה למנהלים – ארגונים ותפקידים לדוגמא:

ארגונים תפקידים
AIG מנהל תחום בקרה
AKT מנתח מערכות, עוזר מנכל
אשטרום מנהל מפעל
טבע אנליסט פיננסי, מנהל משמרת, מנהל פיתוח עסקיOTC, מנהל שרשרת אספקה, מנהל תחום, מנהל תחום OTC שיווק, סגן מנהל משמרת, ראש צוות, ראש צוות BI
כי"ל מנהל משאבי אנוש, מנהל פיתוח עסקי, אנליסט, מנהל אבטחת מידע, מנהל אגף פרוייקטים, ראש מחלקה, רואה חשבון, מנהל תפעול, עוזר חשב
מפעלי ים המלח ראש מערכת חשמל מכשור ובקרה
משרד ראש הממשלה מנהל תקציבים
סוגת מנהל רכש
צ'מפיון מוטורס מנהל תפעול
פולג - קיבוץ גבים ניהול תפעול ובקרה
קמ"ג חוקר פיסיקה
רדימיקס עוזר מנהל שיווק

ערכת הכנה לתפקידים טכניים – ארגונים ותפקידים לדוגמא:

ארגונים תפקידים
אלקטרה פלנר
טבע חוקר, מהנדס תהליך, מנתח מערכות עסקיות, מפעיל IT מקצועי
קמ"ג הנדסאי חשמל, טכנאי עבודה

ערכת הכנה לבנקים – ארגונים ותפקידים לדוגמא:

ארגונים תפקידים
אגוד מורשה חתימה, ניהול זוטר, בנקאי פרונטלי
בינלאומי מורשה חתימה, מנהל סניף
לאומי מנהל לקוחות, אשראי תלפיות, דילר, קצין אשראי
דיסקונט טלר
מזרחי טפחות בנקאי

ערכת הכנה כללית – ארגונים ותפקידים לדוגמא:

ארגונים תפקידים
אוניברסיטת בן גוריון אדמיניסטרציה
אינטל מזכירה
טבע נציג רפואי, הנדסה כימית, עוזר רואה חשבון, רוקח
כי"ל מבקר פנים, מנהל פיתוח עסקי ואסטרטגיה
מנורה משווק פנסיוני
קמ"ג מנהל לשכה
שטראוס גרופ כלכלן

↑ חזרה לרכישה

יום המיון במכון AKT

מכון AKT הינו אחד המכונים המובילים בארץ שעוסקים במיון ואבחון של המשאב האנושי, לצד מכונים כמו אדם מילא, פילת וקינן שפי. למידע נוסף על AKT.
יום המיון במכון אורך בין 8 ל-10 שעות, במהלכן יעבור המועמד סדרה של מבחנים – אישיותיים, פסיכוטכניים וקבוצתיים (מרכז הערכה). אורך האבחון והחלקים השונים שעובר המועמד תלויים במעסיק שזימן את יום ההערכה וכן בתפקיד.

למה צריך ערכות נפרדות לתפקידים שונים?
כאמור, יום האבחון מותאם לכל תפקיד באופן ספציפי לפי תיאור התפקיד ששולח המעסיק הפוטנציאלי. כלומר, אם אתם מתמיינים להיות טלרים בבנק או שאתם מתמיינים לתפקיד של טכנאי מעבדה, יום האבחון שלכם יהיה שונה – המבחנים הפסיכוטכניים יהיו מעט שונים, הגישה בראיון תהיה שונה (במיוחד בתפקידים ניהוליים) וכדומה. לכן, חשוב לבחור את הערכה המתאימה לכם לפי סוג התפקיד אליו אתם מתמיינים. 

ביום המיון עוברים 4 או 5 תחנות. קראו מה כוללים המבחנים וכיצד ההכנה שלנו תוכל לסייע לכם להצליח בהם:

בחלק זה של היום, שאורך בדרך כלל בין שעה וחצי לשלוש שעות, המועמד ידרש למלא טפסים ומבחני אישיות שונים בכתב. המבחנים עשויים לכלול שאלון אישי מורחב, השלמת משפטים, מבחן TAT, ציורים, מבחן אמינות ועוד. זהו חלק משמעותי ואין להקל בו ראש. חלק מהמבחנים מוגבלים בזמן, וחלקם לא, וישנם גם מבחנים שמוגבלים בזמן, אך לא יאמרו זאת למועמד מראש. בכל מקרה יש לענות על השאלונים ברצינות ולהקדיש להם את הזמן הראוי, אך יש להקפיד לא להתעכב יתר על המידה.

 • ערכת ההכנה האונליין שלנו כוללת דפי הסבר והכנה למבחנים השונים שיופיעו ביום האבחון.

 • אם תרכשו את קורס ההכנה המלא שלנו, תוכלו לבצע את המבחנים הללו בפועל במכון, ותקבלו על כל אחד מהם משוב אישי ומפורט מפסיכולוג. השאירו פרטים כאן וניצור עמכם קשר.

למדו עוד על מבחני אישיות.

חלק זה של היום אורך בין חצי שעה לשעה, בדרך כלל. הראיון נערך בחדר ובו רק המועמד והפסיכולוג, וכולל שאלות לגבי עברו המקצועי והאישי של המרואיין, ושאלות יותר ספציפיות כמו התמודדות עם משברים וכד'. יש למועמדים נטייה לשים משקל רב על הראיון, יותר מאשר על שאר חלקי היום, אך במציאות אין זה המצב כלל, הראיון חשוב כמו שאר החלקים.

 • בערכת התרגול אונליין של מכון נועם ישנו סרטון הסבר על הראיון האישי הכולל טיפים ודגשים לראיון. בנוסף, ישנו דף הסבר מפורט במיוחד המותאם לראיון כפי שמתנהל במכון AKT.

 • בקורס ההכנה המלא שלנו תעברו סימולציה עם פסיכולוג, שמדמה את הראיון האישי מבחינת הגישה והתוכן. בנוסף, יקבל המועמד משוב ודגשים אישיים כדי לשפר את אופן הצגת החולשות שלו והחוזקות שלו מול המראיין. השאירו פרטים כאן וניצור עמכם קשר.

לימדו עוד על הכנה לראיון.

חלק זה של היום אורך בין שעה לשעתיים. הדינמיקה הקבוצתית היא פעילות הכוללת את כל המועמדים שנבחנים ביום המיון. לרוב, הדינמיקה הקבוצתית מתחלקת ל- 3 עד 4 חלקים - הצגה עצמית, משימת דירוג, משימת בנייה ומשחק תפקידים. הדינמיקה בוחנת את המועמד בסיטואציה קבוצתית ויותר "טבעית". יש להתייחס לדינמיקה הקבוצתית ברצינות, לא לזלזל במועמדים האחרים, בסיטואציה או במאבחנת.

ההכנה לדינמיקה הקבוצתית היא קריטית, מכיוון שדווקא בחלק זה מרבית האנשים מתקשים להצליח ולהרשים.

 • בערכת האונליין של מכון נועם ישנם דפי הסבר מפורטים על הדינמיקה הקבוצתית, העקרונות שעומדים מאחוריה, דפי טיפים ואסטרטגיות התנהלות נכונה.

 • בקורס ההכנה המלא שלנו תעברו במכון סימולציה של דינמיקה קבוצתית, הכוללת את המשימות הקבוצתיות, ובסיומה תקבלו משוב אישי וקבוצתי על אופן ביצוע משימות אלה. השאירו פרטים כאן וניצור עמכם קשר.

למדו עוד על דינמיקה קבוצתית.

חלק זה של היום אורך לרוב בין שעה וחצי לשלוש שעות. המבחנים מבוצעים מול מחשב, משתנים מעט מתפקיד לתפקיד, ומותאמים לכישורים הנדרשים לפי התיאור שניתן על ידי המעסיק הפוטנציאלי. המבחנים כוללים מבחני צורות, מבחנים מילוליים, מבחני מתמטיקה ולעיתים מבחנים טכניים. ישנם מבחנים מוגבלים בזמן וישנם מבחנים אדפטיביים שלא מוגבלים בזמן. יש לקחת את המבחנים ברצינות, לקרוא את ההוראות היטב ולוודא שהן הובנו לפני שמתחילים את המבחן. מומלץ לקחת הפסקות התרעננות מתי שאפשר.

 • במכון נועם תקבלו ערכת הכנה אונליין למבחני החשיבה שתוכלו לתרגל בכל מקום ובכל זמן בהתאם לקצב האישי שלכם. ערכת ההכנה של מכון נועם כוללת את סוגי המבחנים שיופיעו במכון AKT.

 • אם תרכשו את קורס ההכנה המלא שלנו, תקבלו הדרכה אישית עם מאבחנת מנוסה מהצוות המקצועי של מכון נועם, שתעניק לכם טיפים ואסטרטגיות לפתרון יעיל של המבחנים שיוביל לקבלת ציונים טובים במבחן. השאירו פרטים כאן וניצור עמכם קשר.

למדו עוד על מבחנים פסיכוטכניים.

חלק זה של היום אורך בין חצי שעה לשעה. זהו חלק שרק תפקידי ניהול או פוטנציאל ניהולי עוברים. בתרגיל זה המועמד נדרש לענות למיילים לאחר ש"נעדר מהעבודה למשך שבועיים". בסוף התרגיל ישנו גם דף משוב על הביצוע. זהו תרגיל חשוב שבודק את היכולת של המועמד להתמודד עם מגוון רחב של משימות במקביל, תוך תיעדוף נכון של מצבים וקבלת החלטות לאורך כל הדרך, ובוחן את היכולות הניהוליות של המועמד, ניהול הזמן, חלוקת קשב וכושר הארגון בתנאי לחץ. יש להתייחס לתרגיל ברצינות ולנסות לבצע אותו על הצד הטוב ביותר, למרות לחץ הזמן.

 • ערכת האונליין כוללת הסבר מפורט על מטלת הדואר כולל אסטרטגיות פיתרון ומבחן דואר ממוחשב לתרגול.

 • בקורס ההכנה המלא שלנו תעברו סימולציה של מבחן דואר עם פסיכולוג, שכוללת הסבר תיאורטי ומעשי. השאירו פרטים כאן וניצור עמכם קשר.

למדו עוד על מבחן דואר נכנס.


מה להביא ליום המיון?

יש להגיע למבחן עם תעודת זהות. רצוי גם להביא כריך ובקבוק מים. 

מה עושים אחרי שמסיימים את תהליך האבחון?

בסיום תהליך המיון ניתן ומומלץ ליצור קשר עם מכון AKT ולבקש להגיע לראות את חוות הדעת שנכתבה ע"י הפסיכולוגית ואשר משקללת את כל חלקי יום האבחון. זוהי הזדמנות נהדרת ללמוד על עצמכם ועל תפקודכם ביום המיון.

מידע נוסף על מכון AKT

חברת AKT הינה חברה העוסקת במתן פתרונות למשאבי אנוש מסוגים שונים. החברה עוסקת בייעוץ ארגוני ואסטרטגי, מתמחה במיזוגים ורכישות ועוסקת בהערכת בכירים, בניית מערכי תגמול עובדים והטמעה של טכנולוגיות. בנוסף, מספקת החברה שירותים של אבחון, מיון וגיוס עובדים- הן כמכון מיון המספק שירותי מיקור חוץ עבור חברות והן בביצוע מרכזי הערכה בחברות שונות.

בין לקוחות החברה נמצאים ארגונים ישראלים מובילים רבים, ביניהם חברות גדולות ומוכרות כגון: בנקים שונים (בנק לאומי, בנק הפועלים, בנק דיסקונט, בנק מזרחי-טפחות ועוד), פרטנר, סלקום, פלאפון, הוט, מירס, בזק בינלאומי, אמדוקס, מיקרוסופט, צ'ק פוינט, אינטל, רפא"ל, טבע, ברום, רותם אמפרט, מפעלי ים המלח, מכתשים אגן, כימאגיס, תנובה, אוניברסיטת בן גוריון, אוניברסיטאות ומכללות נוספות ועוד רבים נוספים.

לחברת AKT שני סניפים, כשהראשי נמצא בבני ברק והשני בבאר שבע. החברה שמה דגש על התאמה תרבותית של המועמד לארגון וחשה מחויבת לכך שיום האבחון יהיה חוויה חיובית עבור המועמד. במסגרת גישה זו הם עורכים גם מבחנים ברוסית ובאנגלית, בהתאם להנחיות המעסיק כמובן.

↑ לחזרה לראש הדף

מה לקוחותינו אומרים עלינו?


  "המבחנים בערכה היו ברמה גבוהה והנושאים תאמו את מה שהיה ביום המיון. תודה לכם!"
נבחן במכון AKT, מאי 2014


  "בהתחלה מאוד חששתי מיום המיון אבל בזכות ערכת ההכנה שלכם הגעתי מוכן ורגוע והתקבלתי לעבודה שרציתי! תודה לכם!"
נבחן במכון AKT, דצמבר 2013↑ לחזרה לראש הדף


למידע על ההכנה למכון AKT - השאירו פרטים כאן וניצור עמכם קשר:


↑ לחזרה לראש הדף לתיאום קורס הכנה במכון נועם

צלצל/י 03-53-77-361
או כתבו לנו info@machon-noam.co.il

03-53-77-361
*
קליק ונתקשר

קנו הכנה אונליין
AKT – חנות כללייםAKT – חנות מנהליםAKT – חנות טכני/מהנדסים

מבחני דוגמא בחינם
מבחן אישיות חינם


ממליצים
"ההכנה באינטרנט עזרה לי מאד ושיפרתי באופן משמעותי את הציונים לאורך התרגול. יום המיון היה הרבה יותר קל נינוח ורגוע בעקבות ההכנה המוקדמת שעשיתי בעזרת המבחנים המקוונים."
נבחן באדם מילא לתפקיד טכני, אפריל 2013
'"עברתי טוב את הראיונות, היו לי המלצות טובות ועברתי את הבחינות בהצלחה. אין ספק שההכנה עם הערכה שלכם עזרה לי."
מהנדסת מערכות, אפריל 2103, eciCreated by red-id