להגיע מוכנים למבחנים הפסיכוטכניים ב-3 צעדים

ערכת האונליין שלנו תכין אתכם למבחנים הפסיכוטכניים של מכון אחד לאחד לתפקידי ניהול למהנדסים בשלושה צעדים:

 1. ריענון - המבחנים הפסיכוטכניים יפגישו אתכם עם שאלות בנושאים שונים כמו מטריצות, שברים וצורות, נושאים שבטח לא יצא לכם לתרגל בשנים האחרונות. מסיבה זו, הוספנו לערכה קובצי הסבר ושיעורי וידאו שיעזרו לכם לרענן את הזיכרון עוד לפני התרגול,  ויראו לכם איך לגשת נכון לשאלות ויהפכו את התרגול שלכם לממוקד ויעיל.
 2. תרגול - עכשיו כשאתם כבר קצת מכירים את החומר, זה הזמן לתרגל אותו. בערכה תמצאו פרקי תרגול ממוקדים בנושאי המבחן השונים, ברמות קושי שונות ובהגבלת זמן. בסיום כל פרק תרגול תמצאו דו"ח תוצאות שיראה לכם על אילו שאלות עניתם נכון ועל אילו לא, לצד דרכי פיתרון מלאות של כל אחת מהשאלות.  
 3. התנסות בסימולציה מלאה - אם אתם מרגישים מוכנים, תוכלו להמשיך לסימולציה. הסימולציה מדמה את המבחן האמיתי הן מבחינת היקף החומר, הן מבחינת הגבלת הזמן והן מבחינת מבנה המבחן. בסיום הסימולציה תקבלו דו"ח תוצאות מפורט שישקף לכם בדיוק איפה אתם עומדים ואילו נושאים מומלץ לחזק.

אז בקצרה, מה יש בערכת האונליין?

 • מבחנים כמותיים: הסקה כמותית, סדרות, חשבון, שברים, אחוזים. 
 • מבחנים מילוליים ולוגיים: אנלוגיות, הוראות, לוגיקה, תרשימים.
 • מבחני צורות: מטריצות, צורות בשורה.
 • מבחני חשיבה מרחבית: צורות תלת מימד, צורות פרוסות, קוביות, צורות בסבך. 
 • מבחנים טכניים: ידע כללי, גלגלי שיניים, גלגלות.
 • מבחני זריזות ודיוק: השוואת תווים, זיהוי ספרה, מספרים. 
 • מבחנים באנגלית: ניסוח מחדש.
 • סימולציה מלאה: תרגול מקיף המדמה את המבחן המלא.

ולמי הערכה מתאימה?

הערכה מתאימה למועמדים משני סוגים:

 • מועמדים לעתודה ניהולית או לתפקידי ניהול בכירים בבנקים השונים
 • מהנדסים המתמודדים על תפקיד ניהולי בארגונים

תוספת לערכת האונליין: הכנה למבחן האמינות הממוחשב

מבחן האמינות הוא מבחן שנועד לבדוק דפוסי התנהגות שעשויים להשפיע על התפקוד שלכם בעבודה - למשל יחס להימורים, תקשורת בין-אישית, שימוש בחומרים ממכרים ועוד. במבחן יוצגו לפניכם שאלות והיגדים, ואתם תצטרכו לסמן את מידת ההסכמה שלכם עם כל היגד. יכול להיות שזה נשמע לכם פשוט, אבל מדובר במבחן מתעתע ומאתגר שמטעה לא מעט מועמדים לעבודה. בערכת האונליין שלנו תוכלו למצוא הסברים מפורטים על מבנה המבחן, על התחומים השונים שעליהם תישאלו ועל דרך המענה המומלצת. את ההנחיות תוכלו ליישם בחלק המעשי שבערכה, שבו מגוון תרגולים ממוקדים בכל תחומי האמינות וכן סימולציות מלאות המלוות בדו"ח תוצאות מפורט.

מעוניינים? סמנו  ✓  בתיבת המכירה 

תוספת לערכת האונליין: הכנה לתרגיל דואר נכנס

מבחן דואר נכנס נערך בחלק ממכוני המיון ומיועד למועמדים לתפקידי ניהול, בעיקר בכירים. המבחן מדמה יום עבודה עמוס במשרד, ובודק יכולות ניהוליות שונות, כגון יכולת לתעדף משימות, להתמודד עם מצבי לחץ ולקבל החלטות בזריזות. ההכנה שלנו כוללת סימולציה מלאה המדמה את המבחן האמיתי, ופגישת משוב אישית עם מדריך מקצועי. במהלך הפגישה המדריך ינתח את הביצועים שלכם במבחן וייתן לכם כלים וטיפים חשובים שיסייעו לכם לשפר את ההתנהלות שלכם במבחן האמיתי. 

משך ביצוע: כ-45 דקות | משך משוב אישי: כחצי שעה | מיקום: בזום או במכון, לבחירתכם. 

מעוניינים? סמנו  ✓  בתיבת המכירה 


הכנה אונליין + הדרכות אישיות בזום או במכון

חבילת ההכנה המקיפה ביותר למיונים באחד לאחד, שתכין אתכם לכל אחד משלבי המיון. החבילה כוללת שתי ערכות אונליין וארבע הדרכות אישיות עם המדריכים המקצועיים של המכון:

ערכת אונליין למבחנים הפסיכוטכניים + הדרכה אישית

הכנה זו כוללת את ערכת האונליין למבחנים הפסיכוטכניים והדרכה אישית בת שעה וחצי עם מאבחנת פסיכוטכנית מנוסה מצוות המכון שלנו. במסגרת ההדרכה תקבלו מענה לשאלות וקשיים שעלו לכם במהלך התרגול בערכת האונליין, תבנו יחד לו"ז ללמידה מותאמת אישית עד למועד המבחן, ותקבלו טיפים חשובים לקראת המבחנים.

ערכת אונליין למבחני האישיות והאמינות + הדרכה אישית

מבחני האישיות והאמינות הם סדרת מבחנים שנועדו לבדוק את מידת התאמתכם לפרופיל האישיותי הנדרש לתפקידי ניהול למהנדסים. ההכנה שלנו מורכבת מערכת אונליין הכוללת מידע תיאורטי על מבחני האישיות והאמינות, יחידות תרגול וסימולציות מקיפות. בסיום המענה, תקבלו הדרכה אישית בת שעה עם מדריך או מדריכה מצוות המכון. המדריכים יעברו על המענה שלכם ויספקו משוב מקיף שיסייע לכם לשפר את הביצועים שלכם במבחנים.

הדרכה לדינמיקה הקבוצתית

סימולציה בת שלוש שעות בקבוצה של עד שבעה משתתפים, שמדמה את שלב הדינמיקה הקבוצתית שבמיונים של מכון אחד לאחד. במהלך הסימולציה תשתתפו במשימות קבוצתיות המאפיינות את המיונים ובוחנות יכולות כמו עבודת צוות, עבודה תחת לחץ וחשיבה יצירתית. בסיום הסימולציה המדריך או המדריכה יספקו משוב אישי וטיפים לשיפור שיעזרו לכם להשתפר לקראת המיונים. 

הדרכה לריאיון האישי

סימולציה בת שעה שמדמה את הריאיון האישי שאתם צפויים לעבור ביום המיונים של מכון אחד לאחד. במסגרת הסימולציה תישאלו שאלות שדומות לאלו שאתם צפויים להישאל במיונים, ובסיומה המדריכים ישקפו לכם את הרושם שהותרתם ויסייעו לכם להבין כיצד להדגיש את התאמתכם לתפקיד.

 

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.