אודות המרכז הארצי לבחינות והערכה

המרכז הוקם בשנת 1981 על-ידי מספר אוניברסיטאות. הוא מהווה מוסד ציבורי ללא מטרות רווח, ומוגדר כעמותה. מטרתו ליצור ולהעביר מבחנים שיסייעו בתהליך מיון מועמדים למוסדות להשכלה גבוהה בארץ.

בחינות המרכז הארצי

ישנן מגוון בחינות שפותחו ומועברות על-ידי המרכז הארצי: הבחינה הפסיכומטרית, מבחני אמי"ר ואמיר"ם, מבחן יע"ל, מבחן מימ"ד, קבלה לפקולטות לרפואה, קבלה ללימודים למקצוע אח/ות, קבלה ללימודים מתקדמים בפסיכולוגיה, בחינת חשיבה כמותית ליועצי מס וכלים נוספים שפותחו להערכת כישורים מיוחדים ולאבחון לקויות למידה.


כיצד ההכנה של מכון נועם יכולה לסייע לכם?

מכון נועם מציע הכנה מקצועית לבחינות המרכז הארצי - ערכות תרגול אונליין או הכנות אישיות.

יתרונות התרגול באמצעות ערכות האונליין

  • למכון נועם ניסיון רב בהכנה למבחני קבלה ללימודים אקדמיים.
  • הערכות מותאמות למבחני המרכז הארצי, פותחו על-ידי צוות מקצועי ומנוסה, ומתעדכנות באופן שוטף.
  • אפשר לתרגל באופן חופשי, מכל דפדפן, 24/7.
  • תרגול מוקדם יאפשר לכם היכרות מוקדמת עם המבחנים, אשר מפחיתה את הלחץ.
  • ההכנה תאפשר לכם ללמוד את סוגי השאלות במבחן אליו אתם ניגשים, ואת דרכי הפתרון.
  • ניתן לפתור כל מבחן כמה פעמים שרוצים ללא הגבלה.
  • במהלך התרגול ניתן לבדוק את התשובות שלכם ולצפות בהסברים ובטיפים.
  • ניתן לתרגל מבחנים עם הגבלת זמן, וכך לדמות את הבחינה.

הכנה למבחני אמי"ר ואמיר"ם

מבחני אמי"ר ו-אמיר"ם מיועדים לאנשים שמעוניינים ללמוד במכללה או לסטודנטים באוניברסיטאות, שכבר ניגשו לבחינה הפסיכומטרית, ורוצים לשפר את רמת האנגלית שלהם כדי לקבל פטור מקורסים באנגלית. מכון נועם הכין עבורכם ערכת הכנה לתרגול אונליין שתמקד ותכין אתכם בצורה היעילה ביותר למבחני אמי"ר ו-אמיר"ם וכך תסייע לכם בשיפור התוצאות.

← למדו עוד על מבחני אמי"ר ו-אמיר"ם


הכנה לבחינה הפסיכומטרית

הבחינה הפסיכומטרית משמשת כלי מיון לחוגים השונים במוסדות להשכלה גבוהה, ובדרך כלל משולבת יחד עם ציוני הבגרות כדי לקבוע האם המועמד עומד בסף הקבלה לחוג המבוקש. הבחינה מורכבת משלושה חלקים: חשיבה מילולית, חשיבה כמותית ואנגלית.

מכון נועם מציע לכם מגוון ערכות הכנה אונליין לפסיכומטרי הזמינות 24/7, מכל מחשב, טאבלט או סמארטפון. ערכות ההכנה כוללות 5 סימולציות מלאות. כל סימולציה מכילה מטלת כתיבה + 8 פרקים, פתרונות והסברים מפורטים. ערכת הסימולציות וערכת ההכנה המלאה שלנו מציעות באופן ייחודי מעטפת של תמיכה מקוונת על ידי קבוצת פייסבוק וסיוע של פסיכולוג בנושא התמודדות עם חרדת בחינות.

למעוניינים אך ורק בתרגול עבור חלק ספציפי בבחינה, אנו מציעים אפשרות לרכוש ערכות ייעודיות לפרק האנגלית ולפרק החשיבה הכמותית. הערכות יסייעו לכם להתכונן לבחינה הפסיכומטרית מכל מקום, 24 שעות ביממה, באופן המקיף והיעיל ביותר, ובכך לשפר את הסיכויים להתקבל לחוג בו אתם מעוניינים ללמוד.

← למדו עוד על הכנה לפסיכומטרי


הכנה למפע"ם (מבחן פסיכומטרי ממוחשב)

מבחן מפע"ם מהווה את אחת ההקלות עבור נבחנים הזכאים לכך. לכן, פיתחנו ערכת תרגול אונליין מותאמת למבחן הפסיכומטרי הממוחשב. התרגול נעשה בסביבה ממוחשבת המדמה את הבחינה ואת הזמנים המוקצבים לכל שאלה במפע"ם. הערכת ההכנה שלנו מורכבת ממבחנים ושאלות לתרגול וכן מסימולציות מלאות המדמות את הבחינה. כמו כן, תוכלו לתרגל בערכה גם ללא מגבלת זמן, לראות את התשובה הנכונה לכל שאלה ולקרוא הסברים מפורטים וטיפים לפתרון.

← למדו עוד על הכנה למפע"ם


הכנה למבחן יע"ל ויע"לנט

מבחן יע"ל הוא מבחן מיון בעברית, אשר מיועד למי שנבחן בבחינה הפסיכומטרית בשפה שאינה עברית. המבחן מורכב משאלות רב-ברירתיות ומחיבור. מכון נועם מציע לכם ערכת הכנה אונליין, אשר תסייע לכם להתכונן למבחן יע"ל באופן המקיף והיעיל ביותר, ובכך לשפר את הסיכויים לקבלת פטור מקורסי עברית בתואר הראשון.

← למדו עוד על הכנה למבחן יע"ל


הכנה למבחן מימ"ד

מימ"ד הוא מבחן ידע ממוחשב לקבלה למכינות קדם אקדמיות. הבחינה מורכבת משאלות אמריקאיות בנושאים: מתמטיקה, אנגלית ועברית. ערכת ההכנה של מכון נועם מורכבת מ-3 סימולציות מלאות של בחינת מימ"ד - כל סימולציה מכילה 8 פרקים ממוחשבים להדמיה מיטבית של הבחינה. ניתן לתרגל את הסימולציות במצב מודרך המלווה בתשובות, טיפים והסברים מפורטים, או במצב מוגבל בזמן המדמה את מסגרת הזמנים במבחן מימ"ד. נוסף על הסימולציות, הערכה מכילה פרקי תרגול והדרכה אישית, במתמטיקה, בעברית ובאנגלית.

← למדו עוד עד תרגול אונליין למימ"ד


הכנה למו"ר ומרק"ם

מבחני מו"ר ומרק"ם הם מבחני מיון עבור מועמדים ללימודי רפואה. מבחן מו"ר נערך עבור מועמדים לטכניון ולאוניברסיטת תל אביב ואילו מועמדים לאוניברסיטה העברית יתבקשו לעבור מבחן מרק"ם. עם זאת, מועמדים ליותר מאוניברסיטה אחת יבחרו באופן באקראי לעבור את אחת מהבחינות.

אנו במכון נועם מציעים הכנה אישית ומלאה למבחני הקבלה לבחינה הכוללת הדרכה אישית למילוי השאלות האישי ביוגרפי וכן סימולציות והכנה לראיונות במרכז ההערכה. ההכנה נעשית על ידי צוות המדריכים המקצועי והמנוסה שלנו.

← למדו עוד על מבחני מו"ר

← למדו עוד על מבחני מרק"ם


הכנה למר"ב

מבחן מר"ב הוא מבחן מיון למועמדים למסלול הארבע-שנתי בפקולטות לרפואה באוניברסיטת תל אביב ובאוניברסיטת בר אילן. זהו מסלול ייעודי לבוגרי תואר ראשון.

ההכנה שלנו למבחן מר"ב מורכבת מהדרכות וסימולציות אותן תעברו עם אחד מהמדריכים המנוסים והמקצועיים שלנו בנושאי השאלון האישי-ביוגרפי ומרכז ההערכה. נוסף על כך, אנו מציעים תרגול אונליין למבחן החשיבה האנליטית.

← למדו עוד על מבחן מר"ב

מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
loading..
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.