כל עבודה בהישג ידך
 

נמל אשדוד - הכנה למבחני קבלה ומיון

בודקים את המכרזים נמל אשדוד? מגישים מועמדות ורוצים להיות מוכנים ליום המיונים בקינן שפי? מכון נועם מציע הכנה אישית ומותאמת לתפקיד שאליו תתמיינו עם המדריכים המקצועיים שלנו. חשוב לעשות את מירב המאמצים כדי להגיע מוכנים ולהתבלט מעל כל השאר. זכרו - הכנה מוקדמת מסייעת להפחתת תחושת הלחץ ולהפיק את המיטב!


  "ההוראות שקיבלתי הדהדו באזניי במהלך כל המבחן! הייתה הכנה מעולה וממוקדת, מפרה ומעצימה, יסודית ומקצועית! ישר כח!!"
נבחנה בקינן-שפי - דצמבר 2016

מידע הנמצא בעמוד:
הכנה למיונים במכון נועם
הליך המיון לנמל אשדוד

אודות נמל אשדוד
מכרזים חדשים
חשוב לדעת


הכנה ליום המיונים לנמל אשדוד כוללת:

הכנה למבחני המיון בנמל אשדוד נעשית בשני אופנים: הכנה מלאה בליווי אישי עם פסיכולוג אצלנו במכון או תרגול אונליין בערכה המותאמת במיוחד לתפקיד שאליו אתם מתמיינים.

יום הכנה מלא במכון:
ההכנה אורכת יום מלא וכוללת הדרכות ממוקדות לכל שלבי המיון שצפויים לכם ביום המיונים המיוחל. ההכנה כוללת בתוכה:

  • ראיון אישי - סימולציה של ראיון עבודה כפי שיהיה לכם בנמל אשדוד. הסימולציה נערכת על ידי מראיין מקצועי ובסופה תקבלו משוב על התנהלותכם בראיון. האם עניתם לשאלות ששאלו בצורה האופטימלית ביותר? האם שיווקתם את עצמכם? ומה שפת גופכם שידרה למראיין?תקבלו טיפים לשימור ושיפור לקראת הראיון האמיתי.

  • מבחני אישיות - ביום ההכנה, תכנסו לכיתת הנבחנים שלנו ותבצעו את כל מבחני האישיות הרלוונטים לתפקיד שאליו אתם מתמיינים. ביצוע המבחנים אורך כ-4 שעות, כאשר בסיומם המדריך המקצועי שלנו יעבור איתכם על המבחנים שביצעתם, יסביר את המשמעות וההגיון שעומד מאחוריהם וידריך אתכם על אופן הביצוע הממולץ.

  • דינמיקה קבוצתית - זוהי סימולציה של מבחן קבוצתי הבוחנת תכונות בינאישיות וניהוליות שונות בעזרת משימות המדמות מצבים בעבודה. נערכת בקבוצה של 6-10 משתתפים וכוללת משימות ותרגילים המותאמים לתפקיד שאליו אתם מתמיינים. לאחר שתסיימו את שלב המשימות, המנחה יסביר את משמעותן וינחה כל אחד מן המשתתפים כיצד יש לפעול ולהתנהג בדינמיקה שתערך ביום המיונים בקינן שפי.

  • מבחנים פסיכוטכניים - תכנסו לפגישת הדרכה "אחד על אחד" עם מאבחנת, שם תקבלו הסבר מפורט על ביצוע המבחנים: יוצגו בפניכם סוגי המבחנים והמאבחנת תלמד אתכם כיצד כדאי לפתור את התרגילים באופן המהיר והמדוייק ביותר. בנוסף להדרכה אחד על אחד עם מאבחנת, תקבלו גישה למאגר המבחנים שלנו על ידי תרגול בערכה אישית המותאמת לתפקידך! ערכת התרגול המקוונת הזמינה מכל מחשב וסמארטפון בכל שעות היממה.


ערכת הכנה אונליין:
בעת רכישת ערכת הכנה אונליין, תקבלו ערכת תרגול אישית המותאמת לתפקידכם ומכון אליו אתם מתמיינים. הערכה מכילה מבחנים מעשיים ומידע תיאורטי. כוללת:

  • מבחנים פסיכוטכניים - ערכת תרגול אינטרנטית המכילה מגוון רחב של מבחנים ושאלות הצפויים לכם ביום המיונים בקינן שפי, ובנוסף תקבלו מבחן אישיות להתנסות בבית. הערכה כאן בשבילכם 24/7 ואפשרי לתרגל בה מכל מחשב טאבלט וסמרטפון.

  • מידע תיאורטי - טיפים והסברים שנכתבו על ידי הצוות המקצועי שלנו בנושאים: דינמיקה קבוצתית, ראיון ומבחני האישיות.

 "אני מבקשת להודות לכם מאוד על ההכנה! עשיתם עבודה נהדרת!"
נבחנה לתפקיד מהנדסת - קינן-שפי, יולי 2016

↑ חזרה לראש העמוד

הליך המיון לנמל אשדוד:

על מנת להתקבל לנמל אשדוד תדרשו לעבור מספר תהליכים:


יש לעקוב אחר המכרזים החדשים שמתפרסמים באתר החברה ובעיתונות. יש לשלוח את כל המסמכים הנדרשים בהתאם לדרישת המכרז, רק פניות מתאימות יענו. יש לשים לב כי הגשת המועמדות היא דרך המכרזים בלבד ולא ישירות לחברה. במידה והגשתם בעבר מועמדות לתפקיד מסויים ולא התקבלתם - תוכלו להגיש מועמדות לתפקיד נוסף.

לאחר המצאותכם כמתאימים למשרה, תדרשו לעבור מספר שלבים הרלוונטים לכם במכון המיון קינן-שפי: מבחנים פסיכוטכניים, ראיון אישי, מבחני אישיות, דינמיקה קבוצתית. לעיתים ישנה דרישה לעבור מבחן מקצועי טרם ההפניה למכון המיון.

לאחר המיונים בקינן-שפי תדרשו למלא טפסים לבדיקת התאמה ביטחונית ורפואית. כל המועמדים מחוייבים בשלב זה כדי להקלט בחברה.

ועדת קליטה הינה פורום של מספר בעלי תפקידים המראיינים ומתרשמים ממידת התאמתם לתפקיד. הפורום כולל נציג/ת הנהלת משאבי אנוש, נציג/ת הנהלת החטיבה המקצועית המגייסת, נציגת הנהלה אישה (בועדות בהן ישנן מועמדות נשים), נציג/ת ועד עובדים, רכזת גיוס ועוד משקיפים. הועדה נותנת ציון לכל מועמד לפי מידת התאמתו לתפקיד.

אודות נמל אשדוד:

נמל אשדוד הינו הנמל הגדול ביותר בארץ ומהווה פתח לכניסת סחורות ומטענים למדינת ישראל החל משנת 1965. החברה מספקת ללקוחותיה מעטפת שירותים מלאה, הכוללת שירותים לוגיסטיים כמו: הכנסת אוניות לנמל ועגינתן, פריקה, אחסנה וטעינת מטענים, מערך תשתיות לעגינת אוניות נוסעים ועוד. החברה ידועה בשירותים טכנולוגיים מתקדמים לדוגמא: מערכת TOS, מערכת ERP ומשפרת את השירות ללקוחותיה באופן תדיר. עובדי נמל אשדוד מקבלים הדרכות והכשרות לצורך הגברת המודעות והמחוייבות לסביבה. בין הפרוייקטים הסביבתיים שהחברה מקדמת קיימים פרוייקט הזנת החופים בחול, מניעת זיהום אויר בטעינת אוניות צובר ומניעת זיהום ים בעת פריקת מטענים.

מכרזים נמל אשדוד 2016-2017:

שימו לב! יש להתעדכן באתר נמל אשדוד על המכרזים הפתוחים.


סוור/ת מהנדס/ת מכונות נמלי/ת
סמנכ"ל/ית לוגיסטיקה והנדסה כלכלנ/ית
מתקנ/ת תקרים מנהל/ת פרוייקטים ביחידת תכנון ובקרת משאבים
ראש/ת מחלקת רכש מתמחה בלשכה המשפטית
מתפעל/ת מסוף

↑ בחזרה לראש העמוד

מה עוד חשוב לדעת על נמל אשדוד?

  • כל שלבי המיון חשובים! הציון הסופי נקבע בשקלול כל החלקים (הגשת הטפסים במלואם, מעבר מבחני ההתאמה במכון המיון, קבלת אישור רפואי ובטחוני וראיון בפני ועדת קבלה)
  • יום המיון במכון המיון קינן-שפי הינו ארוך. יש להצטייד ולהערך בהתאם.
  • במידה ונבחנתם במכון המיון בעבר, התוצאות נשמרות עד שנתיים מיום הבחינה. במידה נמצאתם כלא מתאימים למשרה, תוכלו להגיש מועמדות למשרה אחרת החברה תוכל להסתמך על תוצאות המבחנים הקודמים לשם קביעת התאמתכם לתפקיד הנוכחי.


למידע נוסף ותיאום הכנה מלאה – השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:


  

למדו עוד על:

הכנה למבחני המיון בקינן-שפיראיון עבודה
הכנה לסווריםשדרוג ותיקון קורות חייםלתיאום קורס הכנה במכון נועם

צלצל/י 03-53-77-361
או כתבו לנו info@machon-noam.co.il

03-53-77-361
*
קליק ונתקשר

קנו הכנה אונליין
הכנה אונליין לנמל אשדודהכנה לסוורים

מבחני דוגמא בחינם
קינן שפי פסיכוטכני חינם
פסיכוטכני חינם למהנדסים


ממליצים
"יום ההכנה למבחני האישיות היה מעולה!!! הן המבחנים והן המשוב היו מועילים ומדויקים. תודה רבה"
נבחן בקינן שפי לתפקיד ניהולי בתעשייה האווירית – פברואר 2016 


מידע כללי
עזרה
מוצרים נבחרים
מבחנים בחינם
שותפויות ועסקי


 
Created by red-id