כל עבודה בהישג ידך
 

הכנה מלאה לכימיקלים לישראל (כיל)

זומנתם למיונים לחברת כיל? צריכים לעבור מיונים לרותם אמפרט, מפעלי ים המלח, תרכובות ברום ברום או ארגון אחר מקבוצת כיל? חשוב שתעשו את המקסימום על מנת להשיג את התפקיד הנחשק! מכון נועם מציע לכם הכנה ייעודית ומותאמת למכון המיון אליו זומנתם. ההכנה תעזור לכם לבצע את המבחנים באופן המיטבי ולהצליח במיונים.   


  "ההכנה במכון נועם היתה טובה מאוד ותרמה לי רבות. אציין לטובה את הדינמיקה הקבוצתית, ההכנה לראיון אישי והמבחנים הכמותיים. אוסיף כי המבחנים לתרגול באתר אשר מסודרים על פי נושאים היו מצוינים וברמה גבוהה. עשיתם עבודה מצוינת, אמליץ עליכם בחום!"
נבחן לתפקיד טכני, 2016

הכנה למבחני כימיקלים ישראל כוללת : 

ההכנה נעשית בשני אופנים - תרגול אונליין ויום הכנה מלא אצלנו במכון.


יום הכנה במכון:

כולל הדרכות ממוקדות לכל השלבים הצפויים לכם ביום המיון המיוחל. ההכנה, האורכת יום מלא, מורידה את מפלס הלחץ ומקנה תחושת ביטחון. ההכנה כוללת בתוכה:


  • דינמיקה קבוצתית – סימולציה של מבחן קבוצתי הבוחן תכונות בינאישיות וניהוליות שונות בעזרת משימות המדמות מצבים בעבודה. הסימולציה נערכת בקבוצה של 6 עד 10 משתתפים וכוללת משימות הרלוונטיות למכון ותפקיד אליו אתם מתמיינים. לאחר ביצוע המשימות המנחה ייתן משוב לכל אחד מהמשתתפים באשר להתנהלותם בדינמיקה הקבוצתית, יסביר את המשמעות של המשימות וייתן המלצות לביצוע במבחן האמיתי.

  • ראיון אישי – ההכנה כוללת סימולציה של ראיון עבודה. הסימולציה נערכת על ידי מראיין מקצועי, ובסיומה אתם תקבלו משוב מהמראיין על התרשמותו וכן תקבלו המלצות לשימור ושיפור בראיון שתעברו במכון המיון.

  • מבחני אישיות – במסגרת ההכנה תיכנסו לכיתת המבחנים שלנו ותבצעו את מבחני האישיות הרלוונטיים במלואם. מבחני האישיות כוללית: מבחני אמינות, שאלונים אישים, תיאור תמונות וכדומה. המבחנים מותאמים לפני מכון המיון בו אתם תבחנו. ביצוע המבחנים אורך כ-3 שעות בממוצע. לאחר ביצוע מבחני האישיות מדריך מקצועי יעבור אתכם על המבחנים שביצעתם, יסביר את משמעותם וידריך אתכם על אופן הביצוע המומלץ.

  • מבחנים פסיכוטכניים – תקבלו גישה לערכה האינטרנטית של מכון נועם הזמינה מכל מחשב וסמארטפון בעל שעות היממה. בעזרת הערכה האינטרנטית, תוכלו לתרגל אונליין את המבחנים הפסיכוטכניים. המבחנים כוללים מבחני צורות, מבחנים כמותיים, מבחנים מילולים ולוגים, מבחנים טכניים ומבחני הספק. בנוסף, תעברו הדרכה עם מאבחנת שתדריך אתכם על ביצוע המבחנים הפסיכוטכניים: תציג בפניכם את סוגי המבחנים ותלמד אתכם לפתור את התרגילים באופן המהיר והמדויק ביותר. 

  • תרגיל דואר – אם אתם מתמיינים לתפקיד ניהולי בכיר, במהלך המיונים אתם תתבקשו לבצע תרגיל דואר. באפשרותכם לבצע תרגיל זה כחלק מההכנה במכון נועם, דבר המאפשר לכם להגיע למיונים כאשר אתם מכירים את המשימות, התנסיתם בהן ויודעים כיצד מומלץ לפתור אותן.   "היה מאוד מועיל ובעיקר מרגיע כשידעתי מה מצפה לי. ההכנה מאוד תאמה את המבחן בפועל ."

נבחן לתפקיד כימאי במכון akt , דצמבר 2016


ערכת ההכנה אונליין:

ברכישת ערכת הכנה אונליין תקבלו ערכת תרגול אישית המכילה מבחנים מעשיים ומידע תיאורטי. הערכה כוללת:


  • מבחנים פסיכוטכנים – ערכת תרגול אינטרנטית המכילה מגוון רחב של מבחנים ושאלות בנושאי הבחינה הצפויה לכם במיונים לכיל. וכן מבחן אישיות להתנסות בבית. הערכה זמינה עבוכרם 24/7 וניתן לתרגל בה מכל מחשב טאבלט וסמרטפון.

  • מידע תיאורטי – טיפים והסברים שנכתבו על ידי הצוות המקצועי שלנו בנושאים: דינמיקה קבוצתית, ראיון ומבחני האישיות. ↑ בחזרה לראש העמוד


אודות כיל:


כיל היא חברה תעשייתית מובילה המעסיקה כ-12,000 מנהלים, חוקרים, מהנדסים, עובדי מפעלים, אנשי מכירות, רו"ח, לוגיסטיקה כספים ואדנמיסטרציה ועוד. היא המעסיקה הגדולה ביותר בנגב ומעסיקה מאוד עובדים בכל חודש במפעל שבנגב ובמפרץ חיפה. הארגונים מקבוצת כיל: רותם אמפרט, מפעלי ים המלח, תרכובות ברום, חברת דשנים ועוד.תפקידים לדוגמא בכיל
פיתוח הדרכה מהנדס/ת מכונות 
הנדסה תכנון ובקרה כלכלנ/ית
מנהל/ת מוצר אבטחת מידע
מבקר/ת פנים מהנדס/ת כימיה
מפעיל/ה תפ"י

למדו עוד על:

דינמיקה קבוצתיתראיון עבודה
הכנה למרכז הערכהשדרוג ותיקון קורות חיים

לתיאום הכנה ומידע נוסף – השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:


↑ חזרה לראש העמודלתיאום קורס הכנה במכון נועם

צלצל/י 03-53-77-361
או כתבו לנו info@machon-noam.co.il

03-53-77-361
*
קליק ונתקשר

קנו הכנה אונליין
akt - הכנה לכילאדם מילא - הכנה לכילפילת - הכנה לכיל

מבחני דוגמא בחינם
מבחן אישיות חינם
פילת פסיכוטכני לדוגמא חינםאדם מילא פסיכוטכני חינם


ממליצים
"הדינמיקה הקבוצתית שעברתי במכון נועם הייתה כמעט זהה לזו שעברתי לפילת, בנוסף גם הטיפים וההדרכה שקיבלתי תרמו לי מאוד."
הכנה למהנדסים במכון פילת, אוגוסט 2015


מידע כללי
עזרה
מוצרים נבחרים
מבחנים בחינם
שותפויות ועסקי


 
Created by red-id