ההכנה למבחני המיון במכון נועם

מבחני המיון לעבודה הם סדרה של כ-20 מבחנים מורכבים ומתישים אשר אורכים כ-8 שעות. לרוב, סדרת מבחני המיון כוללת מבחנים כגון: מבחן הדינמיקה הקבוצתית, מבחני אישיות, מבחני אמינות, ריאיון עבודה ומבחנים פסיכוטכניים.

מכון נועם מכין מועמדים למבחני הקבלה לעבודה החל משנת 1992 ועד היום. המכון מציע הכנות שונות לכל המבחנים המוזכרים בהן ערכות הכנה אונליין הזמינות לתרגול 24/7, סדנאות הכנה קבוצתיות וימי הכנה אישיים המועברים על ידי צוות מקצועי ומיומן שכולל פסיכולוגים קליניים ותעסוקתיים, מאבחנים פסיכוטכניים ואנשי פיתוח וחינוך.

יום ההכנה במכון נועם כולל:

    • הכנה למבחנים פסיכוטכניים - הכנה בה תעברו הדרכה אישית עם מאבחנת פסיכוטכנית מיומנת ותקבלו ערכת הכנה אונליין לתרגול המבחנים בבית. בהדרכה תלמדו שיטות עבודה לפתרון המבחנים הפסיכוטכניים ותתרגלו כמה שאלות מערכת ההכנה יחד עם המאבחנת. ערכת ההכנה תותאם למכון המיון בו אתם מתמיינים ולתפקיד אליו אתם מועמדים כך שתכלול בדיוק את המבחנים שנוטים להופיע במיונים שלכם. את הערכה תתרגלו במגבלת זמן שמדמה את המבחן והיא כוללת הסברים ופתרונות מלאים.

    • הכנה למבחני אמינות - ההכנה למבחני האמינות כוללת ערכת הכנה אונליין ללמידה עצמית ולתרגול מבחני האמינות וכן הדרכה אישית עם מדריך מנוסה מתחום ההון האנושי על אחד מהמבחנים שבערכה. בערכת ההכנה תוכלו לקרוא על מבחני האמינות הנפוצים ביותר בישראל וכן ללמוד מהי הדרך הטובה ביותר לענות עליהם. נוסף על כך, תוכלו למצוא בערכה 3 סימולציות מלאות של מבחן האמינות המאתגר ביותר שמתקיים במכונים וכן קובצי תרגול והדרכה ממוקדי בנושא 14 תחומי האמינות שנבדקים במבחנים. 

    • הכנה למבחני אישיות - הכנה בה תמלאו את כל שאלוני האישיות שאתם עתידים לפגוש ביום המיון וזאת בהתאם לחברה ולתפקיד אליהם אתם מתמיינים וכן בהתאם למכון המיון בו אתם נבחנים. לאחר מכן, תקבלו משוב מלא על ביצועיכם ותשובותיכם ממדריך מקצועי מתחום הפסיכולוגיה התעסוקתית. המשוב יסייע לכם להכיר את המבחנים באופן מעמיק יותר ולהבין כיצד לענות עליהם היטב.

    • הכנה לריאיון עבודה - בהכנה לריאיון תשתתפו בסימולציה של ריאיון עבודה עם מדריך מקצועי ומנוסה מתחום ההון האנושי. המדריך יעמיד אתכם במגוון אתגרים פוטנציאליים המאפיינים ריאיון עבודה וידמה לכם את הריאיון שמתקיים במכוני המיון באופן המדויק ביותר. עם תום הסימולציה, המדריך יעניק לכם משוב אישי שיסייע לכם לשפר את תפקודכם בריאיון וכן ילמד אתכם כיצד לענות על שאלות בעייתיות כמו "תאר את תכונותיך השליליות".

    • הכנה לדינמיקה קבוצתית - הכנה בת 2 חלקים: בחלק הראשון תשתתפו בסימולציה של מבחן הדינמיקה הקבוצתית ובחלק השני תקבלו משוב אישי על התנהלותכם במבחן. הסימולציה תמנה 10-6 משתתפים ותכלול מטלות ומשימות קבוצתיות מאתגרות אשר לעתים גם מוגבלות בזמן, כנהוג במכוני המיון. היא תיערך על ידי מדריך מנוסה מתחום הפסיכולוגיה התעסוקתית שבנוסף להנחיית הדינמיקה, יתצפת על המתרחש ויכתוב הערכה אישית לכל אחד מהמשתתפים. עם תום הסימולציה, המדריך ייתן לכל אחד מהמשתתפים משוב ובו נקודות אישיות לשיפור ולשימור. המשובים מוענקים בפורום הקבוצתי דבר המאפשר לכל משתתף ללמוד מטעויותיו של חברו.
אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.