מהם מבחני מיון לעבודה?

מבחן מיון לעבודה הוא מבחן מורכב, מתיש וארוך ביחס למבחני מיון אחרים הנהוגים בישראל. אורכם של מבחני המיון לעבודה הוא כ-8 שעות במהלכם המתמודד על התפקיד יעבור סדרה של כ-20 מבחנים. למכון נועם הכנה לכל המבחנים הללו על פי מכון / ארגון ועל פי תפקיד.

מכון נועם מכין את המועמדים משנת 1992 לכל החלקים המפורטים להלן בקורסי הכנה בערכות אינטרנט וכן בהכנה עם צוות מקצועי ומיומן הכולל פסיכולוגים קליניים ותעסוקתיים, מאבחנים פסיכוטכניים ואנשי פיתוח וסטטיסטיקאים.

המועמדים מלווים במשך תהליך המיון ע"י פסיכולוגים תעסוקתיים ואנשי מקצוע נוספים הממיינים אותם. אורך מבחן מיון, הקושי של המבחנים מעוררים לחץ וחרדה אצל מרבית המועמדים על המשרה המבוקשת ולכן מומלץ לעבור הכנה למבחן המיון כדי להגיע רגוע וממוקד.


ההכנה במכון נועם למכוני המיון כוללת

    • מבחנים פסיכוטכניים - הכנה למבחנים פסיכוטכניים שנקראים גם בשמות (מבחני חשיבה,מבחני צורות, מבחני אינטיליגנציה או מבחני איי קיו). ההכנה מתבצעת בעזרת ערכות אונליין של מבחנים פסיכוטכניים וכן בעזרת צוות המאבחנות המיומנות של המכון.
    • מבחני אישיות - ההכנה מתבצעת במכון נועם. המועמדים יבצעו את המבחנים במכון נועם לפי המכון / ארגון אליו הם מוזמנים ולאחר מכן יקבלו משוב ודגשים בכל הקשור למבחני אישיות (שאלונים, ציורים, העתקת צורות, מבחני אמינות ועוד).
    • ריאיון עבודה - תערך סימולציה אחד על אחד עם המועמד/ת. במהלך הסימולציה ילמד המועמד/ת לענות על שאלות בעייתיות כגון תאר את תכונותיך השליליות, איך להתגבר על הפחד מכוחו של המראיין ואיך להגביר את הביטחון העצמי שלו.
    • דינמיקה קבוצתית - תתבצע כחלק מתהליך המיון של מרכז הערכה. במהלך הדינמיקה בקבוצה של 6-10 אנשים, יערכו המועמדים משימות מסוגים שונים על פי התפקיד אליו הם מיועדים.
אפשר לעזור לך סימן שאלה
אפשר לעזור לך סימן שאלה
לפני שנמצא בשבילך את ההכנה המתאימה, הנה כמה פרטים שאנחנו צריכים.
-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.