כל עבודה בהישג ידך
 

הכנה למכוני המיון

מבחן מיון לעבודה הוא מבחן מורכב, מתיש וארוך ביחס למבחני מיון אחרים הנהוגים בישראל. אורכם של מבחני המיון לעבודה הוא כ-8 שעות במהלכם המתמודד על התפקיד יעבור סדרה של כ-20 מבחנים. למכון נועם הכנה לכל המבחנים הללו על פי מכון / ארגון ועל פי תפקיד

מכון נועם מכין את המועמדים משנת 1992 לכל החלקים המפורטים להלן בקורסי הכנה בערכות אינטרנט וכן בהכנה עם צוות מקצועי ומיומן הכולל פסיכולוגים קליניים ותעסוקתיים, מאבחנים פסיכוטכניים ואנשי פיתוח וסטטיסטיקאים.

המועמדים מלווים במשך תהליך המיון ע"י פסיכולוגים תעסוקתיים ואנשי מקצוע נוספים הממיינים אותם. אורך מבחן מיון, הקושי של המבחנים מעוררים לחץ וחרדה אצל מרבית המועמדים על המשרה המבוקשת ולכן מומלץ לעבור הכנה למבחן המיון כדי להגיע רגוע וממוקד.

מכוני המיון אליהם מציע מכון נועם הכנהההכנה במכון נועם למכוני המיון כוללת

 • מבחנים פסיכוטכניים
  הכנה למבחנים פסיכוטכניים שנקראים גם בשמות (מבחני חשיבה,מבחני צורות, מבחני אינטיליגנציה או מבחני איי קיו). ההכנה מתבצעת בעזרת ערכות אונליין של מבחנים פסיכוטכניים וכן בעזרת צוות המאבחנות המיומנות של המכון.

 • מבחני אישיות
  ההכנה מתבצעת במכון נועם. המועמדים יבצעו את המבחנים במכון נועם לפי המכון / ארגון אליו הם מוזמנים ולאחר מכן יקבלו משוב ודגשים בכל הקשור למבחני אישיות (שאלונים, ציורים, העתקת צורות, מבחני אמינות ועוד).
   
 • ראיון עבודה
  תערך סימולציה אחד על אחד עם המועמד/ת. במהלך הסימולציה ילמד המועמד/ת לענות על שאלות בעייתיות כגון תאר את תכונותיך השליליות, איך להתגבר על הפחד מכוחו של המראיין ואיך להגביר את הביטחון העצמי שלו.

 • דינמיקה קבוצתית
  תתבצע כחלק מתהליך המיון של מרכז הערכה. במהלך הדינמיקה בקבוצה של 6-10 אנשים, יערכו המועמדים משימות מסוגים שונים על פי התפקיד אליו הם מיועדים.

↑ בחזרה לראש העמוד


לימדו עוד על:

הכנה למבחנים פסיכוטכנייםהכנה לראיון
הכנה למרכז הערכההכנה למבחני אישיות
הכנה לדינמיקה קבוצתיתקורות חיים


לתיאום קורס הכנה במכון נועם

צלצל/י 03-53-77-361
או כתבו לנו info@machon-noam.co.il

03-53-77-361
*
קליק ונתקשר

קנו הכנה אונליין
טופ שיא – תרגול אונליין
חנות מכוני מיון וארגוניםאדם מילא – הכנה אונלייןגישה שונה - הכנה אונליין
פילת – הכנה אונליין
תרגול לתיל (ארגונים)
קינן שפי – הכנה אונלייןAKT – הכנה אונליין


מבחני דוגמא בחינם
פילת פסיכוטכני לדוגמא חינםמבחן פסיכוטכני חינםקינן שפי פסיכוטכני חינםאדם מילא פסיכוטכני חינם

ממליצים
תודה רבה... הדינמיקה במכון נועם הייתה מעמיקה ויסודית הרבה מעבר למה שאכן היה במבחן עצמו
ניהולי בכיר, מאי 2012 – בית חולים
אני ממליץ לכל חבר קולגה או מחפש עבודה לגשת למכון נועם. בעבר זכיתי בעבודה בזכותם ועד היום מרגיש שגריר כבוד שלהם- מצויינים!!
מאי 2015 – הכנה למבחני מיון


מידע כללי
עזרה
מוצרים נבחרים
מבחנים בחינם
שותפויות ועסקי


 
Created by red-id