כל עבודה בהישג ידך
 

מכוני מיון

מבחן מיון לעבודה הוא מבחן מורכב, מתיש וארוך ביחס למבחני מיון אחרים הנהוגים בישראל.אורכם של מבחני מיון לעבודה הוא כ-8 שעות במהלכם המתמודד על התפקיד יעבור סידרה של כ-20 מבחנים. למכון נועם הכנה לכל המבחנים הללו על פי מכון / ארגון ועל פי תפקיד
 

טיפים להתנהגות נכונה במהלך המבחן

הסרט מציג נקודות חשובות בהכנה מנטלית לפני יום המבחן
  |  

להכנה אישית במכון כיתבו לנו:

info@machon-noam.co.il
לרכישת ערכת הכנה באינטרנט
 
החל מ-89 ₪
 
 
 
 
 

בישראל קיימים מספר מכוני מיון. המובילים והמרכזיים הם: אדם מילוא, פילת, קינן שפי, תיל וטופ שיא.

חברות ומשרדי ממשלה שונים לדוגמא נציבות המדינה,  משטרת ישראל, צה"ל (צו ראשון), מבצעים אף הם את מבחני המיון במשרדיהם או במשרדי המכונים השונים הקיימים בארץ.

מכון נועם מכין את המועמדים משנת 1992 לכל החלקים המפורטים להלן בקורסי הכנה בערכות אינטרנט וכן בהכנה עם צוות מקצועי ומיומן הכולל פסיכולוגים קליניים ותעסוקתיים, מאבחנים פסיכוטכניים ואנשי פיתוח וסטטיסטיקאים.

מבחן מיון לעבודה הוא מבחן מורכב, מתיש וארוך ביחס למבחני מיון אחרים הנהוגים בישראל. המועמדים מלווים במשך תהליך המיון ע"י פסיכולוגים תעסוקתיים ואנשי מקצוע נוספים הממיינים אותם. אורך מבחן מיון, הקושי של המבחנים מעוררים לחץ וחרדה אצל מרבית המועמדים על המשרה המבוקשת ולכן מומלץ לעבור הכנה למבחן המיון כדי להגיע רגוע וממוקד.


ההכנה במכון נועם למכוני המיון כוללת:

 • מבחנים פסיכוטכניים
  הכנה למבחנים פסיכוטכניים שנקראים גם בשמות (מבחני חשיבה,מבחני צורות, מבחני אינטיליגנציה או מבחני איי קיו). ההכנה מתבצעת בעזרת ערכות אונליין של מבחנים פסיכוטכניים וכן בעזרת צוות המאבחנות המיומנות של המכון.
 • מבחני אישיות
  ההכנה מתבצעת במכון נועם. המועמדים יבצעו את המבחנים במכון נועם לפי המכון / ארגון אליו הם מוזמנים ולאחר מכן יקבלו משוב ודגשים בכל הקשור למבחני אישיות (שאלונים, ציורים, העתקת צורות, מבחני אמינות ועוד).
   
 • ראיון עבודה
  תערך סימולציה אחד על אחד עם המועמד/ת. במהלך הסימולציה ילמד המועמד/ת לענות על שאלות בעייתיות כגון תאר את תכונותיך השליליות, איך להתגבר על הפחד מכוחו של המראיין ואיך להגביר את הביטחון העצמי שלו.
 • דינמיקה קבוצתית
  תתבצע כחלק מתהליך המיון של מרכז הערכה. במהלך הדינמיקה בקבוצה של 6-10 אנשים, יערכו המועמדים משימות מסוגים שונים על פי התפקיד אליו הם מיועדים.
 
↑ בחזרה לראש העמוד


למדו ע
וד על:


הכנה למבחנים פסיכוטכנייםהכנה לראיון
הכנה למרכז הערכההכנה למבחני אישיות
הכנה לדינמיקה קבוצתיתקורות חיים


לתיאום קורס הכנה במכון נועם

צלצל/י 03-53-77-361
או כתבו לנו info@machon-noam.co.il

03-53-77-361
*
קליק ונתקשר

קנו הכנה אונליין
אדם מילא – הכנה אונלייןחנות מכוני מיון וארגוניםקינן שפי – הכנה אונלייןAKT – הכנה מלאהAKT – הכנה אונליין
פילת – הכנה אונליין


מבחני דוגמא בחינם


ממליצים
תודה רבה... הדינמיקה במכון נועם הייתה מעמיקה ויסודית הרבה מעבר למה שאכן היה במבחן עצמו
ניהולי בכיר, מאי 2012 – בית חולים
אני ממליץ לכל חבר קולגה או מחפש עבודה לגשת למכון נועם. בעבר זכיתי בעבודה בזכותם ועד היום מרגיש שגריר כבוד שלהם- מצויינים!!
מאי 2015 – הכנה למבחני מיוןמידע כללי
עזרה
מוצרים נבחרים
מבחנים בחינם
שותפויות ועסקי


 
Created by red-id