ההכנה לחברת One1 כוללת

ההכנה למבחני הקבלה לחברת One1 כוללים הן ערכת הכנה אינטרנטית והן הכנה במשרדי מכון נועם.

יום הכנה במכון נועם:

  • הכנה למבחנים פסיכוטכניים – המועמד יתרגל מבחנים פסיכוטכניים בליווי מאבחנת פסיכוטכנית אשר תיתן טיפים לפתרון מהיר ונכון של התרגילים, עצות ליום המיונים ועוד.
  • הכנה למבחני אישיות – במסגרת ההכנה יבצע המועמד מבחני אישיות כמו ציורים, השלמת משפטים ועוד וכן מבחן אישיות אינטרנטי הבודק תכונות כגון יכולת השתלבות בצוות ויצירתיות. לאחר ביצוע המבחנים יינתן למועמד משוב ע"י מדריך מקצועי של מכון נועם.
  • הכנה לריאיון אישי – במסגרת ההכנה יעבור המועמד עם מדריך מקצועי של מכון נועם סימולציה של ראיון במשך שעה ויקבל הדרכה ומשוב על התנהלותו בראיון. 
  • הכנה לדינמיקה קבוצתית –  המועמד ישתתף בתרגיל דינמיקה קבוצתית, יחד עם 6-10 מועמדים נוספים. התרגיל נמשך כ-2-3 שעות ובמהלכו נדרשת הקבוצה לפתור אתגרים קבוצתיים. בסיום הדינמיקה, יחולק משוב אישי וקבוצתי על ידי מדריך מקצועי של מכון נועם.

← הכנה מלאה למבחן One1


ערכת ההכנה אונליין:

  • הכנה למבחנים פסיכוטכניים – מבחני המיון לחברת One1 נערכים לרוב במכון פילת. למכון נועם ערכות הכנה אונליין התואמות את התפקיד אליו אתם מתמיינים ומכון המיון. ערכות ההכנה יאפשרו לכם תרגול חופשי ועצמאי של מבחנים, באמצעות האינטרנט, מכל מחשב ובכל זמן.
  • מידע תאורטי – ניתן למצוא בערכת ההכנה האינטרנטית הסברים וטיפים שנכתבו על ידי הצוות המקצועי שלנו בנושאי מבחני המיון, ביניהם: דינמיקה קבוצתית, ריאיון ומבחני האישיות.

← הכנה אונליין ל-One1

 

מידע נוסף על חברת One1

חברת One1 (וואן 1) היא חברת IT המעסיקה למעלה מ-3500 עובדים. החברה מספקת פתרונות מחשוב דרך תשתיות חומרה ודרך פתרונות תוכנה ואחראית על בניית מוצרים, שיווקם ומכירתם.
בין לקוחותיה של חברת One1 ניתן למצוא את רשות השידור, פלאפון, סלקום, בזק, ידיעות אחרונות, הראל, מזרחי טפחות, בנק ישראל, ישראכרט, ישרוטל, אל על ועוד.

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.