כל עבודה בהישג ידך
 

הכנה למבחני one1

חברת One1, חברת שירותי תוכנה ואינטגרציה, עורכת מיונים קפדניים למועמדים בתפקידים של מהנדסי תוכנה, אנשי תשתית ומטמיעי תוכנה. בדף זה ניתן ללמוד על שלבי המיונים, ועל ההכנה במכון נועם למבחנים אלו.


  "יום ההכנה למבחני האישיות היה מעולה!! מדויק. הן המבחנים והן המשוב היו מועילים ומדויקים. תודה רבה".
נבחן לתפקיד ניהולי - פברואר 2016

ההכנה לחברת one1 כוללת

ההכנה למבחני הקבלה לחברת one1 כוללים ערכת הכנה אינטרנטית ויום הכנה במשרדי מכון נועם.

יום הכנה במכון נועם:


  • הכנה לדינמיקה קבוצתית – במסגרת ההכנה יעבור המועמד דינמיקה קבוצתית בת שעתיים עד שלוש שעות עם משימות ויקבל משוב אישי וקבוצתי ע"י מדריך מקצועי של מכון נועם.

  • one1 ראיון – במסגרת ההכנה יעבור המועמד עם מדריך מקצועי של מכון נועם סימולציה של ראיון במשך שעה ויקבל הדרכה ומשוב על התנהלותו בראיון.

  • הכנה למבחני אישיות – במסגרת ההכנה יבצע המועמד מבחני אישיות כמו ציורים, השלמת משפטים ועוד וכן מבחן אישיות אינטרנטי הבודק תכונות כגון יכולת השתלבות בצוות ויצירתיות. לאחר ביצוע המבחנים יינתן למועמד משוב ע"י מדריך מקצועי של מכון נועם.
     
  • הכנה למבחנים פסיכוטכניים – במסגרת ההכנה יתרגל המועמד מבחנים פסיכוטכניים בליווי מאבחנת פסיכוטכנית אשר תיתן טיפים לפתרון מהיר ונכון של התרגילים, טיפים ליום המיון ועוד.


ערכת ההכנה אונליין:


  • הכנה למבחנים פסיכוטכניים  מבחני המיון לחברת one1 נערכים לרוב במכון פילת. למכון נועם ערכות הכנה אונליין התואמות את התפקיד אליו אתם מתמיינים ומכון המיון. ערכות ההכנה יאפשרו לכם תרגול חופשי ועצמאי של מבחנים, באמצעות האינטרנט, מכל מחשב ובכל זמן. 

  • מידע תאורטי – ניתן למצוא בערכת ההכנה האינטרנטית הסברים וטיפים שנכתבו על ידי הצוות המקצועי שלנו בנושאי מבחני המיון, בניהם: דינמיקה קבוצתית, ראיון ומבחני האישיות.


מידע נוסף על חברת one1

חברת one1 (וואן 1) היא חברת IT המעסיקה למעלה מ - 3500 עובדים. החברה מספקת פתרונות מחשוב הן דרך תשתיות חומרה ודרך פתרונות תוכנה ואחראית על בניית מוצרים, שיווקם ומכירתם.
בין לקוחותיה של חברת one1 ניתן למצוא את רשות השידור, פלאפון, סלקום, בזק, ידיעות אחרונות, הראל, מזרחי טפחות, בנק ישראל, ישראכרט, ישרוטל, אל על ועוד.


למדו עוד על:
הכנה למבחנים פסיכוטכנייםהכנה לראיון
הכנה למרכז הערכההכנה למבחני אישיות
הכנה לדינמיקה קבוצתיתקורות חייםלפרטים נוספים - השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם:
לתיאום קורס הכנה במכון נועם

צלצל/י 03-53-77-361
או כתבו לנו info@machon-noam.co.il

03-53-77-361
*
קליק ונתקשר

קנו הכנה אונליין
הכנה לדינמיקה קבוצתית
פילת – הכנה אונליין


מבחני דוגמא בחינם
מבחן פסיכוטכני חינם

ממליצים
רק רציתי להודות לכם על יום ההכנה המצוין והאפקטיבי. ההכנה שלכם הייתה מצויינת ומדוייקת...
נבחן באלביט לתפקיד מהנדס מערכות, מאי 2012


מידע כללי
עזרה
מוצרים נבחרים
מבחנים בחינם
שותפויות ועסקי


 
Created by red-id