כל עבודה בהישג ידך
 

מבחנים one1

חברת One1, חברת שירותי תוכנה ואינטגרציה, עורכת מיונים קפדניים למועמדים בתפקידים של מהנדסי תוכנה, אנשי תשתית ומטמיעי תוכנה. בדף זה ניתן ללמוד על שלבי המיונים, ועל ההכנה במכון נועם למבחנים אלו.
 

ההכנה לחברת one1 כוללת:

  • הכנה לדינמיקה קבוצתית – במסגרת ההכנה יעבור המועמד דינמיקה קבוצתית בת שעתיים עד שלוש שעות עם משימות ויקבל משוב אישי וקבוצתי ע"י מדריך מקצועי של מכון נועם.  
  • one1 ראיון – במסגרת ההכנה יעבור המועמד עם מדריך מקצועי של מכון נועם סימולציה של ראיון במשך שעה ויקבל הדרכה ומשוב על התנהלותו בראיון.
  • הכנה למבחני אישיות – במסגרת ההכנה יבצע המועמד מבחני אישיות כמו ציורים, השלמת משפטים ועוד וכן מבחן אישיות אינטרנטי הבודק תכונות כגון יכולת השתלבות בצוות ויצירתיות. לאחר ביצוע המבחנים ינתן למועמד משוב ע"י מדריך מקצועי של מכון נועם..  
  • הכנה למבחנים פסיכוטכניים – במסגרת ההכנה יתרגל המועמד באמצעות מערכת הכנה און-ליין מבחנים פסיכוטכניים ממוחשבים. הערכה כוללת בין היתר מבחנים הבודקים כישורים טכניים, חשיבה לוגית, ערנות לפרטים, יכולת למידה וחשיבה אנליטית.
  |  
להכנה אישית במכון כיתבו לנו:

info@machon-noam.co.il
 
 
לתיאום קורס הכנה במכון נועם

צלצל/י 03-53-77-361
או כתבו לנו info@machon-noam.co.il

03-53-77-361
*
קליק ונתקשר

קנו הכנה אונליין
חנות מכוני מיון וארגונים

מבחני דוגמא בחינם


ממליצים
אני ממליץ לכל חבר קולגה או מחפש עבודה לגשת למכון נועם. בעבר זכיתי בעבודה בזכותם ועד היום מרגיש שגריר כבוד שלהם- מצויינים!!
מאי 2015 – הכנה למבחני מיוןמידע כללי
עזרה
מוצרים נבחרים
מבחנים בחינם
שותפויות ועסקי


 
Created by red-id