כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
(32) קראו עוד

מההתחלה - למה בכלל צריך להתכונן?

כי המיונים האלה קובעים איך ייראה העתיד שלכם. זה נשמע קלישאתי, אבל אם תחשבו על זה באמת - לציונים שתקבלו בצו הראשון וביום המא"ה יש השפעה גדולה על איך ייראו השנתיים-שלוש של השירות שלכם, ובהרבה מקרים גם על הדלתות שייפתחו בפניכם באזרחות. המבחנים של הצו הראשון ושל יום המא"ה הם הכלי של הצבא להכיר אתכם מעבר לפרטים היבשים, ובעצם להבין מה הכישורים והיכולות שלכם כדי למצוא את התפקידים שיהיו תפורים עליכם.

אז לא כדאי לכם לצאת שוקיסטים. המבחנים הפסיכוטכניים של הצו הראשון ושל יום המא"ה לא דומים למבחנים שאתם מכירים מהתיכון. בלי להכיר ולתרגל את הנושאים שמחכים לכם במבחנים האלה, יש סיכוי גדול שתיכנסו ללחץ ברגע שתיתקלו, למשל, בשאלת אנלוגיות צורניות או חשיבה מרחבית (או לצורך העניין - בכל נושא אחר שמעולם לא פגשתם, ומדובר בלא מעט נושאים).

הכנה טובה תחסוך לכם לחץ ודאגות. עם שתי הערכות שלנו אתם יכולים להיות בטוחים שתכסו את כל המבחנים המעודכנים של הצו הראשון ושל יום המא"ה. אחרי שתקראו את קובצי ההדרכה, תתנסו בכל המבחנים לתרגול ותלמדו מהטעויות שלכם בעזרת המשוב הממוחשב שתקבלו - המבחנים במיונים כבר יהיו לכם הרבה, הרבה יותר קלים.


רגע - אבל בשביל מה שתי הכנות שונות?

זה קצת כמו הבגרות במתמטיקה, שמחולקת לשאלונים: נכון שתלמדו לקראת כל אחד מהשאלונים, ולא תסתפקו בלהתכונן רק לשאלון אחד ולהגיד משהו בסגנון "גם ככה הכול מספרים, נסתדר"? וזה כי אתם יודעים שכל מבחן מורכב מנושאים אחרים, ושכדי לקבל ציון טוב בבגרות אי אפשר להצליח רק בשאלון אחד.  

אותו הדבר עם נתוני האיכות שלכם בצה"ל: הנתונים שלכם מורכבים, בין היתר, מתוצאות המבחנים שלכם בצו הראשון וביום המא"ה. ואפילו שבשני המיונים האלה תיבחנו במבחנים פסיכוטכניים - מדובר במבחנים שונים לגמרי, שבוחנים יכולות שונות לגמרי. אז אם אתם רוצים לקבל כמה שיותר אפשרויות שיבוץ לבחירה - חשוב שתתכוננו מראש לכל אחד מהמיונים. 

 בעניין הזמנים

ההפרש בין הצו הראשון ליום המא"ה אומנם משתנה מעט אצל כל אחד ואחת, אבל בגדול - יהיה לכם מינימום חודש ומקסימום חודשיים בין שני ימי המיון. הערכה תהיה זמינה עבורכם למשך ארבעה חודשים, מה שנותן לכם מספיק זמן להתכונן לכל מיון בנפרד, מבלי שתצטרכו להעמיס על עצמכם (אנחנו זוכרים שיש לכם חיים חוץ מזה).


בקיצור - אילו מבחנים יש בכל אחת מהערכות*?

ערכת הכנה למבחני הדפ"ר בצו ראשון ערכת הכנה למבחנים הפסיכוטכניים ביום המא"ה

מבחנים מילוליים (אנלוגיות מילוליות, הוראות)

מבחנים כמותיים (אחוזים, ממוצעים, הסתברות ועוד)

מבחני אנלוגיות צורניות

מבחני חשיבה צורנית

♦ שווי הערכה: 248 ש"ח ♦

מבחני חשיבה מרחבית (חץ מתעקל, מפות)

מבחני קשב וארגון (מיון לקטגוריות, בדיקת נתונים, מבחן ערנות)

מבחני הפעלה טכנית (חיפוש קבצים, מדריך הפעלת מחשב)

מבחני עיבוד מידע (מבחנים מילוליים, כמותיים ולוגיים)

♦ שווי הערכה: 248 ש"ח ♦

* התכנים הכלולים בערכה המשולבת זהים לתכנים הכלולים בערכת ההכנה למבחני הדפ״ר בצו הראשון ובערכת ההכנה למבחנים הפסיכוטכניים ביום המא״ה. ההבדל היחיד הוא שכאן מקבלים כ-20% הנחה 


ולסיום - איך תוכלו לשדרג את ההכנה שלכם?

הכנה לריאיון האישי בצו הראשון

הדרכה אישית של שעה לקראת הריאיון שמחכה לכם בצו הראשון. בהדרכה תתנסו בסימולציה של הריאיון (כדי שתוכלו להתכונן לכל השאלות הקשות) ותקבלו משוב על הביצועים שלכם (כדי שתבינו איזה רושם אתם יוצרים ואיך אפשר לשפר אותו).

נשמע טוב? סמנו ✓ בתיבת המכירה

 

הכנה לדינמיקה קבוצתית ביום המא"ה

מפגש הדרכה קבוצתי (עד שישה משתתפים) של שלוש שעות שיכין אתכם לתחנות הקבוצתיות ביום המא"ה (הדרכה ופיקוד, טיפול באדם ועבודת צוות). גם כאן, אחרי סימולציה של כל תחנה, תקבלו משוב שימקד אתכם לקראת המיונים. 

נשמע טוב? סמנו ✓ בתיבת המכירה

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.