כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
(7) קראו עוד

מה כולל יום ההכנה למרכז ההערכה? 

יום ההכנה שלנו כולל התנסות בכל המבחנים והמבדקים שאתם צפויים לעבור במרכז ההערכה, והדרכה מקיפה לקראת כל אחד מהם. צוות ההדרכה שלנו ילווה אתכם לאורך היום ויסייע לכם להבין מה נדרש מכם בכל מבחן ומבדק, ומה עליכם לעשות כדי לעבור אותו בהצלחה.  

דינמיקה קבוצתית

סימולציה באורך של כ-3 שעות בקבוצה של עד 10 משתתפים (בזום - עד 6 משתתפים). במהלך הסימולציה תוכלו להתנסות במשימות קבוצתיות מגוונות, ובסופה תקבלו משוב אישי מפורט ממדריך מקצועי. על פי רוב, המשימות בסימולציה שאובות ממיונים למקצועות הרפואה והפרא-רפואה, ודבר זה נועד לספק לכם התנסות קרובה ככל האפשר למה שצפוי לכם במרכז ההערכה. כמו כן, נוסף על המשוב האישי שתקבלו, תיחשפו גם למשובים שיקבלו שאר המשתתפים בדינמיקה. דבר אחרון זה יאפשר לכם ללמוד מהטעויות של אחרים, ומניסיוננו יש לכך תרומה רבה להבנה מה נדרש מכם בדינמיקה ובכלל להכנה אליה.  

ריאיון אישי 

ההדרכה לריאיון היא הדרכה אישית עם מדריך מקצועי ומנוסה. משך ההדרכה הוא כשעה, והיא מורכבת משני שלבים: התנסות בסימולציה המדמה את שלב הריאיון האישי, ולאחריה, קבלת משוב מקיף על התשובות שנתתם ועל התנהלותכם בזמן הריאיון.

הריאיון שתעברו יכלול שאלות העולות כמעט בכל ריאיון אישי, וכן שאלות ייחודיות, האופייניות לראיונות למקצועות הרפואה והפרא-רפואה. במסגרת המשוב שתקבלו מיד לאחר הריאיון, יעבור איתכם המדריך על התשובות שנתתם, יעזור לכם להבין במה נדרש לכם שיפור ומה כדאי לכם לשמר, וייתן לכם טיפים חשובים שיסייעו לכם להבליט את החוזקות שלכם. מועמדים שיזדקקו לסיוע נוסף יוכלו להיעזר ב"הדרכת רענון" האורכת כחצי שעה לפני ההגעה ליום המיון.

לנוכח ריבוי ראיונות הזום בעת האחרונה, ההכנה שלנו כוללת היערכות מתאימה לראיון זום, על כל האתגרים הייחודיים לו, ובהם בחירת החדר המתאים, זווית הצילום, התאורה, דיבור מול מצלמה ועוד. 

מבחני אישיות 

ההכנה למבחני האישיות כוללת התנסות בת 3 שעות במבחני האישיות הצפויים להופיע במרכז ההערכה, והדרכה אישית בת שעה מיד אחר כך עם מדריך מקצועי מצוות המכון.

החלק הראשון נועד לאפשר לכם לתרגל את כל סוגי השאלות האופייניים למבחני אישיות. בחלק השני תקבלו הסבר מפורט על הרציונל העומד מאחורי מבחני אישיות ועל האופן שבו יש להתמודד עם השאלות בהם כדי לעבור אותם בהצלחה. על מנת שההסבר לא יישאר ברובד התיאורטי בלבד, הוא ישולב במעבר על המבחנים שעשיתם ועל התשובות שנתתם, ויותאם באופן אישי להישגים שלכם. בדרך זו יוכל המדריך להבטיח שהמיקוד בהדרכה יהיה בתחומים הרלוונטיים לכם - אלו שעליכם להשתפר בהם כדי להצליח במבחן.

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.