כיצד להתכונן למבחני מכון קרני? 

מבחני מכון קרני לקבלה לבתי ספר הם מבחנים פסיכוטכניים המתאפיינים בשאלות מסוגים שונים - מבחני חשיבה מרחבית, צורות, מבחנים כמותיים, מילוליים ועוד. פעמים רבות, החשיפה הראשונה של התלמיד לסוגי השאלות הללו מתקיימת בעת מבחן הקבלה עצמו. נוסף על כך, לחץ הזמן, עצם מעמד המבחן וחשיבותו המכרעת להמשך הדרך עלולים ליצור תחושת לחץ בשעת המבחן, ולפגוע בתוצאות המבחן. 

הכנה בבית לפני המבחן מאפשרת היכרות עם מגוון השאלות, אימון ותרגול פתרון המבחן תחת לחץ זמן, וכך תעניק לילדיכם את הביטחון שיאפשר להם לממש את מלוא הפוטנציאל במבחן הקבלה האמיתי.

במכון נועם פיתחנו ערכת הכנה ייעודית למבחני המיון של מכון קרני. ערכת הכנה זו פותחה על ידי אנשי מקצוע מתחומי החינוך, הפסיכולוגיה ופיתוח המבחנים.

← התנסו במבחן קרני לדוגמא


"כיון שמכון נועם נותן פירוט אחרי כל שאלה ואחרי כל השאלות הקשות אצלכם המבחן היה קל"

 

דצמבר 2019  – הכפר הירוק

ההכנה למבחני הקבלה לכפר הירוק כוללת

ערכת תרגול אינטרנטית המכינה למבחן הפסיכוטכני

  • ערכת ההכנה של מכון נועם מכילה את כל הנושאים המופיעים במבחני הקבלה של מכון קרני: מבחנים כמותיים, מבחנים מילוליים ולוגיים, מבחני חשיבה מרחבית, מבחני צורות ועוד.
  • הכנו עבורכם 3 מבחני סימולציה המאגדים את כל נושאי המבחן ומאפשרים לילדכם לחוות את המבחן האמיתי.
  • לכל כיתה קיימת ערכת הכנה ברמה המותאמת אליה, המדמה את רמת המבחן האמיתי.
  • הערכות כוללות מעל ל-1,000 שאלות, ברמות קושי שונות ובנושאים המרכיבים את הבחינה.
  • לרשותכם שתי אפשרויות לרכישה:ערכה בסיסית הכוללת ומקיפה את כל נושאי הלימוד העשויים להופיע בבחינה, וערכה מורחבת הכוללת גרסאות נוספות של המבחנים לתרגול רב ומקיף יותר של נושאי הלימוד.
  • התרגול בערכת ההכנה נעשה און-ליין ונגיש 24/7.
  • קיימת אפשרות לתרגול מבחן המוגבל בזמן המדמה את יום המבחנים, או לחלופין - תרגול מבחן מודרך המספק אפשרויות שונות לפתרון, הסברים ברורים טיפים לפתרון השאלה.
  • ניתן לתרגל בערכה מכל דפדפן - במחשב, בסמארטפון ובטאבלט.
  • ניתן לרכוש את הערכה דרך האתר או דרך שירות הלקוחות.

הדרכה אחד על אחד עם מאבחנת פסיכוטכנית

ההדרכה עם מאבחנת פסיכוטכנית אורכת כשעה וחצי ומבוססת על ערכת ההכנה אונליין לכפר הירוק. בהכנה תעבור המאבחנת על הנושאים המופיעים בערכה ותיתן טיפים לפתרון ותפתור נושאים בהם מתקשה ילדיכם.

הכנה לראיון עם מדריך מקצועי

הכנה אישית לריאיון עם מדריך מקצועי המיומן בגילאי בית הספר. הכנה זו מאפשרת לילדיכם לתרגל את השאלות האופייניות לראיון הקבלה לבית הספר, ולהפחית את תחושות הלחץ והחרדה העלולות לעלות במהלך מפגש מסוג זה.

← לרכישת הכנה לריאיון קבלה לבית ספר


תהליך הקבלה וההרשמה לבית הספר

בבית הספר הכפר הירוק לומדים כ-2,000 תלמידים. במקום מופעלת פנימיה בה גרים רוב התלמידים, אך יש גם מסלול לתלמידי חוץ. החל מכיתה ט', עוסקים התלמידים בעבודה חקלאית על פי בחירתם כחלק ממערכת השעות.

 • לתלמידים העולים לכיתות ז'- ט' אפשרות לבחור בין המסלולים: מנהיגות סביבתית, מופ"ת, מוסיקה קלאסית, מנהיגות חברתית כלכלית, מנהיגות בינלאומית ודיפלומטיה, תעופה וחלל ורפואה.
 • לתלמידים העולים לכיתות י' - י"א אפשרות לבחור בין המגמות: ביולוגיה, מדעי החקלאות, פיסיקה, כימיה, הנדסת תוכנה, מוסיקה, תיאטרון, אמנות, משפטים ופילוסופיה יהודית, הנדסת אלקטרוניקה ומחשבים, מדעי החברה, מדעי הסביבה, רפואה, מדעי המחשב וערבית.
 • הקולג' הבינלאומי: לתלמידים העולים לכיתה י"א קיים מסלול מיוחד בקולג' הבינלאומי. הקולג' מיועד לתלמידים בגילאים 16-19 ומורכב מכ- 40% תלמידים מהמזרח התיכון וכ- 60% תלמידים מארצות שונות מרחבי העולם. מטרת בית הספר הינה לספק תוכנית חינוכית, אשר מתמקדת בהנהגה, כבוד הדדי ושיח בנושאים שונים הנוגעים בשלום.
 • מסלול מחוננים: בנוסף, בבית הספר קיימת תוכנית למחוננים. כיתת המחוננים היא כיתה נפרדת, אשר התלמידים בה לומדים את תוכנית הלימודים הרגילה בקצב מהיר יותר תוך העמקה בתכני הלימוד השונים ובפיתוח מיומנויות חשיבה, והקדשת זמן מועט לשלב רכישת הידע. ניתן לשלב לימודים אקדמאיים במהלך הלימודים בתיכון. תוכלו למצוא ערכות תרגול אונליין המותאמות למבחני המחוננים בחנות האינטרנט שלנו. 

כתובת וטלפון ליצירת קשר עם ביה"ס: הכפר הירוק, רמת השרון, 03-6455666


מידע נוסף על ערכות ההכנה שלנו ועל המבחן הפסיכוטכני:

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.