ערכות הכנה אונליין

  • הכנה למבחני הכשרים - בערכות תמצאו מאות שאלות בנושאים המופיעים במבחני הכשרים. לכל השאלות מצורפים הסברים מפורטים וטיפים לפתרון. ניתן לתרגל ללא הגבלה מכל מחשב, טאבלט או סמרטפון, בכל זמן שתבחרו.
  • הכנה למבחני אישיות - תוכלו להתנסות במבחן אישיות הכולל למעלה מ-200 שאלות ומשוב אישי ממוחשב, וכן דפי הסבר עבור מבחני אישיות נוספים, כמו השלמת משפטים, כתיבת חיבור, תיאור תמונות ועוד. 
  • הכנה לריאיון ולדינמיקה קבוצתית - דפי הסבר מפורטים הכוללים אסטרטגיות להתנהלות נכונה, וסרט באורך 20 דקות המכין לריאיון.


הכנה אישית במכון נועם לשלב א' - מבחני כשרים

  • הכנה למבחנים הפסיכוטכניים - ההכנה כוללת את ערכת ההכנה אונליין, בה תוכלו לתרגל באופן חופשי שאלות מכל הנושאים. בנוסף, תעברו הדרכה של מאבחנת פסיכוטכנית, אשר תתן לכם אסטרטגיות לפתרון יעיל של המבחנים השונים.
  • הכנה למבחני אישיות - ביצוע סדרת שאלוני אישיות, בדומה לאלו שתמלאו במיונים למשטרה. לאחר מכן תקבלו משוב אישי ומקיף ממאבחנת מקצועית.

הכנה לשלב ב' - מרכז הערכה

  • הכנה לדינמיקה הקבוצתית - במכון נועם תעברו הכנה לדינמיקה קבוצתית, בקבוצה של 6-10 משתתפים. ההכנה כוללת סימולציה של תרגילים קבוצתיים שונים. לאחר מכן תקבלו משוב אישי וקבוצתי על אופן התנהלותכם, ודגשים לשיפור לקראת ימי המיונים. המשוב יינתן לכם בהתאם לתכונות הנבדקות במיונים לקצונה.
  • הכנה לריאיון אישי - סימולציית ראיון אישי עם מדריך, ולאחריה משוב אישי ומפורט. המדריך יעבוד אתכם על הצגה עצמית טובה יותר, וייתן לכם טיפים וכלים לניהול מוצלח של הראיון.
  • הכנה לפרזנטציה - במהלך ימי ההערכה תדרשו לבחור מספר נושאים חברתיים, ולהציג אחד או יותר מתוכם. במכון נועם תעברו הכנה בת חצי שעה עם מאבחנת, אשר במסגרתה תציגו שניים מתוך הנושאים, ולאחר מכן תקבלו משוב מקצועי.

"אני תמיד ממליץ לחברים שרוצים להכין את עצמם למבחני מיון על מכון נועם. מערכת מסודרת, הסברים מצוינים, שווה בהחלט!"

 

נבחן במבחן כשרים למשטרה, יוני 2017


תהליך המיון לקצונה

תהליך המיון מורכב משני שלבים:

שלב א' - מבחני כשרים

בשלב זה יעברו המועמדים סדרה של מבחנים - מבחני כשרים ומבחני אישיות.

מבחני כשרים ("כשרי חשיבה") הם מבחנים הבודקים את יכולת החשיבה של המועמדים בתחום המילולי, בתחום הכמותי ובתחום הצורני.  

להלן סוגי המבחנים והשאלות שיופיעו במבחני כשרים:

 • תחום כמותי - סדרות, בעיות בחשבון ומבחן צורות 
 • תחום מילולי - אנלוגיות והבנת הנקרא
 • מבחן הוראות 
 • מבחן צורות

מבחני האישיות נועדו לקבוע את מידת התאמתם של המועמדים לקצונה באמצעות יצירת פרופיל אישיותי. בשאלונים שעשויים להופיע שאלות של השלמת משפטים, תיאור תמונות, כתיבת חיבור ועוד.

שלב זה הוא שלב ממיין, ועל כן רק מועמדים שיעברו אותו בהצלחה יזומנו לשלב הבא.

שלב ב' - מרכז הערכה

המועמדים יזומנו למרכז הערכה הנמשך מספר ימים, ומתקיים במכללה הלאומית לשוטרים בבית שמש. בימים אלו ישתתפו המועמדים בתרגילים קבוצתיים, משחקי תפקידים ועוד. מטרת המבדקים השונים היא לבחון את היכולות ותכונות האופי של המועמדים ואת התנהלותם במצבים שונים.

בנוסף יתקיים ריאיון אישי עם פסיכולוג. לעיתים יבחנו המועמדים גם בדינמיקה קבוצתית וגם בריאיון ולעיתים רק באחד מהמבחנים. רצוי להתכונן לשניהם. בתום ימי ההערכה ישוקללו הנתונים של כל מועמד ותתקבל החלטה בעניינו.

אפשר לעזור לך סימן שאלה
אפשר לעזור לך סימן שאלה
לפני שנמצא בשבילך את ההכנה המתאימה, הנה כמה פרטים שאנחנו צריכים.
-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.