הכנה אישית לריאיון

השנה, בעקבות משבר הקורונה, יכלול מרכז ההערכה לתוכנית אבני ראשה ארבעה ראיונות זום אישיים, בני 12 דקות כל אחדמטרת הראיונות תהיה לבחון את כישורי התקשורת הבין-אישית שלכם, כישורי המודעות העצמית שלכם, הידע המקצועי שצברתם וכן את תפיסותיכם הפדגוגיות השונות. חשוב לציין שהראיונות מחייבים שימוש במצלמת רשת.

ההכנה האישית לריאיון נערכת בהנחיית מדריך מקצועי מצוות ההדרכה והפיתוח של מכון נועם והיא נמשכת כשעה וחצי. ניתן לקיים את ההכנה באופן פרונטלי במשרדי מכון נועם או בזום. 

שלבי ההכנה האישית

    • השלב הראשון - סימולציית ריאיון מלאה - מטרת הסימולציה היא לדמות ככל האפשר את הריאיון שייערך לכם באבני ראשה. לשם כך, ישלב המדריך בריאיון נושאים ושאלות האופייניים לראיונות המתקיימים באבני ראשה, כל זאת לצד שאלות רווחות, הנשאלות כמעט בכל ראיון עבודה. במהלך הריאיון יבחן המדריך את היכולת שלכם לנסח תשובות ענייניות, בהירות וממוקדות, את שפת הגוף וההתנהגות שלכם, את מידת הנכונות שלכם להתמודד עם שאלות קשות ועוד. 
    • השלב השני - משוב מפורט וניתוח ביצועים - מיד בתום הסימולציה תקבלו מהמדריך משוב מפורט על התנהלותכם בריאיון. המשוב יקיף את מכלול ההיבטים הבאים לידי ביטוי בריאיון, ובהם כושר הביטוי, טיב התשובות (הבחנה בין עיקר לטפל) והיקפן (מלאות או חלקיות), אופן ההתמודדות עם שאלות קשות ועוד. דגש מיוחד יושם על הנקודות שדורשות שיפור לקראת הריאיון האמיתי, וגם על אלו שכדאי לשמר. 
    • השלב השלישי - הצטיידות בטכניקות התמודדות ובטיפים מועילים - בשלב ההכנה האחרון, יצייד אתכם המדריך בשלל טיפים ובטכניקות התמודדות שונות עם שאלות שאופייניות לראיונות מסוג זה.

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.